Днес съм щастлив(а)/тъжен(а),защото...........

  • 17 441
  • 440
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 493
Браво Сиси - радвам се за вас, а как се държа БНД с теб - попита ли за бебето, свекървата попитали те имаш ли нужда от нещо , как си  newsm78

# 76
  • Мнения: 194
Добро утро..след поредната безсънна нощ Sad
Днес съм щастлива,защото сме живи и здрави!
Иначе...друго за щастие няма,но...
ТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО!!!

ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ!   bouquet

# 77
  • Мнения: 2 336
Браво Сиси - радвам се за вас, а как се държа БНД с теб - попита ли за бебето, свекървата попитали те имаш ли нужда от нещо , как си  newsm78
Изобщо не пита за бебето и дали имаме нужда от нещо. Но аз пък нямам намерение да го карам нищо. От свекървата не мога да се оплача - търчи за всяко нещо, и тя и свекърът и зълвата.
Днес ни чака едно чистене, но поне настроението от вчера се е запазило. Ицко вече прибира играчки и разглежда подаръците.

# 78
  • София
  • Мнения: 4 493
От свекървата не мога да се оплача - търчи за всяко нещо, и тя и свекърът и зълвата.
Хубаво е че можеш да разчиташ на тях - поне на тях, ако не на синът им.

# 79
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Браво на хорицата. Не като моите. Аз лично против зълва ми нямам нищо, но тя ме избягва, не ме поздравява. Може би е нормално, боли я за брат и, но пък аз какво да направя в случая...

Днес съм щастлива. След вчерашното дело ми е весело и имах време за себе си. Това си е проличало, защото получих много комплименти. Бавно, но сигурно се връщам към живота. Макар че, чакат ме сигурно и много тежки мигове още.

# 80
  • Мнения: 194
Добро утро! Ние пак не сме спали,положението се влoшава... Sad нощес в 2 часа го водихме на лекар,и...нищо му нямало,но..казаха,че е по-добре за всеки случай да го заведем на гастроентереолог и ми е адски притеснено,това дете вече няма и 3 часа сън за денонощие..постоянно се стряска и започва да плаче или пък..както и в момента..спи,но..пъшка!Оххх,измъчи се това дете Sad и...НИКАК НЕ СЪМ щАСТЛИВА!  CryПРИТЕСНЕНО МИ Е! Днес сме на консултация..и ще видим! Sad

ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ!!!   bouquet

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 11:35 от peteto_86

# 81
  • Мнения: 1 732
Пете, какво става бе човек? Rolling Eyes
Давате ли нещо за колики все пак?
Щом пъшка докато спи, нещо го боли - коремчето сигурно  Sad
Спазвай задължително 6 часа пауза веднъж на ден между храненията...

# 82
  • Мнения: 2 336
Днес съм вкисната. Предполагам, че е нормално. Искам вече да се роди бебето. Искам положителни емоции. Надявам се през деня настроението ми да се поправи.
Поздрави на всички и ви пожелавам да се наслаждавате на този слънчев ден!

# 83
  • Мнения: 2 336
Уф, момичета. Още съм вкисната, а пък даже на по - зле вървят нещата. Май съм голяма мазохистка. Не мога да се сетя за нищо положително - само лошото от брака изплува, а пък ми е страшно гадно днес. Като си помисля, че от утре и времето се разваля още по - криво ми става.

# 84
  • Мнения: 1 732
Сиси, грабвай приятелка за ушите и излизай на слънце!
Друг съвет засега не мога да ти дам, тъй като и аз съм на подобен хал... Tired

# 85
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Днес като цяло съм щастлива, но и аз не занм защо. Нямам особена причина, просто се научих да се раздвам и на малкото, което имам. Hug

# 86
  • Мнения: 1 732
Така. Да видим сега аз как съм днес.
Тази седмица е първата, в която съм изцяло разделена с дъщеря ми.
Не искам да ви описвам чувството. Tired
Малкото момиченце упорито отказва да се храни - наистина се надявам да е от зъбите, а да не усеща липсата ми и да протестира по този начин.

Мъка, болка, както искате - така го наречете.
Вариант засега наистина няма друг. Confused

Огромна ярост се е загнездила в душицата ми и скоро подозирам, че ще изригне. Rolling Eyes

# 87
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Сабина ,споко знаеш,че така трябва в момента!!!Ще се справиш и с това ,Вяра също(и тя е силно момиче като майка си). Peace
А аз днес се чувствам горда със себе си защото работя от вкъщи и така се чувствам ,че ще справям и сама (без гадта)до мен.Ще се боря и ще се справя!!!! NaughtyДобре съм!!! Hug

# 88
  • Мнения: 2 274
Чувствам се щастлива...толкова е непривично, че чак ми е странно  Rolling Eyes

# 89
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Сабина, чувството ми е до болка познато. Hug
Днес съм нещастна- БНД е взел детето от училище, сега ме чака уикенд без него.

Общи условия

Активация на акаунт