На някой да му се прави зелевата супа с мен?

  • 20 080
  • 571
  •   1
Отговори
# 60
Мама ели и Линдита  welcome как да не ви приемаме, колкото повече сме толкова по добре.........  bouquet

# 61
  • Мнения: 136
Здравейте и от мен!
Благодаря ви за поздравленията! Надявам се да продължа да свалям, а и най-важното да ги задържа после Simple Smile
Добре дошли на новите мами, хайде слагайте супата и да хапваме заедно Laughing
Днес ми беше много добре на плодове и зеленчуци, утре ме чака мляко и банани, чудесно Laughing

nikolkrum поздравления за тебе!!! Искам и аз скоро да се похваля като тебе Hug

Аз на супата й слагам 1-2 лъжици от зеленчуковата пикантина и много ми харесва как стана. Утре сигурно ще си правя отново.

Хайде лека вечер и ще чакам утре да се похвалите с още минусчета Grinning Hug

# 62
  • Мнения: 4 188
Добре дошли и от мен. Ние бяхме на рожден ден днес и цял ден не съм спазвала диетата. А трябваше да съм на телешко с домати. Мисля утре да продължа с пилешкото и дано да сваля поне 4 кг до края. Сутринта бях 66, но днес ядох много и само се надявам да не съм качила повече от 1 кг.

# 63
Добро утро пак ли аз съм най-ранобудната?Чувствам се много добре и мисля че ако продължавам с диетата до края на седмицата .......... Laughingще трябва да ви напусна.Защото не ми остана много за сваляне newsm44.Но за сега съм тук, и днес ще похапвам вкусна супичка... Heart Eyes

# 64
  • sofia
  • Мнения: 249
добро утро и от мен,то и аз вчера много се усвиних,но на рожден ден не мога да пазя диети Laughing,добре поне че нищо не съм качила.

# 65
  • Мнения: 1 092
Здравейте  Hug от много време търсих компания за тази диетка и ето ви и вас   bouquet
И аз ще се включа,но от събота,че сега давършвам друг режим  ooooh! само че супичката не знам как ще я хапвам - много ми е  Sick 

# 66
BOHU за 17 дни ли свали 9 кг Shocked

# 67
  • sofia
  • Мнения: 249
да с японското чудо,сега пак ще го почна.

# 68
  • Мнения: 4 188
И аз не съм качила след рождения ден  Laughing
Но нека изчакаме до утре и да видим какво ще отчете кантара.
След един ден ядене, днес не ми се яде. И ще мина лесно пилето и доматите.

pipy, сложи й някаква подправка на супата и я пасирай. Така по се яде.
nikolkrum, дано някога напиша като теб, че няма какво да свалям.

# 69
  • Мнения: 1 952
nikolkrum, моля те кажи сама със супата ли свали килограмите и колко време кара на тая супа, защото аз съм точно 60 кг, а искам поне 55.

# 70
  • Мнения: 337
Приемате ли още нови диетуващи във вашите редици  Embarassed

Аз съм на диетата от понеделник и днес ми е 3 ден - плодове и зеленчуци. Гледам да не се тегля, но не издържам  Confused свалила съм 1.5кг до вчера и ще видим дали ще се запази тенденцията  Praynig

Преди да родя с тази диетка свалях най-лесно и ми беше най-лесна за спазване. Сега е малко по-различно  Close имам чувството че и нищо да не ям пак качвам, но какво да се прави ... метаболизъм.

Поздравявам всички с добрите резултати и ви желая ден без изкушения   bouquet

# 71
  • Мнения: 589
Здравейте!
Почнах я! Peace Ден първи - кафе, ябълка и порция супа, до момента.
  Свикнала съм с вкуса на супата и я преглъщам лесно. Доста съм заета, но ще минавам да се отчитам и да се подкрепяме.

Лек и диетичен ден с много минусчета на всички!!!

# 72
nikolkrum, моля те кажи сама със супата ли свали килограмите и колко време кара на тая супа, защото аз съм точно 60 кг, а искам поне 55.
1 месец, предимно със супата
От нея имам най много ефект Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 1 952
1 месец супа- това е самоубийство.

# 74
  • Мнения: 337
И аз съм я правила две седмици без прекъсвване, но повече от отва ми се струва, че няма как да издържа.
nikolkrum, ти имаш страхотна воля явно   bouquet лекичко ти завиждам, защото на мен точно мотивация ми липсва  Cry

Общи условия

Активация на акаунт