Имам нужда от мнението ви за това име....

  • 9 295
  • 183
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 829
не ми харесва името Георгия
бих избрала Гергана или ГАбриела,ако е важна първата буква Peace

аз междудругото съм Гергана--кръстена съм на дядо си Георги и баба си Ганка Wink Wink

# 61
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Като не харесвате Гергана, какво ще кажете за Гергина или Габриела ? Георгия и на мен не ми харесва  Peace

# 62
  • Мнения: 11 009
Харесва ми Peace
А на една позната дъщеричката се казва Анна-Георгия.

# 63
  • Мнения: 2 439
Баща ми Георги стана дядо Габриел - дъщеря ми се казва Габриела.
По-важно за вас като бъдещи родители е защо искате да угодите на свекърите? Детето е ваше и с него ще става това /най-общо казано/, което решите вие. Не се правете на излишно добри - пословицата е :"Няма добро, което е било ненаказано".

# 64
  • Мнения: 92
Най-важното е на вас да Ви харесва и детето да не се срамува от името си.На мен лично това име не ми харесва.Гергана и Габриела звучат много по-добре.

# 65
  • Мнения: 1 371
Нито Гергана, нито Георгия ми харесват. Но важното е на теб да ти харесва името. То май и на Георгия, пак ще й викат Гери...
Знае ли човек, може лекарите да са сбъркали пола и да си е Георги накрая.  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 069
Звучи ми като Джорджия , но кофти побългарено...хич не ми харесва....

Споделям мнението!
Гергана или Гери, а може и Габриела, измислете нещо друго.
Вие си решавате де, но само за да угодите на някой не слагайте име на детето от което за в бъдеще може да се притеснява.
Помисли си ако ти се казваш Георгия.....
По-добре на свекървата го кръстете щом ще е момиченце!

# 67
  • Мнения: 3 456
Малко странно ми звучи

# 68
  • Мнения: 135
Нее много гот това име. Но нопример Гергана е супер.

# 69
  • Мнения: 27 524
Струва ми се ужасно.  Naughty

# 70
  • Мнения: 1 277
Изобщо не ми звучи добре Naughty. По-добре Габриела, Геновева, Галена, Гергина...

# 71
  • София
  • Мнения: 4 590
Хубаво е името! Wink

# 72
  • София
  • Мнения: 1 423
Не ми звучи добре. По-добре Гергана (ама аз съм пристрастна)  Wink

# 73
  • Мнения: 4 406
звучи ми мъжествено. не бих дала такова име на малко сладко момиченце

# 74
  • Мнения: 1 121
Аз лично не бих кръстила дъщеря си така, защото Георги е едно красиво мъжко име, а Георгия е прекалено близко до него и някак си няма собствена идентичност, ако мога така да се изразя... няма собствено звучене, няма собствен характер, ако щеш... Wink Все едно някой да кръсти сина си Герган... а и не съм сигурна дали детето ще харесва името си някой ден и как околните ще я приемат. 

Общи условия

Активация на акаунт