Днес съм щастлив(а)/тъжен(а),защото...........

  • 17 440
  • 440
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 623
Ok. Няма да спорим, всеки има, своята си гледната точка и доводи за да вземе (или не), някакво решение... както казах, подразни ме контретна думичка Peace

# 196
  • Мнения: 1 732
Ok. Няма да спорим, всеки има, своята си гледната точка и доводи за да вземе (или не), някакво решение... както казах, подразни ме контретна думичка Peace
Абе пич, не се кОси, нали знаеш, че присъстващите винаги правят изключение! Wink Mr. Green

# 197
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, тъкмо си мислех да направя предложени на Сабина и тя пък направила на Каси..
 Cry
Е,поне да не тая напразни надежди (кат всичко в тоя мой живот) Crazy

# 198
  • Мнения: 623
Ok. Няма да спорим, всеки има, своята си гледната точка и доводи за да вземе (или не), някакво решение... както казах, подразни ме контретна думичка Peace
Абе пич, не се кОси, нали знаеш, че присъстващите винаги правят изключение! Wink Mr. Green


 newsm20    Абе, знам си, ама рекох да се уверя... newsm62

# 199
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Днес съм тъжна, защото детето е при БНД чак до вторник. Защото изникна непредвиден разход от 200 лв, за което много ме е яд и точно сега не мога да си го позволя. Тъжна съм и защото в понеделник съм ответник по дело, което БНД завежда срещу мен за тормоз над детето - аз съм го заключвала, а майка ми и баща ми го биели; и с искане да го върнат в жилището, от което го изритах лекичко (всъщност той се изнесе- лични и семейни вещи, но с претенции да спи тук #2gunfire).
Яд ме е на шефката ми, иде ми да я убия. Срещнах двамата адвокати на БНД, които ме гледаха хищно. Колата ми нещо не е съвсем в ред. Задават се празници, най-любимите ми, а аз ще съм само с приятели, без любим до себе си и с малка финансова възможност. Колежката ми е родила мъртво увредено детенце, въпреки 2та генетични теста, които си е направила . Sad Sad Sad
Абе изобщо пълен набор от депресиращи фактори... Cry

# 200
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Джема,все повече се удивявам на твоя ;хубосник newsm78само не разбирам защо използва детето в тази така наречена ;война;??? #Crazy

# 201
  • Мнения: X
Тъжна.
За всичко.
Много усилия, много бутане, за хляб или за какво точно не ми става ясно.
И пак съм сама. Брат ми, приятелката, вие.
Виновна, че не ми стига.
Животът ли го направи ...
Или аз сама...
Тъжна като никога. Как го допуснах?

# 202
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Днес отново ми е тъжно. Сама съм, задушница е и много ми е мъчно за починалите ми близки - за трагично загиналата ми леля птрз тази година, за двете ми баби и дядо, които никога повече няма да видя усмихнати да ме посрещат на прага. . . Много е тъжно. Cry Cry Cry

# 203
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Каси,Каси и аз си задавам този въпрос ;Животът ли го направи ...
Или аз сама...
 newsm78Т
.Как го допуснах? ;-и то след първият път,би трябвало да съм поумняла,нали??? Thinking
Но аз явно никога няма да поумнея!!!! newsm78
 И на мен ми е тъжно днес за -баща ми ,за дядо ми,за баба(която си отидя тази година),и за още толкова много хора (близки и познати),който никога вече няма да са до мен!!!! Cry

 

# 204
Za  tova  che  sme  tyjni  ,ami  neka  se  opitame  da  zabravim  minaloto koeto  ni e    naranilo   tolkoz. A  da  sme  shtastlivi nie   izbirame  sami  kak da si  go  napravim. ima si  dve  slunchica  te me   radvat   vse oshte
drugoto   zdrave  mu  kazvam .newsm10 newsm10 newsm10

# 205
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Днес съм по-скоро неспокойна, отколкото тъжна. Утре имаме дело с БНД и ми е криво, че трябва да се оправдавам пред чужди хора, за това че той ме е натопил. #2gunfire

# 206
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Джема,стискаме палци  Peace
.Знам ,че няма как да будеш спокойна преди утрешното дело,затова ти казвам;Каквото има да става,то ще стане; Hug

# 207
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Благодаря. Hug Така е, лошо или добро- ще стане.

# 208
  • Мнения: 1 732
Днес бях с Вяра.
Три часа тичахме на слънце и събирахме паднали листа.
Тя - с една огромна усмивка и доволна, че е с мен.
Аз - също.
Толкова беше щастлива, ако можех да го запечатам...

Но разбрах, че докато съм в София през седмицата, тя обикаляла от стая в стая да ме търси и викала мама, мама...сърчицето ми ще се пръсне като си го представя...по целия път насам плаках...Прибрах се в празната, грозна панелка и не ми се прави нищо!

Как можах да го допусна? Как?
Да причиня такова нещо и на нея и на себе си?

# 209
  • Мнения: 911
Как можах да го допусна? Как?
Да причиня такова нещо и на нея и на себе си?

престани да се измъчваш с тези въпрос!!! ами си повтаряй, че ако НЕ беше допуснала това, нямаше да имаш Вяра!

няма друг начин за спасение от тези мисли, систър! няма!
и на мен днес ми е едно есенно, та ми се реве, чак се развиках на майка ми, която се оказа, че въобще не разбира в какъв филм съм я вкарала моята кукла  #Crazy ами ми ги говори едни "ние не сме жертви,...бла-бла"
колкото и да си въобразявам, че ме разбират околните, всъщност никой друг (освен може би ти и другите като нас) не си задава такива въпроси и не се измъчва от такава вина. не им хрумва (ама те хората не са ми виновни за това  Sad)

както и да е - друго исках да ти кажа: ако наистина си решила, че можеш да оцелееш сама с Вяра в София, стягай се и си я прибирай при теб, защото ще откачиш иначе.

аз нещо...засега не мога да си го представя да я завлека в София. Не намирам основателни причини да изтормозвам детето поне докато е мъничко.

Общи условия

Активация на акаунт