Крем за лице 25+

  • 25 413
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 292
@k.a.l.i. нямам още  Simple Smile Целта ми е да не допускам появата им, поне на този етап. За това исках леко кремче, което да не омазнява твърде много кожата ми.
@kordia, какво да ти кажа - и на мен ми се стори странно. Казаха ми че крема е точно за млада кожа, като по-скоро има изглаждащ ефект. Честно казано, познавам много млади жени с мимически бръчки. Вярни е че въпросните бръчки не са опасни, но ако не се вземат никакви мерки, един ден се събуждаш и откриваш че вече не са мимически, а са се запечатали трайно.

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не ,не е след 35. Simple Smile

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Кремчето е идеално за твоята кожа ,аз съм на 37 и все още го ползвам. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 22
Сменила съм толкова много кремове, че мога енциклопедия да напиша за бялата козметика.На 29г. съм и преди бях със суха и много чувствителна кожа, но откакто родих/и аз не знам защо/ кожата ми стана смесена.Тъкмо бях открила това, което ми трябва и хайде пак експерименти и подаръци на майка ми...Но от 1 месец използвам крема на Talloderma за смесена кожа, не е скъп, а има страхотно действие.Продават го в аптеките.

# 19
  • Мнения: 7 474
Точно това се чудех днес, какъв крем да си взема Laughing
Казаха ми, че не е хубаво от рано да се ползват силни кремове против бръчки,
та се чудех и аз за нещо по-леко  Thinking

# 20
  • Мнения: 776
@k.a.l.i. нямам още  Simple Smile Целта ми е да не допускам появата им, поне на този етап. За това исках леко кремче, което да не омазнява твърде много кожата ми.
@kordia, какво да ти кажа - и на мен ми се стори странно. Казаха ми че крема е точно за млада кожа, като по-скоро има изглаждащ ефект. Честно казано, познавам много млади жени с мимически бръчки. Вярни е че въпросните бръчки не са опасни, но ако не се вземат никакви мерки, един ден се събуждаш и откриваш че вече не са мимически, а са се запечатали трайно.

Да, права си! Peace По-добре от по-рано да се вземат мерки, че после пред свършен факт, няма да има полза.
П.П. Като добиеш някакви впечатления от кремчето, моля те пиши отзиви!  bouquet

# 21
  • Мнения: 3 416
тъкмо и аз мислех да си взема Myokine-похвалиха ми го и на мен,аз съм на 26 също и го вземам с превантивна мярка,ако се вгледам има и много незабелижими бръчици,но има-дано окаже ефект Peace

# 22
@k.a.l.i. нямам още  Simple Smile Целта ми е да не допускам появата им, поне на този етап. За това исках леко кремче, което да не омазнява твърде много кожата ми.
@kordia, какво да ти кажа - и на мен ми се стори странно. Казаха ми че крема е точно за млада кожа, като по-скоро има изглаждащ ефект. Честно казано, познавам много млади жени с мимически бръчки. Вярни е че въпросните бръчки не са опасни, но ако не се вземат никакви мерки, един ден се събуждаш и откриваш че вече не са мимически, а са се запечатали трайно.

Здравейте, момичета!
Защо не погледнете и това предложение за крема "Виж и повярвай" на Орифлейм за свежа и сияеща кожа около очите?
Peace
http://www.oriflame.bg/prod/offers/CurrentBrochureFrontpage.jhtml

# 23
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има специална тема за Орифлем? GrinningОтваря се на каталога,не излиза  крема.Мерси за каталога -все пак!  bouquet

# 24
  • Мнения: 4 292
П.П. Като добиеш някакви впечатления от кремчето, моля те пиши отзиви!  bouquet
Разбира се, за сега съм го ползвала само веднъж - тази сутрин - и единственото което мога да кажа е че попи много хубаво, не остаnаха мазни следи и кожата ми не лъщи, което най-много ме притесняваше.  Grinning Ще видим..
И между другото, продължавам да съм отворена за предложения, така че благодаря и на Consult  Peace

# 25
  • Мнения: 224
Предложих го и в друга тема - има един хидратиращ крем на Lierac - Hydra-Chrono, който предпазва от стареене, т.е. за млада кожа е, но с двойно действие. Повечето жени много го харесват. Малко е скъпичък де. Ето линка с описание на крема:
http://www.selecta.bg/new/display.php?show_category=2&show_s … line=3&prod=2

# 26
  • Мнения: 2 495
И аз се чудя какъв да си взема и то нямам време ще имам за вечера и сутринта и на всяка цена трябва да си купя утре. Кожата ми е чувствителна, не можах да намеря на апотекер шелер  а ми се струваше подходящ подхранващ без консерванти като за зимата. Момичета за зимата не трябва хидратиращ крем Confused кожата измръзвала обясних ми го в една аптека консултантка.Давайте идей Cry

# 27
  • Мнения: 4 292
И аз се чудя какъв да си взема и то нямам време ще имам за вечера и сутринта и на всяка цена трябва да си купя утре. Кожата ми е чувствителна, не можах да намеря на апотекер шелер  а ми се струваше подходящ подхранващ без консерванти като за зимата. Момичета за зимата не трябва хидратиращ крем Confused кожата измръзвала обясних ми го в една аптека консултантка.Давайте идей Cry
Винаги ми е било интересно това за измръзналата кожа.  Rolling Eyes Не знам за вас, но аз си слагам крем рано сутрин като стана, и все пак минава доста време преди да изляза. Крема отдавна вече е попил. Не виждам как може да ми измръзне, чак нелепо ми се струва. От друга страна, вярно е че зимата допълнително подхранване, а не хидратиране. Аз до сега така си процидирам, лятото - хидратация, зимата - подхранване.

# 28
  • Мнения: 2 495
хидратиращите кремове съдържат много вода. Някои от тях до 80 процента. В студените дни си намазан с един такъв оводняващ крем. Водата кристализира по кожата и причинява зачервявания, а чувствителна кожа дори измръзвания.
Хидратиращите кремове не се препоръчват за студения период. Тогава са подходящи подхранващи и защитни кремове. Ето една мацка в друг форум го е обяснила.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт