Има ли желаещи за PREISSTURZ -II част

  • 20 364
  • 501
  •   1
Отговори
# 450
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Евентуално след Нова година ,но примерно-средата на януари-за да презаредят изчерпаните количества. А може и да има някои намаления  Wink .И най-вече да мине малко време,че нашия татко ме накара да обещая тържествено ,че няма да организирам повече ,но кой ли го слуша- липсва ми тръпката да поръчаш,да очакваш ,да получиш ,да разпределиш...и т.н.
Обичам да ми е трудно-лудичко,нали ? Е,то пък ако не живееш с предизвикателствата си е доста скучничко...

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 14:35 от marianik

# 451
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Радвам се,че всички си получиха играчките и са доволни.За съжаление (не исках да ви развалям настроението ), обаче 3 колички за кукли са се отклонили по пътя (моята , на приятелката ми Мадонка и на Ma4o) ,но след голяма борба пътуват към нас.  Simple Smile Е сигурно няма да са под коледната елха,но ще ги има...Някой ни урочаса: отивам в мръсния склад да взема палета-и моето зорко око забеляза -разопакован  Shocked  . Шофьора казва - подписвай,подписвай ,че си го получила,че бързам за банкет - но аз казах,НЕ! Нито съм фирма за играчки,че да поема липси ,ако трябва до вечерта ще броя на студа и кишата,но всичко ще опиша.Е,липсваха-някой си е забърсал най-горния кашон.Описах го в протокол .и т.н. Пиша на Прайсщурц-а те,о,фрау всичко ви натоварихме.Казвам аз-ами палета беше отворен? А те ми казаха-е,тогава се свържете със спедиторската фирма,те ще покрият липсата .И като подскочих - не знам какви съм ги приказвала,заплашвала и т.н.Но хората казаха-о.к. ще ви пратим играчките за децата ,а ние ще се разправяме със спедиторите.И така-вече има номер на пакет,който пътува към нас.  Peace Въобще аз за Прайзщурц  нищо лошо не мога да кажа,аз имах проблем само с нашите...За съжаление обаче всичките разправии -телефонни разговори, поръчка на микробус  и т.н. ни съкрати заложение бюджет и по груба сметка останаха съвсем малко парички(около 8 лв.) които ако сте съгласни,ще ги напускам в смс-и за Българската Коледа   bouquet

# 452
  • Мнения: X
Мария, и аз си мислех, че съм оправен човек, ноти просто ме уби! Wink Наистина ти се възхищавами  и отново ти благодаря за всички усилия, както и се извинявам на теб и мъжа ти за главоболията!
  bouquet

# 453
  • Мнения: 518
Радвам се,че всички си получиха играчките и са доволни.За съжаление (не исках да ви развалям настроението ), обаче 3 колички за кукли са се отклонили по пътя (моята , на приятелката ми Мадонка и на Ma4o) ,но след голяма борба пътуват към нас.  Simple Smile Е сигурно няма да са под коледната елха,но ще ги има...Някой ни урочаса: отивам в мръсния склад да взема палета-и моето зорко око забеляза -разопакован  Shocked  . Шофьора казва - подписвай,подписвай ,че си го получила,че бързам за банкет - но аз казах,НЕ! Нито съм фирма за играчки,че да поема липси ,ако трябва до вечерта ще броя на студа и кишата,но всичко ще опиша.Е,липсваха-някой си е забърсал най-горния кашон.Описах го в протокол .и т.н. Пиша на Прайсщурц-а те,о,фрау всичко ви натоварихме.Казвам аз-ами палета беше отворен? А те ми казаха-е,тогава се свържете със спедиторската фирма,те ще покрият липсата .И като подскочих - не знам какви съм ги приказвала,заплашвала и т.н.Но хората казаха-о.к. ще ви пратим играчките за децата ,а ние ще се разправяме със спедиторите.И така-вече има номер на пакет,който пътува към нас.  Peace Въобще аз за Прайзщурц  нищо лошо не мога да кажа,аз имах проблем само с нашите...За съжаление обаче всичките разправии -телефонни разговори, поръчка на микробус  и т.н. ни съкрати заложение бюджет и по груба сметка останаха съвсем малко парички(около 8 лв.) които ако сте съгласни,ще ги напускам в смс-и за Българската Коледа   bouquet
Мария, прекрасно си се справила   bouquet - а нашите байганьовци са за бой направо #2gunfire #2gunfire То бива, бива наглост, ама прекаляват вече!!Не стига, че крадат, а ти да поемеш липсите Sick #Cussing out
Нашата кутия на 1-та играчка също беше отворена newsm78 - сигурно ти си я проверявала дали всичко си е там Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 11:33 от samorasliche

# 454
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052

Нашата кутия на 1-та играчка също беше отворена newsm78 - сигурно ти си я проверявала дали всичко си е там Rolling Eyes

Направи ми впечатление,че само тя беше отворена,но се намираше непосредствено до липсващия кашон.Може би им се е сторила бебешка,а са търсили за по-големи дечица.Аз я поогледах,но разбрах,че всичко и е на място(нали ти казах,че съм виждала такава красота в нашия Премама с 80 лв. по-скъпа,та имам представа какво съдържа )

# 455
  • Мнения: 1 587
Страхотна си Мария, наистина!!!!
Не участвах в поръчките, макар, че малко съжалих после, но смятах, че ще намеря подобна играчка тук и ще си спестя чакането, но  следях темата с интерес.
Изумена съм от желанието, с което движеше нещата и защити интереса на толкова мам и очакващи дечица.
Моите почитания!
Надявам се скоро мъжът ти да осъзнае от какво лишава много мами, какво съкровище има до себе си и да ти разреши пак да се занимаваш , с това, което ти се отдава толкова много!
Може да си хареса и той играчка , ще бъде подарък от нас-майките, които толкова те обикнахме!

# 456
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
да ти разреши пак да се занимаваш , с това, което ти се отдава толкова много!

Може да си хареса и той играчка , ще бъде подарък от нас-майките, които толкова те обикнахме!

О,въобще няма и да го питам -той знае ,че каквото си реша,го постигам .
А за подарък - той си има най-големия - дълго чаканото ни слънчице !  Heart Eyes

# 457
  • Мнения: 1 587
Моя не би отказал на една кола с дистанционно, аз затова .....

# 458
  • Мнения: 506
Радвам се,че всички си получиха играчките и са доволни.За съжаление (не исках да ви развалям настроението ), обаче 3 колички за кукли са се отклонили по пътя (моята , на приятелката ми Мадонка и на Ma4o) ,но след голяма борба пътуват към нас.  Simple Smile Е сигурно няма да са под коледната елха,но ще ги има...Някой ни урочаса: отивам в мръсния склад да взема палета-и моето зорко око забеляза -разопакован  Shocked  . Шофьора казва - подписвай,подписвай ,че си го получила,че бързам за банкет - но аз казах,НЕ! Нито съм фирма за играчки,че да поема липси ,ако трябва до вечерта ще броя на студа и кишата,но всичко ще опиша.Е,липсваха-някой си е забърсал най-горния кашон.Описах го в протокол .и т.н. Пиша на Прайсщурц-а те,о,фрау всичко ви натоварихме.Казвам аз-ами палета беше отворен? А те ми казаха-е,тогава се свържете със спедиторската фирма,те ще покрият липсата .И като подскочих - не знам какви съм ги приказвала,заплашвала и т.н.Но хората казаха-о.к. ще ви пратим играчките за децата ,а ние ще се разправяме със спедиторите.И така-вече има номер на пакет,който пътува към нас.  Peace Въобще аз за Прайзщурц  нищо лошо не мога да кажа,аз имах проблем само с нашите...За съжаление обаче всичките разправии -телефонни разговори, поръчка на микробус  и т.н. ни съкрати заложение бюджет и по груба сметка останаха съвсем малко парички(около 8 лв.) които ако сте съгласни,ще ги напускам в смс-и за Българската Коледа   bouquet

Мимка, мерси миличка за положените усилия. Дано поне сме зарадвали някое хлапе с нашите колички. Така се е получило за съжаление - дано вече не ни се случват неприятности. Тези дни във Варна ли си, за да мина да взема пианото?

# 459
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052

Мимка, мерси миличка за положените усилия. Дано поне сме зарадвали някое хлапе с нашите колички. Така се е получило за съжаление - дано вече не ни се случват неприятности. Тези дни във Варна ли си, за да мина да взема пианото?

Да,на линия съм.Австрийците ме убеждават ,тия дни да очаквам количките,но не ми се вярва...Ако искаш да изчакаме до събота ? И тогава да ти дам и двете играчки?

# 460
  • Мнения: 506
Даже и до понеделник, ако искаш.

# 461
  • Мнения: X

Мимка, мерси миличка за положените усилия. Дано поне сме зарадвали някое хлапе с нашите колички. Така се е получило за съжаление - дано вече не ни се случват неприятности. Тези дни във Варна ли си, за да мина да взема пианото?

Да,на линия съм.Австрийците ме убеждават ,тия дни да очаквам количките,но не ми се вярва...Ако искаш да изчакаме до събота ? И тогава да ти дам и двете играчки?


Това ще е голяма изненада наистина! Аз не губя надежда, ама пък в крайна сметка, когато дойдат - здраве да е!

# 462
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
С чудото на Коледната нощ се ражда съкровеното желание на сътворяваме и правим чудеса .И нека светостта на Рождество да осветлява пътя ни през идващите дни-да бъдем просто по-добри ... Весела Коледа и щастлива Нова година !

# 463
  • Русе
  • Мнения: 1 302
С чудото на Коледната нощ се ражда съкровеното желание на сътворяваме и правим чудеса .И нека светостта на Рождество да осветлява пътя ни през идващите дни-да бъдем просто по-добри ... Весела Коледа и щастлива Нова година !

Весела Коледа!
  Close-mas:

# 464
  • Мнения: 2 697
Мили момичета,

И към marianik специално (за всичките грижи около поръчката ни) - пожелавам ви една Коледа, на която да се случи чудото, което всяка една от вас очаква  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт