Стъклена маса в детски магазин

  • 4 235
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 903
а в Хепиленд, или както там се казва магазинът до завод Витоша в Сф, като влезе детенце, първо вижда автомобилче/колело или нещо от този род. Затичва се детето радостно към играчката, а на нея бележка:  "Изложените стоки са мостра, не допускайте децата до тях" или нещо от сорта. Изненадана съм неприятно, не бях ходила там. Влизаш с детето в голям магазин с играчки и трябва да го държиш да не пипне нищо  Thinking

# 16
  • Мнения: 918
а в Хепиленд, или както там се казва магазинът до завод Витоша в Сф, като влезе детенце, първо вижда автомобилче/колело или нещо от този род. Затичва се детето радостно към играчката, а на нея бележка:  "Изложените стоки са мостра, не допускайте децата до тях" или нещо от сорта. Изненадана съм неприятно, не бях ходила там. Влизаш с детето в голям магазин с играчки и трябва да го държиш да не пипне нищо  Thinking

Ами ние не повторихме. Наистина много тъпо.

# 17
  • Мнения: 818
И тук не се плаща нищо,даже сме чупили бурканче на касата и
веднага пращат човек да ни донесе друго.Не мисля,че трябва да
плащаш нещо.

# 18
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Гласувах да не плащаш. Аз също се интересувам кой точно е магазина, за да не пазарувам от там. Не ми харесва такова отношение.

# 19
  • Мнения: 924
Живея в 2 държави едновременно:
В Щатите- щяха да ми се извиняват до безбожие, за да не ги съдя и никога нямаше да поискат/приемат зашлащане за счупената маса.
В България- бих им задала естесвено въпроса каква работа има стълкена маса в магазина и как може да не помислят за безопасността на децата. Но признавам, че ако настояват много, бих я платила  Blush Не задруго, а защото такъва е обичайната практика у нас. Потребителите са свикнали да бъдат тъпкани и никога да нямат права...

# 20
  • Мнения: 233
Хе хе, аз тук подбрах с количката в магазина към 6-7 бутилки с вино (доста скъпо) и успях единствено да ги видя как падат на "забавен каданс". Колкото и да се опитвах по време на падането, не успях да ги спра с поглед:-))).  Толкова неудобно се почувствах. Извиках персонала и им казах какво се случи. Те ми казват "няма проблем". Аз питам, дали трябва да плащам всичките бутилки с вино, а те гледаха да ме отпратят по-бързо...Леле, един мсец след това не смеех да вляза в тоя магазин. Даже в такъв момент те питат дали ти си добре.
Но ако бях в БГ, ми незнам, може би щях да си платя, въпреки, че не е правилно...

# 21
  • Мнения: 60
В никакъв случай не плащай! Всеки който има деца се мъчи да ги обезопаси по най-сигурният начин , а тея да вземат да сложат маса от стъкло.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Хе хе, аз тук подбрах с количката в магазина към 6-7 бутилки с вино (доста скъпо) и успях единствено да ги видя как падат на "забавен каданс". Колкото и да се опитвах по време на падането, не успях да ги спра с поглед:-))).

Ох, ще ме умориш, много смешно ми стана hahaha

Подкрепям болшинството, не е редно да ти искат заплащане. А и не е мястото на не добре закрепено стъкло в детски магазин, изобщо в какъвто и да е магазин.

# 23
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Ако ми се бяха заинтересували как са децата и биха приели кредитната карта, щях да платя. Но при това отношение, не само че няма да платя, но няма и да стъпя повече в този магазин, пък и не бих му спестила името по интернет. И визитка не бих оставила. Докато не се научат на обслужване няма да ме имат за клиент - има достатъчно детски /а и други/ магазини в България, за да търпя подобно отношение.

# 24
  • Мнения: 5 370
Райт, на мене ми е достатъчно....само името на града. Mr. Green И вече просто знам за какво иде реч. И магазинчето се сещам кое е....ама то не е ли твърде тясно по  принцип?
Нали се намира в т.нар. "търговски" център в един безистен? Под нова кооперация? newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 958
Не!

Време е за промени в нашата страна!!! Laughing

# 26
  • Мнения: 532
Да, в този център срещу съда в Горна има 3 детски магазинчета, а въпросният е този в близост до аптеката, име не съм виждала на витрината, но освен детски има и дамски облекла. Същият собственик има магазин и на гърба на  другия търговски център, в близост до площада на града. Като отида до там отново, ще се осведомя за името на магазина, все нещо ще е написано на витрината. Ние сме си пазарували много от там, не ми се иска да бъда нито в хорските очи, нито в хорските уста като некоректен клиент, как ли да го кажа, затова поисках съвет тук, благодаря на всички за мнението   bouquet

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз много се изнервям, когато пазарувам с малкия ...накрая ми идва да отида и да се гръмна ... непрекъснато трябва да се боря с агресивни и груби подмятания, чак започвам да се ядосвам на детето си, че е дете, любопитно и сладко

 #Cussing out

Няма магазин у нас, в който дават на децата да пипат всичко

# 28
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Името на магазина зад
Да, в този център срещу съда в Горна има 3 детски магазинчета, а въпросният е този в близост до аптеката, име не съм виждала на витрината, но освен детски има и дамски облекла. Същият собственик има магазин и на гърба на  другия търговски център, в близост до площада на града. Като отида до там отново, ще се осведомя за името на магазина, все нещо ще е написано на витрината. Ние сме си пазарували много от там, не ми се иска да бъда нито в хорските очи, нито в хорските уста като некоректен клиент, как ли да го кажа, затова поисках съвет тук, благодаря на всички за мнението   bouquet
Значи, собственик е фирма "Неда", а магазина  на центъра е "Гъбката". Аз също съм им сериозен клиент. Хубаво, че сподели, за да знам какво отношение имат.  Вече си имам доста резерви дали да пазарувам от тях. Peace

# 29
  • Мнения: 918
В крайна сметка какво реши?

Общи условия

Активация на акаунт