Хидроцефалия

  • 142 630
  • 802
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Господ да ви пази и всичко да мине възможно най - добре!!! Бъди спокойна, колкото и налудничаво да звучи това в момента, за да не се тревожи допълнително и малкото съкровище покрай теб.Чакаме добри новини и до скоро!
  За този доктор не съм чувала нищо. Самата аз събирам инфо за детски неврохирурзи.

# 16
  • Мнения: 4 414
миличка Слава, нека Господ бъде с вас Praynig
стискам палци и чакам добри новини!

# 17
  • София
  • Мнения: 4 412
Мила Слава, кураж и стискам палци! Сигурна съм, че всичко ще бъде наред! Какво ли не му минава през главата на човек...

# 18
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Господ ще бъде с вас,сигурна съм!Ще се моля всичко да мине възможно най-леко...ако можеш,напиши и горе-долу към колко часа ще бъде операцията,за да можем точно тогава да съсредоточим мислите си към детенцето ти.Вярвам в силата на положителните мисли.
Бъди силна,мила Слава!Ще очакваме с нетърпение да пишеш отново!
Прегръщам те,макар и виртуално,и мислено ще бъда с вас!
Дани

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Heart Eyes  успех дано мине максимално леко и успешно

# 20
  • Мнения: 2 641
Мами ходихме при Яръкова. Прегледа бебето ми и каза че била много по добре от предишния път??? Да сме отишли още 1 път другия месец и това щяло да е.Все ги питам какво и има или имало на дъщеря ми и досега отговор не съм получила Shocked Ама може ли такова нещо? Ако нищо и няма да ми го кажат и въпроса да се приключи.

# 21
  • Мнения: 1 710
Ами вече не очаквам и по-изчерпателни отговори от докторите. Като гледам - тук си станахме повече от доктори.... Ужас и какво означава по-добре от миналия път? Какво и е било тогава? Или не казват?
Значи радвай се, че нещата са добре, а ние се молим всичко да приключи по-бързо за вас.

# 22
  • Мнения: 2 641
благодаря ви от сърце. лично аз съм на мнение че проблем няма. наи вероятно е имало нещо в началото но се е оправило от самосебе си. но ще видим другия месец какво ще кажат.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 412
Anaise, не се притесняваи, щом д-р Яръкова не ти е казала нищо сериозно, вероятно е така. Тя е голям фен на болницата по ДЦП и ако беше открила нещо, щеше да ви насочи на там. Интересно ми е дали имахте предишна трансфонтанелна ехография, защото обикновено ги сравняват предишното и сегашно с-ние. А около 3,5 месеца е времето, през което доста добре се вижда как върви едно дете, може би за това ви е казала да отидете след месец.

# 24
  • Мнения: 2 641
ами мами какво да ви кажа точно Rolling Eyes докато бях бременна главата на бебока все вървеше 2 седмици по напред. От друга страна обаче на всички ни в семейството главите са доста големи, моята е по голяма от на всичките ми приятелки Shocked  Tada Та затова не се притесних особено осте повече че неостана лекар дето да не е видял тиквичката на дъщеря ми в кореме ми и след това.
Да като се роди я гледаха на УЗ и сега пак. Та явно сравняваха двата записа.

# 25
Цитат на: Слава
Здравейте мили мами,измина една много напрегната седмица за мен и моето малко слънце.Посетихме доста неврохирурзи и се спряхме на д-р Захаринов от Пирогов.Приемат ни в понеделник (18.04) за поставяне на клапа понеже не търпи отлагане.Хидроцефалията е много голяма,а пък тя се чувства добре и няма поражения затова трябва да се бърза.Ако някой е чувал нещо за този лекар нека ми пише,а пък когато всичко свърши ще ви пиша за нас.Чао и стискайте палци.

е-mail- hohiho@abv.bg

Слава, синът ми беше с хидроцефалия, откриха му я в 6м. и го оперираха веднага в Пирогов - доц.Габровски и д-р Захаринов - професионалисти на максимум - попаднали сте на възможно най доброто място. Стискам палци всичко да мине бързо и безпроблемно. По принцип дечицата се възстановяват бързо от тази операция, стига само организмът да приеме клапата, а и да сте избрали добра клапа. Успех и Кураж!

# 26
Здравейте на всички,от днес вече сме у дома.Операцията мина успешно,детенце се чувства много добре,фонтанелата й е много голяма и беше изпъкнала,а сега е хлътнала като дупка което е показател че клапата работи.Сега ще се молим тя да работи така добре през целия й живот.А за Пирогов,нямам думи за отношението на д-р Захаринов прекрасен човек и професионалист с чудесно отношение към децата и техните родители.Взехме клапа от 3000лв. и друго не сме плащали.Не можете да си представите колко ми олекна когато свърши операцията пожелавам това чувство на всички родители които имат някакъв проблем с децата си.Между другото чух много лоши неща за мед. академия,но всеки решава за себе си.Чао за сега.

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: Слава
Здравейте на всички,от днес вече сме у дома.Операцията мина успешно,детенце се чувства много добре...


  Добре дошли!
  Радваме се, че всичко е минало нормално! Сега ви желая бързо възстановяване и дано тази клапа работи като по учебник!
  Дано всичко лошо е вече зад гърба ви и сега семо хубави мигове и прекрасни емоции!  Laughing  Да нацелуваш много детенце от нас!

# 28
  • Мнения: 194
радвам се, че всичко вече е минало-заминало и детенце е добре. Правилен избор сте направили с Пирогов пред МА - както вече и сама си се убедила, и клапата ви е от най-добрите щом струва толкова. сега остава само да се върнете към нормалното си ежедневие.
не знам дали са ви предупредили, но най-рано след 6м. трябва да направите контолен преглед
а до тогава - весело лято и позитивни емоции.
Успех!

# 29
  • Мнения: 1 710
Слава, радваме се за добрите новини. Дано само такива следват. Радвайте си се на домашния уют и бързо се възстановявайте!

Общи условия

Активация на акаунт