Играчка номер 1

  • 8 408
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 877
danybon, моля кажи каква е цената на музикалната играчка за над легло на Tiny Love и в България може ли да се намери /останах с впечатлението, че сайта не е български/

Взехме я от Премама в София. По-скоро мъжът ми я купи, докато бяхме в родилното с бебока. Точно не си спомня, защото почти всичко ни е от този магазин. Проверих в каталога на Премама www.premaman.com/wapr/ml/cat_index.jsp?aref=0014917 и там е 75 Е. Имат и други играчки на Tiny Love. Ние имаме и музикално килимче - пак с Моцарт, и тази жаба за колата с огледало, чрез което шофьорът следи детето http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=69&state=toyTypeId=4@ … ementId=0@ageId=0

# 16
  • Мнения: 4 877
Хубава тема   Peace

Миналата Коледа подарихме на Щерката таzи къЩа на ФиШер Прайс и беШе голям хит

мерси! А къщичката за дете на каква възраст е? Става ли за момченце?

# 17
  • Мнения: 7 605
Става и zа мом4е  Peace  ДъЩеря ми беШе на 8 месеца тогава и й беШе интересна дълго време, zаЩото с те4ението на времето откри все нови въzможности. Все оЩе си играе с нея (на 18 мес.) но ве4е не е така на дневен ред Wink

# 18
  • Мнения: 4 877
Става и zа мом4е  Peace  ДъЩеря ми беШе на 8 месеца тогава и й беШе интересна дълго време, zаЩото с те4ението на времето откри все нови въzможности. Все оЩе си играе с нея (на 18 мес.) но ве4е не е така на дневен ред Wink
откъде я купихте? Оттук или през е-магазин? Долу-горе колко струва, ако се сещаш?

# 19
  • Мнения: 7 605
Мила аz не живея в БГ  Wink  Купих я в магаzин zа 50 ?.

Ина4е скоро вzехме таzи къЩа на ФиШер Прайс, серия Литъл Пийпъл, zа деца над годинка е, струва 40? и малката много си играе с нея  Peace 

# 20
  • Мнения: 4 877
Мила аz не живея в БГ  Wink  Купих я в магаzин zа 50 ?.

Ина4е скоро вzехме таzи къЩа на ФиШер Прайс, серия Литъл Пийпъл, zа деца над годинка е, струва 40? и малката много си играе с нея  Peace 

   
Entschuldigen Sie bitte (надявам се, че правилно се сещам как се пишеше -  Simple Smile) - не видях, че живееш в Германия. Аз я потърсих голямата къщичка - има я в е-магазините.

# 21
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Може ли някой да даде сайт на тези Фишер Прайс - доста съм чувала за техните играчки, но не съм ги разглеждала. Пък и цените им ме интересуват  Thinking

# 22
  • Мнения: 4 877
Може ли някой да даде сайт на тези Фишер Прайс - доста съм чувала за техните играчки, но не съм ги разглеждала. Пък и цените им ме интересуват  Thinking

Това е сайтът, има и демо версии
www.fisher-price.com/

В БГ можеш да си ги купиш от магазините Марсел. Можеш да ги поръчаш и от е-магазин
www.preissturz.at - сега тече във форума набиране на желаещи за доставка на играчки от този е-магазин
www.mattelshopping.at
http://www.laredoute.fr/achat-enfant-jouets-premier-age.aspx?categoryid=22935536

# 23
  • Мнения: 47 990
аз съм писала за нашата най- успешна покупка  http://images18.snimka.bg/003560952-big.jpg  този самолет на дисни, има много мелодии, копчета и формички за мушкане отстрани, малкия е луд по него
цената му е доста прилична, купихме го от хиполенд
иначе за двамата много сполучливо е легото- класика и за момче и за момиче, както и един конструктор с гигантски кубчета

# 24
  • Мнения: 2 159
mamavassi и аз съм се спряла на такава играчка, но около нас видях само камиончета, това много ми хареса, колко парички е, и от хиполенд в люлин ли го взехте?

# 25
  • Мнения: 4 877
Събирам идеи за коледен подарък на първокласник. Много ми е трудно вече с неговите играчки. Направо се изчерпах. Нещо хитро да ви хрумва?

Като се рових по сайтовете, това ми хареса
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&ite … EWA:IT&ih=005
но пак не съм убедена, че 100 прозента ще му хареса. Всъщност виждали ли сте тази играчка в БГ?

# 26
  • Мнения: 1 165
Хубава тема   Peace

Миналата Коледа подарихме на Щерката таzи къЩа на ФиШер Прайс и беШе голям хит
Е, не разбрах тази къщичка има ли я в България? Дъщеря ми много ще се занимава с нея и много ми се иска да й я купя за Коледа.

# 27
  • Мнения: 4 877
Хубава тема   Peace

Миналата Коледа подарихме на Щерката таzи къЩа на ФиШер Прайс и беШе голям хит
Е, не разбрах тази къщичка има ли я в България? Дъщеря ми много ще се занимава с нея и много ми се иска да й я купя за Коледа.

Знаеш ли, мярнах я на сайта на www.preissturz.at и на мен много ми хареса.

А по моя въпрос за интересен коледен подарък за почти 8-годишно момче?

# 28
  • Мнения: 47 990
mamavassi и аз съм се спряла на такава играчка, но около нас видях само камиончета, това много ми хареса, колко парички е, и от хиполенд в люлин ли го взехте?
извинявам се за късния отговор
ние го взехме намалено, но и сег аго има в няколко варианта, за момче и момиче, с колите на дисни, с ариел, с тигър и пух, с някакви принцеси...
около 60-80 лева са, в зависиност от броя различни музики и игри, които има по играчката
нашата е с мики маус, с формички за мушкане, и с много музики и перка, която свети
формата е самолетче с крила
взехме го от скай сити, но сигурно и в другия го има

# 29
  • Мнения: 2 159
mamavassi  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт