На някой да му се прави зелевата супа с мен?

  • 20 074
  • 571
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 249
аз много я обичам тази супа и сега си я приготвям и маи мъжо ще ми я изяде,че и той и е голям фен   Laughing Laughing Laughing.

# 16
  • sofia
  • Мнения: 249
аз си направих вече супата и си пийнах 1 чаша,много добре ми дойде,че след японската диета така ми се беше дояло супа

# 17
  • Мнения: 478
BOHU и nikolkrum споделете вашите вкусни рецепти за супата  bouquet

# 18
  • Мнения: 523
Запис и от мен!От днес съм на супата!~Прегреших неволно с 1п 3в1,но продължавам!Важното е да започна!От утре ще съм стриктна!
Имам въпросче!По колко плодчета ядете?  bouquet

# 19
  • Мнения: 958
Браво, Кисче,аз почвам утре с вас отново 1-ви ден,че нещо тоя ориз не ми се хапва  Simple Smile

# 20
Кисче  аз от такива удоволствия като 3 в 1 и кафе не се отказвам.На мойта супа слагам малко червен пипер, бульони и сол.  bouquetИ ям колкото ми е сладко Hug

# 21
  • София, България
  • Мнения: 5 597
колко време я варите тази супа?

# 22
  • Мнения: 16
  eatи аз се включвам във групата от утре

# 23
колко време я варите тази супа?
Първо я варя 10 -15минути на силен огън и после докато омекнат зеленчуците по моя преценка на по слаб Grinning

# 24
  • Мнения: 523
Аз моята на око я правих,дано има ефект!Сложих и оцет и сол(диетична)!Яде си,не е никак вкусна,но то ако е вкусна,ще ям по цял ден! Joy
По колко плод ядете?
николкрум, а като пиеш 3в1 отслабваш ли? newsm78

# 25
  • Мнения: 2 492
От утре и аз съм с вас на супичката .
Аз намерих ето този вариант ...

Диета с магическата зелева супа



 
 
Приписваната на престижната Кливлъндска клиника в щата Охайо, САЩ, седемдневна диета със зелева супа всъщност е на анонимен автор и се разпространява по целия свят.

"Колкото повече ядеш, толкова повече тегло губиш" е мотото на тази диета.

Ако я започнете в понеделник, до уикенда ще бъдете по-леки с около 3,5 кг.

Защо диетата е толкова популярна?
Защото килограмите се губят много бързо.

Защото ядете, колкото си искате от супата, като може да я комбинирате с плодове, печени картофи и т.н., само наблюдавате как се топят килограмите.

Защото благодарение на това, че в основата на диетата лежат зеленчуци, тя има пречистващ ефект върху организма.

Как действа ?

Загубата на тегло е радикална, защото супата е нискокалорична, а благодарение на многото витамини, които съдържа, тя има здравословно въздействие.

Приемате зеленчуци, течности, целулоза, като в различните дни включвате плодове, месо, ориз, картофи, мляко. За една седмица покривате всички хранителни групи.

За какви случаи е подходяща?
Както за начало на дългосрочна диета, така и за бързо сваляне на теглото.

Рецепта за зелева супа:
1 средно голяма зелка
6 стръка праз
2 чушки
1 бутилка доматен сок ( или настъргани домати)
сол, черен пипер, магданоз на вкус

Начин на приготвяне:

Нарежете продуктите на дребно, залейте ги с вода и варете 10 мин на силен огън, а после до сваряването им на слаб. Накрая добавете солта, червения пипер и магданоза.

Супата има минимално количество калории и колкото повече ядете от нея, толкова повече мазнини стопявате

Диетата продължава 7 дни, яжте от супата колкото искате и колкото пъти желаете. Но за да не се получи недостиг на важни хранителни вещества, следвайте препоръките!

Първи ден

Освен супата може да ядете и колкото искате плодове (без банани)

Втори ден

Освен от супата, хапвайте и зеленчуци ( без зрял боб, грах и царевица). Можете да ги задушите на пара или си пригответе салата, но без оцет и олио.
Картофи с масло за вечеря.
Този ден без плодове.

Трети ден

Яжте супа, както и плодове (без банани и сушени плодове), зеленчуци (без картофи).

Четвърти ден

Супа, 3 банана и около 500 гр обезмаслено кисело мляко

Пети ден

Супа, 500 гр. сварено телешко или пилешко месо + до 6 домата

Шести ден

Супа, сварено телешко или пиле без кожата + зеленчуци / с изключение на картофи/

Седми ден

Супа, задушен ориз около 200 гр, прясно изцеден плодов сок, зеленчуци /без картофи/



Вместо чушки сложих два моркова , праз не сложих ( нямам ) , сложих и диетична сол една лъжица .
От преди си спомням , че това е голяма гадост , но се издържа .
Аз задължително си соля доста с диетична сол иначе не мога да я преглътна .
Смятате ли да хапвате нещата към супата , както са дадени по дни ?
Аз според зависи колко съм гладна .

# 26
  • sofia
  • Мнения: 249
ами аз си правя стандартната супа,но поначало много обичам зелева супа 1 от любимите ми е.

# 27
  • Мнения: 523
Минавам да се отчета за днес!Два пъти ядох от супата,3круши(средни) и 1 портокал! Peace
Ако са много по-опитните да ми кажат! Hug
Уттре ще видя дали има някакъв резултат! Praynig Praynig Praynig

Лека вечер!  bouquet Hug  bouquet

# 28
Добро утро  зайчета  food010вече пия   сутрешното      си    кафе и   се                                                                                                                                                                                                                събуждам,но клавиатуратмипийнавчера                                                      кафе и нямам интервал вече    свестен newsm45 smile3511      !как сте newsm78                                                                                                                                              с                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

# 29
Е така е малко по добре , малко я позачистих.Аз през деня си пия кафето пред компютъра, мъжа ракията , мезетата и тук чат пат си хапва та така и клавиатурата е качила някое грамче rotfImaoКисче добре е така, но гледай повече от супаата да похапваш.Снощи като си направих моята супичка то 3-4 чинийки от нея изядох с половин чаша биричка.Ох корема ми се поду но като си представя то повечето е от вода , кво толко съм сложила в тая супа- половин зелка и малко домати ....И не го ям на  веднъж а цял ден.Ако я направя на салата тая зелка ще я хапна много по бързо Grinning

Общи условия

Активация на акаунт