Има ли желаещи за PREISSTURZ -II част

  • 20 355
  • 501
  •   1
Отговори
# 465
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Моля, ако правите поръчка след празниците да се включа с една играчка!
искам ето това http://www.preissturz.at/maedchenspielzeug-Kat112/60_tlg_lebensm … _pup-Art1465.html

# 466
  • София
  • Мнения: 897
Мама Мима, това което искаш можеш да си го купиш от  Джъмбо за около 10лв. Преди Коледа взех на Мони абсолютно същото със същите храни и прибори за 9-10лв.

# 467
  • Мнения: 84
Аз сега откривам темата. Харесах си един шезлонг и понеже нямам време да изчета всичко, някой може ли да ми разясни как правите поръчката, какви са таксите за доставка и т.н.
Благодаря предваително   bouquet

# 468
  • София
  • Мнения: 6 263
Само да попитам  Hug - януарска поръчка няма ли да е през тази тема:  желаещи за PREISSTURZ - 3 част  newsm78 ?

# 469
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Аз сега откривам темата. Харесах си един шезлонг и понеже нямам време да изчета всичко, някой може ли да ми разясни как правите поръчката, какви са таксите за доставка и т.н.
Благодаря предваително   bouquet

Събираме желаещи,плаща се предварително ,а таксата по доставката и банковия превод се разпределя пропорционално между участниците Peace

# 470
  • София
  • Мнения: 6 263
marianik, здравей! Hug Срещали сме се в темите за Киндербут, като обяснявахме за банковите преводи, само че тогава бях със стария си ник - Сия. Да разбирам ли, че си готова да се натовариш с предстояща поръчка от PREISSTURZ?  Joy    Аз продължавам да не мога да намеря в БГ шейна с колани за малката, а, оказва се, и тук, и в Киндербут има. Дебна къде ще се пусне първо поръчка  hahaha . Ако нещата се получат в София, а не в друг град, естествено ще ми е по-удобно, а, доколкото помня, ти ми беше съгражданка.

# 471
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
marianik, здравей! Hug    Аз продължавам да не мога да намеря в БГ шейна с колани за малката, а, оказва се, и тук, и в Киндербут има. Дебна къде ще се пусне първо поръчка  hahaha . Ако нещата се получат в София, а не в друг град, естествено ще ми е по-удобно, а, доколкото помня, ти ми беше съгражданка.

Съгражданка бях,но отдавна,но се върнах при морето...
А такава шейна има и тук : http://www.kidoh.de/artikel.php?mode=art_det&artikelnummer=8 … 13f64b2601e5359bb ,може да си поръчаш индивидуално,ако е спешно,тъй като не знам докато се организираме и дойде поръчката дали няма да ти е излишна...
(а аз я имам и тези дни нон стоп сме навън ,много е практична-лекичка,бърза ,с удобна извивка и коланчета през кръста.Няма шанс да изпусна малката по пътя,а приятелите ни имат висока,дървена-детенцето подскача като пинг -понг и се прекатурва.Но тази е наистина за по-малки деца)

Ако се засечем на ски,ще ви повозим  Hug

# 472
  • Мнения: 84
marianik, благодаря за отговора!
Значи аз ще чакам да кажете че ще има поръчка и искам да се включа с това: http://www.preissturz.at/babygear-Kat366/fisher_price_babygear__ … ___b-Art2593.html

 

# 473
# 474
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Мисля, че всичко може да бъде доставено, но за доставка не се знае, колко ще искат  newsm78. А между другото тук има ли бънджи гащи?

# 475
  • Мнения: X
Честита нова година на всички!
Аз явно съм от предишната поръчка най-големият карък - количката още не е дошла, а кухнята е счупена и то доста  Confused
Разбира се вината не е на Прайсщуц, а на фирмата превозвач, но ----- това е положението! Дано поне количките пристигнат без проблем вече!

# 476
  • Мнения: 3 457
Марияник,изчерпала си си лимита  Mr. Greenпоизтрии малко  Mr. GreenИмам и добри новини за теб  Peace

# 477
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Марияник,изчерпала си си лимита  Mr. Greenпоизтрии малко  Mr. GreenИмам и добри новини за теб  Peace

И аз те дебна да си освободиш местенце,за да ти пратя превода  Peace

# 478
  • Мнения: 13 512
dawa 13 eoro че ще е доставката

# 479
  • Мнения: 1 437
благодаря много

Общи условия

Активация на акаунт