Имам си точка и сърчице

  • 5 109
  • 64
  •   1
Отговори
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ами вярно е!

Още на 29.09, след като пих Примулит нор и цикъла ми не дойде в рамките на 3 - 4 дни след спирането, си направих тест. Беше положителен! Не вярвах и си направих още два. Резултата беше същия! Винаги съм мислила, че ще се радвам ужасно много, но за моя изненада аз се уплаших и ревах дълго  Embarassed.
Не исках да пиша и да казвам, преди да сме сигурни че расте! Е, днес беше втория ми преглед и е пораснало 3 пъти спрямо предния път (преди 10 дни)! Даже и сърчицето се видя!

Ами това е! Дано всичко е наред и м.Юни 2008 да се похваля с живо и здраво бебе  Praynig!

П.П. Забравих да напиша, че това се случи след цикъл без овулация, който продължи 60 дни и овулация на следващия на 35 ден  Blush!

Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 21:14 от dari75

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Честито! Лека бременност!

# 2
  • Мнения: 4 700
Дари, честито. Лека бременност и нека след 9 месеца се радваШ на най сладкото бебче.  Hug

# 3
  • Мнения: 1 335
ЧЕСТИТО!!! Много лека и безпроблемна бременност ти желая, dari75!
Радвай се на бремеността и на здраво пухкаво бебе накрая!!  bouquet

# 4
  • Мнения: 7 716
Поздравления, Дари!  bouquet

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Честито Heart Eyes  bouquet

# 6
  • Мнения: 7 201
Ами честито и от мен,dari75!Желая ти безпроблемна бременност!

# 7
  • София
  • Мнения: 587
ЧЕСТИТО! ЧЕСТИТО! ЧЕСТИТО! Стискам ти палци Дари - най здравото и прекрасно и послушно бебе...

# 8
  • Мнения: 8 968
Ей Дари, ЧЕСТИТО, Радвам се много за теб, ти знаеш! Прегръщам те силно! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и сладко и здраво бебче юни месец! Радвай се! Бъди щастлива!


 Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 23:36 от alina_si

# 9
  • София
  • Мнения: 639
Дари, честито мила  newsm44 newsm44 newsm68 newsm44 ето подскачащи човечета и за теб

# 10
  • Мнения: 741
Честито и лека бременност!

# 11
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честито!  Hug Нека всичко оттук нататък върви по мед и масло, и всички тревоги да останат зад гърба ти! Лека бременност и сладък бебок на финала!  Hug

# 12
  • Мнения: 674
Честито Дари !     bouquet
Лека бременност и Юни 2008  хубаво,здраво бебче !
 Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 129
Честито,миличка.Пожелавам ти да изживееш най-прекрасните 9 месеца и на финала да гушкаш своето сладко бебче Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 595
  Честито  bouquet

# 15
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Дариии, толкова се радвам за теб!  bouquetУсетих аз ,че има нещо гнило,ама чаках сама да си кажеш! Лека бременност ти желая и най-сладкото бебче през юни  bouquet

# 16
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Честито, Дари!  bouquet Най-леката, спокойна и красива бременност ти пожелавам, леко раждане и здраво бебе през Юни 2008! Много се радвам! Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 2 309
ДАРИНЦЕ,ЧЕСТИТО....МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ!!!Желаята ти,прекрасна бременност Hug

# 18
  • Мнения: 306
дари, честито и от мен! лека и щастлива бременност ти желая, пък то е ясно, че бебето ще е най- прекрасното за вас!    bouquet

# 19
  • Мнения: 862
Дари честито от мен   bouquet
Пожелавам ти много сладко, пухкаво и здраво бебче, щастие, любов и само хубави мигове от тук нататък  Hug

# 20
  • Мнения: 163
Даринка....!!!! ЧЕСТИТО!!! Много се радвам! Просто нямам думи да ти кажа колко много! Успешен и лек остатък от бременноста и здраво бебче накрая, а за красотата - със сигурност ще е много красиво  Wink   bouquet Hug

# 21
  • Мнения: 202
Честито мила Дари и леко бременеене Hug

# 22
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Благодаря ви, благодаря ви, много ви благодаря момичета за хубавите пожелания и за това, че искрено се радвате с мен  Hug! Само се моля пожеланията ви да се сбъднат и всичко да бъде наред и с мен и с точката  Praynig!

# 23
  • Мнения: 869
Честито миличка

# 24
  • Мнения: 1 792
айде офицялно честитоооо и от мен Hugвъпреки че аз си знаех де smile3534
Даринце всичко най-хубаво пиле и на тебе и на точката kiss

# 25
  • Мнения: 340
Честита радост и нека си остане такава до края!   bouquet Hug

# 26
  • Мнения: 2 171
Дари, честита точица и тупкащо сърчице и от мен  bouquet! Щастлива съм всеки път, когато разбера за нечия сбъдната мечта. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и леко и незабравимо раждане на най-скъпото ти същество. Прегръдка от мен Hug Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 239
момичета какво е Прилулит нор

# 28
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
момичета какво е Примулит нор

Хормонално лекарство с което се предизвиква цикъл при определени обстоятелства. Поне на мен ми го предизвикват с него.

# 29
  • Мнения: 2 270
Честитоооо!  Hug  bouquet Hug  bouquet

# 30
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Малеее, влизам за пръв път от два дни и на каква новина попадам Grinning Дари, не мога да ти опиша колко се радвам и вълнувам от тази темичка Hug Честито, мила, пожелавам ти прекрасна и лека бременност  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 160
Честито, Дари  bouquet

# 32
  • Видин
  • Мнения: 961
Ах тииии, Дарииии!!!Да мълчиш толкова време....
Честито, мила!  bouquetМного се радвам за теб1Желая ти всичко да мина гладко и безпроблемно!Гуш!
Hug Hug

# 33
  • Мнения: 370
Даре,чета и преливам от радост.ЧЕСТИТО миличка желая ти една лека,безпроблемна и с най-прекрасният финал бременност! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Мнения: 226
Честито, Дари! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 1 248
ДАРИ, ЧЕСТИТО МИЛИЧКА!!! МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ....И ТИ ПОЖЕЛАВАМ НАЙ-ЛЕКАТА БРЕМЕННОСТ И НАЙ-СЛАДКОТО БЕБЧЕ!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 481
Ой,ой,ой - отново хубава новинка имало в събота   bouquet
Честито мила ДАри, да се много щастлива мама и със здраво бебе на финала    bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 3 524
айде офицялно честитоооо и от мен Hugвъпреки че аз си знаех де smile3534
Даринце всичко най-хубаво пиле и на тебе и на точката kiss
Уф ти мое ли да не знаеш!  Heart Eyes Я Да ми се обадиш да докладваш за момата че те погвам с метлата Crossing Arms

Дари, честито и от мен за тази прекрасна новина! Бъди здрава и много спокойна и всички много да те глезят!  bouquet Ама верно големо мълчание... Laughing Ма то за хубаво бееее Hug

# 38
  • Мнения: 84
Честито!  bouquet  bouquet  bouquet  лека и безпроблемна  и много щастлива мама със здраво бебе на финала  baby   

# 39
  • София
  • Мнения: 311
Дари миличка честито!
Много се зарадвах като видях темичката!
Желая ти безпроблемна бременност и най-хубавото бебче след 9 месеца!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 712
Даре, честито, мила, да ти расте точката, да хубавее и да си я гушнеш като едно голямо, идеално оформено човече другото лято!   bouquet Ех, че е хубаво, когато се сбъдват мечти...!

# 41
  • Мнения: 218
ЧЕСТИТО,МИЛА ДАРИ   bouquet!!! Пожелавам ти лека и изпълнена с положелитни емоции бременност и сладко бебче на финала!

# 42
  • Мнения: 3 294
Честито Дари,Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам и благодаря че ни вдъхваш надежда с твоята точица да продължаваме и ние напред.  Hug

# 43
  • Мнения: 2 422
Даринце честито мила всичко ще е наред Praynig така се радвам Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 1 446
Леле, Даринце, как ти се радвам. Хайде живот и здраве, юни месец и памперси по щъркела ще пратим!

# 45
  • Мнения: 41
ДАРИ,ЧЕСТИТО!ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕНОСТ Hug

# 46
  • Мнения: 2 751
Дари, честито пак, мила
  bigdance2
ДАно бременността ти мине леко и родиш най-прекрасното бебче   bouquet

# 47
  • Мнения: 116
Честито   bouquet  Лека и безпроблемна  и много  Grinning Grinning Grinning

# 48
  • Мнения: 1 464
Честита точица ,мила Дари  bouquetЖелая ти най-сладкото бебе юни 2008! Hug
Аз също чакам сърчицето,за да се похваля официално.Имам цели дъълги 2 седмици...

# 49
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Още веднъж много, ама много ви благодаря за хубавите пожелания! Зная че са от сърце и се надявам наистина всичко да е наред  Praynig! И скоро всички НЕчакащи да се изнесат към отчетни  PraynigHug

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Честито Дари! Лека бременност и раждане!

# 51
  • Мнения: 1 243
Честито  bouquet

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Дари,честито,миличка!Спокойни и изпълнени с наслада девет месеца ти желая и едно страхотно бебче!

# 53
  • Мнения: 5 317
Честитоооооооооо. Hug

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Даре,знаеш че много,много се радвам за теб!Чак ревнах ...Желая ти лека и безпроблемна бременност и едно хубаво сладко бебче юни '2008... Hug  Simple Smile  bouquet

# 55
  • гр.София
  • Мнения: 250
Честито мила Дари. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност. А след девет месеца най сладко и здраво бебче на света. newsm07

# 56
  • Мнения: 4 753
Честито, миличка   bouquet

# 57
  • Мнения: 145
Дари, честито и от мен, искам да ти пожелая най-леката и прекрасна бременност на света, както на теб, така и на всички опитващи за бебче в този форум, преди време бях от вашият отбор и най-искрено се надявам всички да го изживеете!

# 58
  • Мнения: 975
Честито Дари .Лека бременност мила.  love001

# 59
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Благодаря ви, момичета, благодаря  Hug!

П.П. Аз си рева всеки път като прочета хубавите ви пожелания  Crazy!

# 60
  • Мнения: 1 247
ДАРИ МИЛА МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ ЧЕСТИТО ОЩЕ ВЕДНЪЖ newsm51  love001 kiss  bigdance2

# 61
  • София
  • Мнения: 36 064
Честито!  и от мен  Grinning
Лека бременност

# 62
  4естита Бременност  !!!!!!!!!!!!!
   bouquet
 Пожелавам ти да роди6 най-zдравото и сладко бебенце  ylinfant

# 63
  • Мнения: 1 209
Хейййй Дарииии, чак сега ти видях темата, за което се извинявам предварително...

Мила и скъпа Даренце, желая ти най-прекрасната бременност и най-красивото и здраво бебче да пълни с усмивки вашия дом.
Всичко това, което съм искала вече съм ти го казала. Ти си страхотен човек и това, което ти се случва е подаръка, който ти достойно заслужи!!!  Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 639
Дари не е ли време за отчета бе мила  newsm78 я да се явиш по служба  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт