Кога започнахте захранването на вашите бебчета?

  • 5 119
  • 128
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 069
В началото опитахме със сокче от ябълка и започнаха колики.Спрях на 2-то даване.
Започнах да го захранвам с картофено пюренце, малко по малко на 5 месеца и така.
Сокове започна да пие преди 2 месеца.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
На 5,5 месеца с оризова каша.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 506
На 5 навършени месеца, с картоф.

# 18
  • Мнения: 1 273
На 5 месеца и нещо със зеленчуково пюре. Сок дадох при навършени 8 месеца  Peace Все още кърмя  Simple Smile
За мен е рано даването на всичко различно от мляко преди 5 месец  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 3 787
Захраних на 6 месеца без 4 дена с безмлечна оризова каша Wink

# 20
  • Мнения: 5 401
Захраних на 7 месеца с картофено пюре. Сокче започнах да давам когато навърши 1 год. Заместих хранене към 11-тия месец, т.е. след прием на твърда храна му давах да суче.

Още е много, много рано да предлагаш различна храна от кърма или АМ! Намери време и се порови в Библиотека на подфорумите за захранване и ще получиш аргументирани и сериозни причини да отложиш сокчета и пюрета докато бебето стане готово за тях! Педиатрите все още не се информират за жалост на невръстните дечица!

# 21
  • Мнения: 151
Аз го захраних на 4 месеца с пюре от тиква.И не съжалявам.На 6 месеца дадох за 1-ви път сок.Сега е на 9 месеца и се храни на детска кухня т.е. вече яде всичко.

# 22
  • Мнения: 110
Започнах да захранвам в началото на 7-мия месец,до тогава беше само на кърма.

# 23
  • Мнения: 183
Все още не съм,ще я захраня при навършени 6м

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Захраних на 5м и 5 дни,а сок дадох на 6 месеца и половина.

# 25
  • Мнения: 449
Захраних на 5,5 месеца с оризова каша.

# 26
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
захранихме се на 6 навършени месеца с картофето пюре

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 522
НА 4 месеца с плодово пюре.

# 28
  • софия
  • Мнения: 25 465
След навършени 6 месеца с оризова каша/картофено пюре. Сок все още не иска да пие.

# 29
  • Мнения: 5 362
Моето бебче е на 2 месеца и педиатърката  каза че вече трябва да и давам ябълка и после морков, но според мен все още е рано за захранването а и се притеснявам от засилване на коликите.
И правилно се притесняваш.Изчакай,малки сте още.Поне след 4-ят месец да е захранването.

Общи условия

Активация на акаунт