Кой се крие зад аватарите ?

  • 106 872
  • 3 058
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Провокирана от една друга темичка, нека всяка една от нас задоволи както своето, така и любопитството на останалите !
Пускам 2 свои снимки, на едната се харесвам, на другата -не ! Enjoy !  Hug


# 1
  • Мнения: X
Много си красива, Теичка. На втората кефиш много Peace

# 2
  • Мнения: X
Благодаря, аз не се харесвам хич на нея, но може би е зарди това, че руса не се харесвах по принцип кой знае колко.   bouquet

# 3
  • Мнения: X
Да, но е много по-непринудена и показва някаква интересна част от теб.

# 4
  • Мнения: X
Хаха да, на нея се учех как да заварявам с аргон  Crazy Абсолютна лудост, но ми хареса  hahaha

# 5
  • Мнения: 213
Теичка  руса или черна много си хубава Hug

# 6
# 7
  • Мнения: 2 457
Теичка, ама ти какво работиш... newsm78

# 8
  • Мнения: 6 886

Секси  Grinning Като Алекс от Флашданс си на тази снимка.

# 9
  • Мнения: X
Уча история, мъжо се занимава със заварки и аз любопитствах, иначе умея добре да запоявам  hahaha От малка ме влекат всевъзможни неща, смятам, че е от зодията. 

# 10
  • Мнения: 2 457
Уча история, мъжо се занимава със заварки и аз любопитствах, иначе умея добре да запоявам  hahaha От малка ме влекат всевъзможни неща, смятам, че е от зодията.  
Ох, успокоих се, мисля си, такова нежно и хубаво момиче, да не би да ти се налага да работиш... това Embarassed

# 11
  • Мнения: 76
Ако трябва да бъда честна,нямам смелост да се покажа.Не защото, не изглеждам добре,ами защото желая да остана анонимна, до колкото е възможно. Mr. Green
Теичка,готина си.    newsm10

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз пък съм цопнала себе си, че и детето на аватара.
Няма скрито-покрито тук. Който иска ще разбере кой си. Мен що народ ме откри във ФБ   Crazy

Последна редакция: сб, 09 апр 2011, 18:46 от Топъл дъжд

# 13
  • Мнения: 6 301
Много хубави съфорумки до момента  Heart Eyes

# 14
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
...Пускам 2 свои снимки, на едната се харесвам, на другата -не ...

 Peace аз също съм забелязала, че аз харесвам едно свои/чужди сними, другите други  newsm78 всеки вижда различни неща в една снимка  Peace

 

 

Общи условия

Активация на акаунт