Липсва ми "На кафе"...

  • 5 096
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
И на мен ми липсва.Беше доста успешно сутрешно предаване.Гостие все бяха интересно предствяни и аз се надявам да се завърне на екрана предаването.

# 16
  • Мнения: 3 622
Харесвах предаването и винаги, когато си бях в къщи го гледах с интерес

# 17
  • Мнения: 2 047
   На мен също ми липсва. Много беше лежерно, приятно и на Гала много й вървеше да го води.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 672
И на мен много ми липсва. Дано някой ден го върнат в ефир, за което се съмнявам  Confused

# 19
  • Мнения: 1 715
И на мен много ми липсва. Дано някой ден го върнат в ефир, за което се съмнявам  Confused
Peace

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Чак пък да ми липсва... Гледах го, когато имах възможност, но не усещам липса  Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 1 890
И на мен ми липсва, гледах го всеки ден, докато се приготвях за работа. И Гала беше с по-дълга коса, едно нежно миловидно излъчване  Confused Марта никога не съм я гледала, един път и хванах предаването за малко и повече от 2 мин. не успях да я изтърпя тая жена  Stop

# 22
  • Мнения: 6 164
"На кафе" беше страхоно и с такава водеща - съвсем. Simple Smile Не разбрах защо го махнаха. И мен не ме грабва на Марта предаването, а и като водещ нещо не мога и не мога да я възприема.

# 23
  • Мнения: 6 164
Доколкото може да се вярва на слуховете , Гала и продуцентите на предаването нещо не се бяха разбрали за заплащането . Гала е искала по-високи хонорари и те не са се съгласили. Също така водещата не веднъж беше споменавала, че воденето на живо няколко часа, всеки делничен ден й е идвало в повечко.

А-ха, това ли било. Възможно е, защото когато стартира "Пълна промяна" в интервю Гала беше споменала, че сега й плащат много повече, а тя цитирам "Що се отнася до работата, компромис с парите не прави". И така трябва да е. А и наистина всеки ден 3 часа не е малко... предполагам... Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 9 865
Добре де, ама в Пълна промяна нейната роля е... почти никаква като водеща.
Може да има друга роля, не знам, но самото предаване чудесно минава и без тя да се показва.
Иначе и на мен ми липсва "На кафе", имаше свежи неща и беше позитивно предаване.

# 25
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз пък бях чела за "На кафе" и повода за спирането му, че политиката на продуцентите е да прекратяват излъчването на предаванията си с най-висок рейтинг точно когато са на върха си, а не когато станат досадни и омръзнат. Помня, че това го четох в интервю с Гала в някакво списание, скоро след спирането на предаването. Същата съдба щяла да сполети и "Господари на ефира".
Факт е, че всички сме харесвали "На кафе" и е останало в главите ни Grinning, че дори и ни липсва. Това са целяли и продуцентите.

# 26
  • БГ
  • Мнения: 735
И на мен ми липсва Rolling Eyes, то е копие на гръцко предаване, може би някои мами са го гледали, и там водещата е една чаровна блондинка,която продуцентът на предаването забелязал в автобус и я поканил за водеща Grinning, аз го гледах малко там, тя водеще бременна в 7мия месец тогава.малко се отнесох. Crazy.......хубав сутрешен блок беше Peace

# 27
# 28
  • Мнения: 107
много ми допадаше предаването "на кафе"  Peace и много ми се иска пак да го пуснат, защо го спряха?? Thinking

# 29
  • Мнения: 335
И на мен ми липсва  Tired Не харесвах Гала,но с течение на времето ми стана приятна.Канеха интересни гости,готвеха,а и астрологичните прогнози на Иван Станчев  Cry Наистина беше хубаво и забавно предаване  Peace

Общи условия

Активация на акаунт