Предложения за име за момче

  • 3 835
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 700
Здравейте, предложете ми мъжки имена, които ви харесват, без значение от първата буква или дали са български/чуждестранни.

Само молбата ми е да няма заядливи и подигравателни коментари. 😀

Благодаря ви!

# 1
  • Марс
  • Мнения: 615
Денис, Мартин, Боян, Дейвид, Джулиан, Кристиян, Себастиан, Ноа, Дилън, Елиът.

# 2
  • Мнения: 2 607
Богдан, Димитър, Сава, Радослав, Самуил, Давид, Филип, Захари, Александър, Максим, Борис, Виктор, Владимир, Никола, Вихрен

Маркус, Марк, Марко, Марио, Кристиян, Николас, Никос, Андреас, Феликс, Рафаел/Рафаил, Йохан, Йоан, Йоханес, Захариас, Томас, Лука

Подчертаните ми харесват особено много и някои съм замечтала за второ дете, ако е момче. Чуждите са предимно немската форма на някои интернационални имена, освен Марко, Никос и Лука.

Последна редакция: чт, 03 авг 2023, 20:54 от snowwhite12

# 3
  • Мнения: 5 546
Виктор, Теодор, Никола, Йоан, Асен, Любомир, Боян, Павел, Велин, Венелин, Борис, Светослав, Светлозар, Лъчезар.

Последна редакция: чт, 03 авг 2023, 23:21 от АлисаВСтранатаНаЧудесата

# 4
  • София
  • Мнения: 22 948
Синът ми е Симеон, другите имена между, които се колебаех бяха- Теодор, Явор, Андрей и Филип. Това са ми топ 5 любими мъжки имена. 😃

# 5
  • Мнения: 24 344
Симеон, Борис, Никола, Михаил, Максим, Филип

# 6
  • Мнения: 6 252
Борис, Кристиян, Калоян, Филип, Теодор.

# 7
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 884
Борис, Филип, Калоян, Димитър, Никола, Павел, Станимир. Като презиме също звучат добре.

# 8
  • Мнения: 1 302
Боримир, Виктор, Владимир, Траян, Борил, Сава, Александър, Алексей, Тома, Омуртаг, Максим, Севар.

# 9
  • Мнения: 3 033
Виктор, Мартин, Александър, Боян, Велизар, Георги, Даниел, Данаил, Емилиян, Кристиян, Камен, Калоян, Кирил, Теодор, Тодор, Светослав, Станислав, Стефан, Момчил, Михаил, Максим, Преслав, Росен, Ростислав, Радослав

# 10
  • SF
  • Мнения: 21 197
Здравейте, предложете ми мъжки имена, които ви харесват, без значение от първата буква или дали са български/чуждестранни.

Само молбата ми е да няма заядливи и подигравателни коментари. 😀

Благодаря ви!

Ще ти бъде ли полезна темата, оформена по този начин? Гледай какво става нагоре! Simple Smile
До утре тук ще има около 100 имена, тук-таме повтарящи се.

Моето любимо е Александър.

# 11
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 201
Поне да бяхте дали някакъв ориентир какви имена вие харесвате за да не стреляме безцелно. Това на примависта от мен:

Борис, Калоян, Ивайло, Владимир, Красимир, Боян, Христо, Михаил, Радомир, Звезделин, Емануил, Васил, Огнян, Тихомир, Момчил, Андрей, Драгомир, Рафаел, Габриел, Давид, Леонардо, Луис, Адриан, Лукас, Максим

# 12
  • Мнения: 249
Боян - така се казва момченцето ми, като другият избор беше Йоан. Харесва ми много и Лазар, както и Явор.

# 13
  • Мнения: 339
Явор, Андрей, Боян, Велизар, Дамян, Владимир, Стефан.

# 14
  • Мнения: 987
Най-любимите ми мъжки имена са Адриан и Красен! Ето останалите, които са ми в главата, ако един ден имам момче 😁:

Матей, Делян, Борис, Лазар, Андрей, Захари, Йоан, Йосиф, Давид, Габриел, Самуил, Кирил, Емануил, Дамян, Камен, Мирослав, Владимир, Мойсей

Общи условия

Активация на акаунт