Имам нужда от мнението ви за това име....

  • 9 352
  • 183
  •   1
Отговори
# 90
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Не бих си кръстила дъщерята така защото първо ще й се подиграват...
Чак пък да й се подиграват... Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 1 317
Допада ми името - нестандартно, рядко срещано, но не и прекалено изкилиферчено.  Peace

# 92
  • Мнения: 698

"Олеле, мммайчице"  Crazy - просто цитирам Прасчо от филмчетата за Мечо Пух...  Grinning

А по темата - Георгия ми е доста странно. Какво ще кажеш за Георгина? - не че бих кръстила така дъщеря си, но познавам 2 жени с такова име, така че поне е реално съществуввщо.  Peace

 Hug

# 93
  • Мнения: 7 474
Какво ще кажеш за Георгина? -


Звучи доста по-добре от Георгия  Peace

# 94
  • Мнения: 525
Една позната имаше подобен "проблем"Simple Smile Резулататът е ГРЕТА:)
А на въпроса, може би по - скоро Джорджия, както са посочили по - горе..

# 95
  • Мнения: 3 334
Малко е странно,но ми харесва. Peace
и на мен
Габриела също е хубаво Peace

# 96
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Не ми допада особенно това име,но едва ли ще слушаш някой от нас Laughing

# 97
  • Мнения: 17 414
Харесва ми и изобщо не ми звучи като Джорджия. Последното си е изгъзица от всякъде.

# 98
  • Мнения: 17 414
Не бих си кръстила дъщерята така защото първо ще й се подиграват...
Чак пък да й се подиграват... Rolling Eyes

Да, ще и се подиграват, но по- скоро, ако е Джорджия...ИВанова, Петрова и пр Mr. Green

# 99
  • Мнения: 730
Не ми харесва.

# 100
  • Мнения: 145
Може да съм малко крайна, но не мога да разбера желанието да се измислят какви ли не имена, само за да се угоди на някой, заради болното му его. Как може да си кръстиш детето Георгия?? На теб лично харесва ли ти? Ако е така - тогава добре, вие със съпруга ти решавате. Лично аз никога не бих кръстила детето си така. Има толкова прекрасни български или чужди имена, ако държите да е нещо по-интересно. И в крайна сметка дори бих избрала класическия вариант Джорджия, вместо Георгия, което за мен е напълно неприемливо. Но, това е само мое мнение. Най-важно е вие как го възприемате.

# 101
  • Мнения: 191
Дъщеря ми се казва Гергана, но често и викаме Георгия. И двете ми харесват.

# 102
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Георгия,с изместено ударение си става чисто гръцко име!Както вече са ви писали,щом ви харесва така..така да е,по-добре от колкото да я кръстите на някой американски щат или латиносапункова героиня,както е модно в последно време Crossing Arms
Гергана не е лош вариант,ще и викате Гери галено Hug,Галя,Галина пак е около Георги,и пак на Гергьовден ще празнува
....лека бременност и лесно  раждане ти желая

# 103
  • Мнения: 17 414
. Как може да си кръстиш детето Георгия?? На теб лично харесва ли ти? Ако е така - тогава добре, вие със съпруга ти решавате. Лично аз никога не бих кръстила детето си така.  бих избрала класическия вариант Джорджия, вместо Георгия, което за мен е напълно неприемливо. Но, това е само мое мнение. Най-важно е вие как го възприемате.

Какъв класически вариант е Джорджия? Джорджия чия би се казвала дъщеря ти? То и аз съм крайна, но подобни изказвания са ми меко казано смешни Peace

# 104
  • Варна
  • Мнения: 829
Не ми харесват нито Джорджия,нито Георгия и не бих си кръстила детето така , само ,  за да угодя на някой  Naughty .
Ако на теб вече ти харесва е друг въпрос...

Общи условия

Активация на акаунт