Аутлет на Wenice в София!

  • 15 228
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
Доста качествени дрехи!
Ще мина тези дни и ще споделя цените Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 3 816
И аз ще чакам отзиви за аутлета.

# 17
  • Мнения: 21
В магазина на Илиенци има дрехи за всяка възраст. Аз купих както блузка за бебо, така и за каката. \Много са готини и сладки!

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Там е да, но също от скоро имат и като влезнеш от главния вход от дясната страна, трети - четвърти магазин само с тяхна стока.

Оооо не знаех . А там на нормални или едрови цени са?

Чак сега видях, че има въпросче към мен  Embarassed
Ами скоро не съм ходила, не знам и какви са им едровите цени, но имат намалени / не дефектни дрехи / често. Последно две блузки, много симпатични, за във вкъщи й купих за по 7 лв. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 7 409
страхотен е магазина купих комплект за 35 лв имаше пуловерчета за 22 джинси за 25 джинсово сако за 33 и отделно анцузи и какво ли не -Много хубави неща и качествени

# 20
  • София
  • Мнения: 1 845
Тези пуловерчета от каква материя са, плътни ли са...?

# 21
  • София
  • Мнения: 3 816
Много съм доволна от магазина. Peace Днес ходих с дъщеря ми до там, купих и едни дънки и една жилетка. Харесах си още неща, но някой друг път. Simple Smile Магазина е голям и има избор.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 845
А събота и неделя как работи?

# 23
И аз ходих,има много качествени неща,а цените наистина са съвсем прилични.Естествено пак има повече неща за момиченца Cry...а якета за момченца изобщо няма. Но ще получат следващата седмица...!

# 24
  • Мнения: 184
Molia vi kajete mi kade na Goce Del4ev i Bulgarie e to4no magazina [izviniavam se za latinicata, no PC-to mi se precaka]

# 25
  • Мнения: 1 561
Кой магазин?аутлета или тезина Илиенци?

# 26
# 27
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Магазина се намира точно на кръстовището на България и Гоце Делчев, на ъгъла където навремето беше сладкарница Фон-Фон, а след това някакъв магазин за автогуми. Като пътуваш по България в посока Бояна, се пада отдясно.
Още ме съм отишла до там да го видя, някой може ли да даде ориентировъчни цени?

# 28
  • София
  • Мнения: 3 816


Магазина се намира точно на кръстовището на България и Гоце Делчев, на ъгъла където навремето беше сладкарница Фон-Фон, а след това някакъв магазин за автогуми. Като пътуваш по България в посока Бояна, се пада отдясно.
Още ме съм отишла до там да го видя, някой може ли да даде ориентировъчни цени?

Аз купих едни дънки за 27 лв. и една жилетка за 21 лв.  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 884
Магазина се намира точно на кръстовището на България и Гоце Делчев, на ъгъла където навремето беше сладкарница Фон-Фон, ?

EEeeee, ФОН-ФОН  Flutter Сладки спомени  Flutter Вчера бях близо и забравих да го вида магазина ooooh!
А даели ще има Коледни намаления newsm78

Общи условия

Активация на акаунт