Днес съм щастлив(а)/тъжен(а),защото...........

  • 17 449
  • 440
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 424
щастлива съм  Party защото малкият вече е почти 8 кила ( с 300 зора успях да го закарам на консултация, нямаше кой да ми помогне, но мама е яка и на ръце го заведе  bowuu а то миличкото спинкаше ) и всичко му е ок  Praynig

# 376
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Е, сега вече щастието е пълно. След делото БНД се свърза с мен чрез посредник- иска споразумениеееее. hahaha Обаче съм сигурна, че няма да се съгласи на моите условия- познавам го. Joy

# 377
  • София
  • Мнения: 4 493
Е, сега вече щастието е пълно. След делото БНД се свърза с мен чрез посредник- иска споразумениеееее. hahaha Обаче съм сигурна, че няма да се съгласи на моите условия- познавам го. Joy
Браво, сууппеерррр   bouquet  bouquet  bouquet
Ама ти си дръж на твоето и не отстъпвай и крачка назад - НИКАКЪВ КОМПРОМИС, заври го ..... ти си знаеш къде - трябва да си получи заслуженото за това което ти причини на теб  и на твоето семейство, а за децата да не говорим.
Успеееххххх   bouquet
                         

# 378
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Н а мен пък днес ми е спокойно,бебето си играе,баткото ме слуша,аз пих кафе навън,е какво да искам повече? newsm78 Twisted Evil

# 379
ХЕХЕХЕ Яхнала  Метла ако почна да ти разказвам последната си седмица какви неща ми се случиха, ще трябва да изпиша сто страници, 60% от които ще трябва да бъдат цензурурани. Посот това което много ми хареса в лесбийките, че са доста уверени в себе си и до голяма степен знаят какво искат от живота. Много са освободени и не ги бърка да са вулгарни, ама брутално вулгарни. Яко се напиват, много обичат да правят секс пияни, правят секс на поразия, ааа да зимат амфети...доста от тях, но като се комбинират всички гореизброени качесства се получава една много весела компания. Моето момиче е стрейт лесбийка и ми каза че може само в жени да се влюби, прави секс с мъже само за купона, като се напие и надруса (от което аз се възползвах). Иначе Маргарита е доста права, те не са лесбийки защото са разочаровани или недоебани, ами просто са си такива, както мъжете гейове. Диони също е много права, като ми е щироко окло врата...ала бала, ами аз до скоро страдах и се спичах че не мога да си гледам детето, и реших че никой не печели от това и че така или иначе съм сам да се възпозвам от ситуацията, че знае ли се дали някога ще имам възмойност, да съм млад, сам, лекомислен и красив. Mr. Green

Самодива....начи има една тема за взаимопомощ, дето хората си оставяха координати, при подобни ситуации да си взаимопомагат, ба го слеващия път свирни ща карам със служебната кола. Преди имаш оправдание щото не си знаела, сега вече нямаш такова оправдани, мога да ти изпратя копие от личната си карта да го пратиш на някои твои близки, ако изляза някои маняк изнасилвач и заробител да ме предадат в полицията хехехе.

# 380
  • Мнения: 2 336
И тук темата избила в сексуална насока. Аз пък щях да се оплаквам от емоционалната си дупка. Днес ми е криво. И поспаливо.

# 381
  • Мнения: 451
Сиси,и аз съм в дупка,ама и сексуалните теми ги следя Laughing
Явноооооо,хормона ни е пернал яко,то "сухи пости"-деца-нерви -работа-рев,брееееееее,то и от другото си имало нужда newsm78

Ама где го т`ва друго и к`во беше newsm78 Mr. Green

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 17:51 от patricia_p

# 382
  • София
  • Мнения: 4 493
Диони също е много права, като ми е щироко окло врата...ала бала, ами аз до скоро страдах и се спичах че не мога да си гледам детето, и реших че никой не печели от това и че така или иначе съм сам да се възпозвам от ситуацията, че знае ли се дали някога ще имам възмойност, да съм млад, сам, лекомислен и красив. Mr. Green

Явно доста бързо ти е минало - спичането, или просто не си бил искрен и така ти е по лесно, да вдигнеш ръце от ангажиментите и да се отдадеш на забавленията 

# 383
  • София
  • Мнения: 17 368
Второто е, Диони.
Нищо лично срещу Иван, ма и аз имам един приятел досущ като него. Не е спрял да ч**а мацки откакто жена му си тръгна с детето. Беше се спекъл за има-няма седмица-две, сега беснее като за световно.
Ако човек се е спекъл за детето си постоянно ще мисли какво да направи за него – дали пари, дали да го вземе, къде да го заведе …
Та, Ванка, нищо срещу теб, забавлявай си се, ама хич недей да обясняваш как си се притеснявал за детето и как си го преодолял, че точно тука малко обидно звучи – на мен поне де, не ангажирам другите с мнението си.

# 384
  • Мнения: 1 732
Ами да - няма дете - няма проблеми.
НЯМА пълни памперси, ревове, болести, неспане, търчане, разходи, грижи...
ИМА денонощен купон, мацки с неизяснена сексуална ориентация, алкохол, фиеста...
Горкият Иван! Жив да го ожалиш!

# 385
  • Мнения: X
И тук темата избила в сексуална насока. Аз пък щях да се оплаквам от емоционалната си дупка. Днес ми е криво. И поспаливо.
каквото и да ти говорят, знай че става дума за секс или за пари  Peace

# 386
  • Мнения: 2 336
Тук времето е слънчево. Ще взема детето от училище и може да излезем на разходка. Искам днес настроението ми да е ведро. Не че съм щастлива, но искам вече да съм по - усмихната...

# 387
  • Мнения: 161
Тук времето е далеч от слънчево и за да ми започне хубаво петъка си взех един шоколад "Милка" с кафенцето тая сутрин, черпя ви по едно виртуално парче  ( само с 2 калории  Laughing) и се чудя какви мерки да предприема срещу тоталното ми изпушване напоследък.

# 388
  • Мнения: 354
Днес не ми е тъжно, на вън е приятно, нищо че аз съм на работа.
Размишлявам върху въпроса на дъщеря ми защо и ние да не си намерим татко.Тя даже си е харесала един съсед.Ама детето от къде да знае, че той си има семейство........
И смешно малко ми стана сутринта, като разбрах, че детето на едно много старо гадже, от детските години и моята кукла са в една група в детската градина.

# 389
  • Мнения: 463
Днес ми е ужасно тъжно.Днес той ще си събере багажа и ще се изнесе,а аз ще остана да обеснявам неща които и аз не разбирам на 6 годишната ни дъщеря.Така ми се плаче!Чувствам се разбита на парчета,как да започна отначало?

Общи условия

Активация на акаунт