На някой да му се прави зелевата супа с мен?

  • 20 093
  • 571
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 204
Едва ли яде само супа. Може би спазва диетата, а в нея се ядат и други неща освен супата.

# 76
Да ви кажа чесно не ги ям другите.Но в интерес на истината си позволявам някои неща които са забранени-кафе, 3 в 1, вино по 1 чашка някой път и така...чат пат ябълки  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 1 092
pipy, сложи й някаква подправка на супата и я пасирай. Така по се яде.

Благодаря за съвета,  Heart Eyes така и ще направя,защото иначе не мога да преглътна повече от една лъжица  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 136
Здравейте и от мен!
Днес съм на мляко и банани и се чувствам много добре Grinning
nikolkrum поздравления, явно имаш страхотна воля. На мен най-вече ми се прияжда нещо сладичко, пийва ми се винце и какви ли не забранени неща EmbarassedМисля след като свърша сега диетата да почина няколко дена и после пак да я повторя.
Успех на всички и до скоро!

# 79
  • София
  • Мнения: 701
Много е интересна тази диета! Веднъж си я бях правила супичката и не ми беше гадна на вкус, даже напротив! Може скоро и аз да се включа при вас! Приемате ли новички...?  Heart Eyes Flutter

# 80
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте, зелчици!   bouquet
   newsm78 Чудя се дали да не я почна отново таз супичка. Утре съм цял ден в движение , та незная дали ще успея да я сготвя, но от петък ще я кусам и аз.  Peace
Правих я преди няколко месеца и имах супер резултати.  Crazy
Сега кво ли не пия и не ям , но нещо много несериозна съм. Но сега ме подсетихте да се включа към  вашата зелева градинка.  Hug
Виждам , че и стари зелчици има....  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 337
Добро утро, момичета   bouquet
Как сте днес  Laughing

Аз днес съм на банани и кисело мляко, но ще се старая да поогранича количеството до най-много 2 кофички и 3 банана, защото снощи прегрешис с един китайски ориз със зеленчуци  Embarassed smile3535
Нооо най-тържествено обещавам, че ще съм стриктна  Party

Желая ви слънчев ден  Hug

# 82
  • Мнения: 136
Добро утро и от мен!
Влизам набързо да се отчета, че съм с още 1 кг надолу Grinning, което много ме зарадва. Днес съм на телешко и домати, ще си направя и супата пак.
След малко излизаме на разходка с малкия да използваме последните слънчеви лъчи Grinning

Приятен ден на всички! Hug

# 83
  • Мнения: 478

Влизам набързо да се отчета, че съм с още 1 кг надолу Grinning, което много ме зарадва. Днес съм на телешко и домати, ще си направя и супата пак.

smile3501Като чета добрите ви резултати може и аз да се реша да си направя супата Wink

# 84
  • Мнения: 958
Добро утро и от мен!
 Днес съм на телешко и домати, ще си направя и супата пак.

didka25,как приготвяш телешкото,варено или на скара?  newsm78

# 85
  • Мнения: 4 204
Добро утро и от мен. Винаги ще се радваме на нови попълнения. Когато сме повече е по-весело.

Преди малко се мерих. Пак съм 66. Мисля, че е от яденето на рождения ден. Днес смятам да съм на ориз и зеленчуци, а утре да спазя лунната диета.
Дано падна на 65. И в събота не знам каква диета да спазя. Нали след зелевата трябва да има 2 дена почивка. Но ме е страх, че ако почна да ям ще кача каквото съм свалила до тук.

# 86
  • sofia
  • Мнения: 249
аз се отказвам,нещо все забравям да я ям тая супа.а и това да ям колкото си искам не е за мен.успех на всички.

# 87
  • Мнения: 136
 jedira телешкото ми е сварено, имам готово в буркани и е много вкусно. Но сигурно ако нямах така готово телешко щях да го заместя с пилешко, че по-лесно се приготвя.
BOHU успех с другите диети!

# 88
  • Мнения: 337
Ей не мога да ви намеря хубавелчици-зелчици  Laughing
Нали не сте се отказали всички като BOHU
Как сте? Сваляте ли килограмчета?

Аз днес ще съм на пилешко и доматки. Искаше ми се да спазвам и лунната, но ходя на фитнес и съм много гладна  Sick
Ще се старая днес да си хапвам колкото се може по-малко.

didka25 като четях за твоето телешко и така ми се дояде. Спомням си баба ми правеше така месо в буркани и беше много вкусно и с едно желенце  Embarassed

Stryper
аз съм я правила зелевата два последователни пъти без да си почивам, но сега мисля да продължа с една диетка, която ми я прави диетолог специално за мен преди няколко месеца.

Желая хубав ден на всички  Hug

# 89
  • Мнения: 589
Аз не съм се отказала! Naughty
  Днес ми е трети ден и съм -1,100кг. Ще хапвам ябълки, салатки и супа. Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт