Днес съм щастлив(а)/тъжен(а),защото...........

  • 17 477
  • 440
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 732
Бърди, това със сигналите ми е до болка познато...
Просто храна за егото им, да знаеш.
Никой мъж не отказва обич и харесване, ако може от няколко източника... Sick
И другото - те самите се лашкат в крайност и не знаят какво искат  Rolling Eyes
Отлагат вземането на решения до последно - ако може някой друг вместо тях...

За съжаление нивото на заплащане в България изобщо не е равно на цената на живота.
Почти всички са на минус.
ОБАЧЕ. Аз съм склонна да започна работа за по-малко пари, но да имам шанс за издигане в йерархията.
АКО покажа резултати - някой да ги оцени.
В повечето случаи обаче това се оказват голи обещания и човек се разочарови и търси поредната възможност. С право.

# 181
  • София
  • Мнения: 17 414
Еее, Сабинке, жива да си!
Точно това обяснение търсех за себе си, а ти си го формулирала адски точно - и за егото, и за отлагането на решението, благодаря ти!

# 182
  • Мнения: X
Много сте сладки днеска.
И аз ви обичам.  Wink Embarassed

# 183
  • София
  • Мнения: 17 414
Тая па Каси  Joy Joy Joy

# 184
  • Мнения: 1 732
Каси, да се вземем, а? Embarassed Embarassed Embarassed

# 185
  • Мнения: X
Ми днес съм щастлива, щото ви има.
Що пък не? Явно пък умея да се радвам на малките неща в живота?

Ми да се вземем де - що не... Пък ще вземем да си докажем една друга че не сме толкова грозни, дебели и безобразно тъпи...

# 186
  • София
  • Мнения: 17 414
Стига па ти с тва грозна и дебела, че ми иде да те перна с нещо вече  hahaha

# 187
  • Мнения: X
Лоботомия.
Или както аз му викам - ампутация му е майката. На главния мозък.

# 188
  • София
  • Мнения: 1 754
Birdy, да си сберем екипите - тамън ще сформираме eдин цял  hahaha

# 189
  • София
  • Мнения: 17 414
Миленитке, мани, че срам  Laughing
Чак пък такива зли жени не сме бе, какво ни бягат по тъча ту мъже, ту подчинени  hahaha

# 190
  • Мнения: 420
Каси и Сабина, казвайте кога е сватбата?   bouquet  bouquet  bouquet  bouquetТо се е видяло, че на спермоливци вяра не може да се има, ми да обръщаме резбата дорде е време. Laughing

# 191
  • Мнения: 623
...То се е видяло, че на спермоливци вяра не може да се има, ми да обръщаме резбата дорде е време. Laughing


Това беше, "малко" грубичко...

# 192
  • Мнения: 420
Нищо лично, ама вече от опит на хора с една четвърт хромозома по-малко, някак си доверие не мога да имам.
Изключенията само потвърждават правилото.
Това е само мое мнение, не ангажирам никого с него. Grinning

# 193
  • Мнения: 623
Нищо лично, ама вече от опит на хора с една четвърт хромозома по-малко, някак си доверие не мога да имам.
Изключенията само потвърждават правилото.
Това е само мое мнение, не ангажирам никого с него. Grinning


Разбирам... но като нямаш доверие, имаш три варианта, които ти бяха предложени - сиреч имаш своя избор, който някои от момичетата тук са го нямали и мисля, че те имат много повече право от теб да говорят за "спермоливци"... а и самата думичка "спермоливци", някак дразни... поне мен

# 194
  • Мнения: 420
Дани, от избор до избор има разлика. Едно е свободния избор, по принцип, не визирам някои от тук пишещите, друго е натрапен избор....щот нямаш избор.
Хората сме много различни, някои са щастливи със свободата си, на други им тежи като окови същата тази свобода.
Някои си е тръгнал внезапно, друг седи телом, а инак отдавна си е отишъл. И в двата случая резултата е един: болка и страдание. И поне мен не ме вълнува толкова каква е конкретната история, а какво оттук насетне. От ровене какво и защо в миналото полза няма.
Всеки се опитва, доколкото може, поне малко да облекчи душата си и да си носи бохчите нататък по пътя.

Общи условия

Активация на акаунт