Мед

  • 5 623
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Обичам сладолед или палачинка с много мед и орехи  Laughing
Обичам меда да си го хапвам и направо от буркана

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 973
Мммммм, обичам мед! Намазан, ненамазан, всякак го обичам.
И аз така.. и сега ще отида да си гребна една лъжичка... Laughing

# 17
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Много обичам мед,особено на филийка с масло и чай! Wink

# 18
  • Мнения: 1 671
Най-обичам меда в комбинация с кренвирш, кашкавал или маслини!

И с палачинки също.

Наборе, благодаря, че ме светна, не бях ходила към центъра тези дни заради дъжда.
Как са цените?

# 19
  • Мнения: 3 611
Най-обичам меда в комбинация с кренвирш, кашкавал или маслини!

И братовчедка ми обича кисели краставички и шоколад  Crazy

# 20
  • Мнения: 1 250
Много обичам мед!
Топъл бял хляб, намазан с краве масло и много мед.... Като малка можех само това да ям, колко ми се караха, че не искам да обядвам и вечерям заради този мед.  Blush
Все едно за мен говориш. Само дето вече не го консумирам. Един буркан може да седи цяла година вкъщи. Сега, като се сетих, ми се прияде.

# 21
  • Мнения: 27 524
Обичам, хапвам си го с лъжица и чаша вода. Гледката е наистина прекрасна  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 427
Обичам мед, всякак го ям. Напоследък май все на сладко-солено налитам-мед със сирене обожавам Party

# 23
  • София
  • Мнения: 1 074
Ммммм мед Wink
И аз минах от там, много хубаво ми стана. Купих три буркана, единият вече го няма, хехе.

# 24
  • Мнения: 2 978
Обичам мед, всякак го ям. Напоследък май все на сладко-солено налитам-мед със сирене обожавам Party


И аз съм така.

Симона обаче, не иска и да близне мед. Sick

# 25
  • София
  • Мнения: 228
Мед ям много рядко, но пък не мога да си представя дневната ми доза чай без лъжичка от този здравословен еликсир.  Grinning

# 26
  • Мнения: 648
    Много обичам мед, особено на филия с масло. Имам много сладки спомени от детството си, когато дядови вадеха меда май месец от кошера и хапвах медена дъвка, това е едно от големите ми изкушения!

# 27
  • Мнения: 1 526
Хич не обичам мед,
за сметка на това децата обичат.
Синът ми особено всеки ден си иска филия с мед.

# 28
  • София
  • Мнения: 210
Обичам мед, всякак го ям. Напоследък май все на сладко-солено налитам-мед със сирене обожавам Party
И аз, и аз! Peace
Всяка сутрин си пия чая с мед, като ми се прияде сладко се старая да не се хвърлям върху шоколад, а първо си взимам мед.
Дълги години бях преустановила яденето на мед, защото никога не взимам "купешки"  (много смешна дума), а нямаше пчелари около нас. От около 6 години си купуваме мед от Гинци и имам голямо доверие на бабата, която го прави, че не слага изкуственяци в него.
Само се чудя, като се роди бебето и го кърмя, ще трябва ли да изключа меда от менюто си поради опасностот алергии? newsm78

# 29
Някои от вас толкова вкусно са го описали и показали , а за картинката с меда  на  Блонди -думи нямам Flutter красота. Много обичам мед , а сега като се сетя в момента в къщи нямам  Thinking Sick

Общи условия

Активация на акаунт