Харесват ли ви...

  • 4 030
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 028
Че тези боти тук/В.Търново/ ги гледах в един магазин за китайски обувки,предлагаха се в три разцветки-червено,черно и такова и понеже струваха  15 лв. ми направиха впечатление,тез добра цена са им жулнали тука. CrazyДаже ги бях снимала с телефона си да ги покажа на една дружка,щото нали цената беше смешна,ама то беше преди 2 седмици и я изтрих,обаче утре,ако успея ще ти ги снимам пак.

# 16
  • Мнения: 6 164
Само цвета не ми харесва.

# 17
  • Мнения: 3 782
Точно такива ботушки мерих миналата седмица,като модел имам предвид. 36 номер, със златни нишки, обаче ми бяха големи. Така ме е яд.  #2gunfire и бяха само 41 лв. Мисълта ми е, че трябва да се мерят, точно този модел, на мен крака ми е стандартен, ама продавачката ми каза, че съм слабичка и затова ми хълтат.

# 18
  • Мнения: 3 622
Харесват ми и няма да се замислям  Peace

# 19
  • Мнения: 1 243
Ботичките са сладки и мн модерни,само цвета май малко им куца. Чантата не ми харесва особено, можеш да си намериш далеч по - хубава по магазините. А и боти съм виждала такива, сега са мн модерни, така че е пълно с такива Wink Успех

# 20
  • Мнения: 624
Момичета,а какво ще кажете за този пух-чорап за обувки
http://www.megias.bg/product_info.php?cPath=3_17&products_id=350
Носили ли сте,добре ли стои и наистина ли ще става на всеки вид обувки и на всеки крак newsm78
Много ми харесва,но тъй като не съм много висока се чудя дали ще е добро решение newsm78
Благодаря,предварително  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 4 588
Не са лоши, но цветът не ми харесва. Peace

# 22
  • Мнения: 189
А тези видя ли ги?
 

Червеното все още е актуално, а чанта лесно ще намериш. И са само 35 лв.

Ох, внимавайте като пускате такива снимки, сърцето ми прескочи два удара. Искам ги!

# 23
  • Мнения: 1 092
На мен мноооого ми харесаха  bouquet не бих се замислила изобщо дали да ги купя........грабвай ги Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 7 798
Страшно много ми харесват и чантата и ботичките като модел и цвят. Не му мисли !  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 3 787
Харесват ми много,и ботите и чантата,и цвета.Но червените ботички са направо убийствени Laughing

# 26
  • Мнения: 4 292
На мен страшно много ми харесаха и то точно сивите.  Grinning Идеално си ги представям с дънки, а аз имам и нося много. И докато тези с чантата, според мен лично са доста шик, а и модерни, то червените са ми направо кичозни.  Sick

# 27
  • Мнения: 511
Да, харесват ми като модели, не като цвят. Но ако бяха черни, беж или розови......

Именно Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 3 406
Аз пък смятам, че сивото е много аристократичен цвят.
Иначе не бих могла да ти бъда полезна, не пазарувам онлайн нищо, освен книги.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Не да преглътна модата в обувките последните 3 години и това е!
 КОлкото и да са модерни, не ми допадат.

Общи условия

Активация на акаунт