Днес съм щастлив(а)/тъжен(а),защото...........

  • 17 465
  • 440
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 194
Саби,и аз съм така тия дни,но..вчера..цял ден си опусках нервитеи..днес съм по-добре..пък и ..спахме! Simple Smile щастлива съм,че малкия човек тази нощ беше по-спокоен не е плачкал Simple Smileлошото е,че сега е мн студено навън(духа силно)и не мога да го изведа!дано не плаче!  Hug за всички! Simple Smile
Джемма,представям си как се чувстваш..и за товасе радвам,че..моя мъник си е при мен и баща му не го търси!Както има" -" така има и"+"
Не се разстройвай само след 2-ва дни ще си го видиш,а тези 2-ва дни...помисли за себе си..отдай се на релакс  Peace аз ако бях на твое място..щах да си взема 1 горещ душ(или вана) и да легна да гледам филми или...да спяяяяяяяя многооооооооо Simple Smile  Hug

# 91
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Не обичам зимата,и идването и ме кара да се чувствам гадничко Close,ама пък тогава децата ми имат рождени дни така че Peace

# 92
  • Мнения: 32
Много ми е криво пък на мен Sad Досега все гледам да се включвам с по-позитивна енергия, но днес се предавам - не съм щастлива в момента, имам чувството, че си избрах живот, който не е за мен. Трудно ми е да се придържам към принципите, които реших да следвам занапред - да не се поддавам на напрежението, да отделям достатъчно време на дъщеря ми, да се грижа за себе си, да се развивам; нямам усещане, че нещо се случва, че искам да се случи изобщо. Към това добавяме гадното време навън, липсата на детето, преумората от седмицата и диагнозата е ясна.
НО съм твърдо решена да отида на диско по женски, и без това се случва рядко напоследък, няма да позволя отвратителното ми настроение да ме затвори вкъщи. Дано помогне...

# 93
  • Мнения: 157
Vancheto весело изкарване това е добър лек... А аз, седя си самичка (детенце е с бамайка ми и баюа ми на вилата), включих компютъра... в кю-то няма нито един човек - и си казах, е това ако не е очайващо - петък вечер само аз съм си вкъщи. Нямам желание дори да излезна навън с приятелки по женски Sad незнам какво да кажа повече.. Чувствам се като във ония филми, където дават главната героиня - кара към работа, всеки ден минава по един и същи път, среща едни и същи хора, взима си кафе от малкото магазинче на две крачки от офиса,обядва на едно и също място... и нещо трябва да се случи... ама нищо не се случва
Обаче не ми се иска да кажа нещастна съм Hug

# 94
  • Мнения: 32
Ех, Dipsy, благодаря за разбирането Simple Smile Донякъде помогна излизането, изпари се напрежението от седмицата може би, но за съжаление не решава генералните проблеми за момента. Единствено ме обнадеждава фактът, че след време тези проблеми ще са в миналото и голямото значение, което им отдаваме сега ще ни изглежда неоснователно.  Естествено, че не сме нещастни, само леко объркани може би Hug

P.S. Животът, смятам, често е много по-динамичен от който и да е филм и не забравяй, че играеш главна роля

# 95
  • Мнения: 424
Пете, щом малкият не е болничък, пробвай да му даваш разни чайчета , има много добри на Hipp , за успокояване и против колики- ДЕЙСТВАТ Simple Smile И Ники като беше по-мъничък будуваше по цяла нощ, но вече спинка даже повече от мене. и аз съм си измислила ритуали да го успокоявам, ако случайно е превъзбуден нещо- гушкам го, говоря му тихичко...не давам много хора да се навъртат около него като е време да спинка...също много помагат капките Еспумизан за бебета -след всяко хранене по 25  Rolling Eyes дано да бъде добре малкото сладурче , ти бъди силна  Hug

# 96
  • Мнения: 424
аз съм щастлива, защото бебо вчера го водихме на ортопед и всичко му е ок Simple Smile

# 97
  • Мнения: 2 863
Не съм нещастна във всеки случай...за щастлива - това състояние вече трудно ми се отдава, та значи движа се в златната среда:))

Купих си жълти чинии и чаши- силно ви го препоръчвам, много е  освежаващо настроението. Изобщо всякакви цветни ярки неща, които да са ви пред погледа , са добре за зимата.

Ще ви чета сега назад, болните да се оправят, тия със скапано  настроение да се взимат в ръце- няма кой да ви направи щастливи освен вас самите Hug Hug Hug

# 98
  • Мнения: 157
Jaly, абсолютно си права... Взимам се в ръце и довечера мисля да пробвам рецептата на Vancheto - излизане по женски... Дано помогне... newsm78 Всъщност вярвам, че ще е така!

# 99
  • Мнения: 2 336
Здравейте, момичета! Днес ми е много криво заради кучето, което имахме. Бяхме го оставили при свекърите, защото забременях. Те сега нямат възможност да го гледат, аз не мога и за него да се грижа, а пък оная гад не му пука. Даже не знам дали не са решили да го приспят или са го дали на някой. Много се надявах поне кучето да прибере. А го имаме от 9 години - коли, страшно е добричко. Чак ми се плаче. Но то е отговорност, а на него не му трябва такава.
Искам да го набия!!!

# 100
  • София
  • Мнения: 1 754
Сабинка, бях като теб година и половина: понеделник сутрин в 5 фащах автобуса за София и петък вечер къмто 23:30 се прибирах при моя Малчо.

Мразех си живота, че по цяла седмица не си виждам детето, бъхтам кат' откачена и изобщо не бях сигурна правилно ли постъпвам. От позицията на времето и от това, което писах и в друга тема: синът ми ходи на плуване, шах всяка седмица, на ски през зимата, а аз работя каквото съм учила, макар и трудно успявам да издържам и двама ни, та не съжалявам за многото време, през което не съм била край него. Т.е. съжалявам, но знам, че си е струвало жертвата, точно зради по-сигурното и добро бъдеще на детето ми.

Сили, вяра и много късмет ти желая!

# 101
Сабинка, бях като теб година и половина: понеделник сутрин в 5 фащах автобуса за София и петък вечер къмто 23:30 се прибирах при моя Малчо.

Мразех си живота, че по цяла седмица не си виждам детето, бъхтам кат' откачена и изобщо не бях сигурна правилно ли постъпвам. ..
Сили, вяра и много късмет ти желая!
Миленита, Сабинка това е моето настояще. Ужасно е. Живея за петъка, когато се прибирам и една скъпа детска усмивка ме посреща на вратата... Hug Мразя се за това, че не успях да подредя живота си /не че не направих и невъзможното/ и се издъних. Ходя с огромно неудоволствие на работа и всичко в сивото ежедневие го правя по зад-ние... Тъкмо вдигна глава и си мисля, че съм се съвзела и се срина с ужасна сила... Ч-вам се ужасно тъжно... Cry

# 102
  • Мнения: 451
Тъжна съм и не съм щастлива.Затова избягвах и да пиша,а само ви четох.
Да,имам чувството,че живота ми е извън моя контрол.Новата ми работа ми е непривична и несигурна.Преключих с ремонта и се нанесох,но съм скапана от всичко,което правя сама.
Като капак и дъщеря ми май я хваща пубертета и е едно отговаряне,конфликти ooooh!Моето търпение и нерви са изпилени до край,та представете си картинката #Crazy
Уморена съм от всичко,от това стискане на зъби,от това да се "държа" пред хората и близките си.
Няма да нареждам повече,че то все в този стил ще е Tired
За вас  Hug   bouquet  Heart Eyes
 
С извинение за минорния тон

# 103
  • София
  • Мнения: 1 754
Sadba, точно като човек оставил това зад гърба си, ти казвам: ще мине и колкото по-скоро успееш да си върнеш оптимизма и се накараш да забелязваш предимно хубавите и положителни неща на ежедневието си, толкова по-бързо ще завижееш и ще се почувстваш по-добре.

И не си го плямпам ей-така за кураж. Знам, че ще стане и е възможно. Важно е и ти да го повярваш.

Успех!   bouquet

# 104
  • Мнения: 194
Момичета,като ви чета и...ми става още по-тъжно,че..тези дни всички сме така...без настроение и отчаяни!Аз също трябва да започвам работа,но..не искам да става така..да не си виждам бебчо..да нямам време за него за това се надявам да успея да немеря така..2 на 2!И аз..съм щастлива когато ми се усмихне,но..обще взето сум..мн тъжна тези дни...!Желая на всички ни..от другата седмица да нахлуе у нас..другото настроение..да ни залее огромна вълна от щастие!ГУШКАМ ВИ СИЛНО И...ЧАКАМ ДА СПОДЕЛИТЕ щАСТЛИВИТЕ МИГОВЕ...  Hug  Hug  Hug

А...ЧЕСТИТ 1-ВИ СНЯГ!!!!  Crazy   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт