10-те най-тъпи текста в българската поп музика

  • 6 032
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
И на мен Жестока повече ми харесва. Ама тя е и по хубава. Само припева на другата става, но никак не е мой стил музика а и не ме кефи като цяло - куплетите обаче са с такъв текст че и цял университет филолози няма да могат да го обяснят и година да опитват - много тъп.

Ти си със същия ник във форума на Шоуто, нали?

# 16
  • Мнения: 5 478
Мне... там ника ми е California. И ти ли влизаш в него?  Mr. Green


П.П. Имам регистрация и с този ник, но не пиша от нея.

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, влизам. Преди сто години се регистрирах и честно казано рядко пиша, ама влизам почти всеки ден. Заради един приятел влизам вече, а той пише по рядко и от мен, Деян Радев, ако си го срещала. Просто там има потребителка със същия ник като твоя. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 985
Ами последната песен на Ъбсурд-Звездата?И въобще всички техни песни... ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 045
Ами последната песен на Ъбсурд-Звездата?И въобще всички техни песни... ooooh!
На мен пък много ми харесват техните песни  Laughing Текстовете са безмислени но са весели  Crazy

# 20
  • Мнения: 677
Ами последната песен на Ъбсурд-Звездата?И въобще всички техни песни... ooooh!

Ъпсурд се пише. Текстовете им са гениални.

# 21
  • Мнения: 2 013
E, надявам се знаете, че песента, пята от Невечето и Славчо е румънска. Това не пречи текстът да е тъп

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Музиката е румънска, текста си е български. Какво общо има?

# 23
  • Мнения: 2 013
Щото я наричат "песента на Невена Цонева"...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Имаше една песен на Васил Петров. "Върви при другия" или нещо такова. И след малко пее "Аз съм другия, другия ще трябва да прости". Голямо раздвоение на лирическия герой, голямо нещо.

# 25
  • Мнения: 4 300
ЪпсурТ все пак.
И аз им харесвам текстовете.

# 26
  • Мнения: 5 478
Щото я наричат "песента на Невена Цонева"...



Тц, тц, тц... те и всички поп-филк "хитове" ги наричат "песента на Гергана, Деси Слава, Камелия" и т.н. ама техни ли са? А да говорим ли за всички други "български" песни, които всъщност не са чак толкова български?  Wink


А колкото до текстовете на Ъпсурт - имат някои доста добри попадения, поне според мен. 

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
И не само български. "Kiss Kiss" да не би да е на Холи Валънс, да не говорим за стотината версии на онази индийската песен отпреди сто години, на която аз най харесвам руския вариант на Авраам Русо "Далеко, далеко", ама и тя не е "негова". Даже в момента има една версия на английски от едни дето пеят с някакъв странен акцент и беше хит лятото, но не се сещам как се казва. Щом правата за музиката са откупени, значи проблем няма. Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Скъсах се от хил, чак любимият ме смъмри smile3532

# 29
  • Мнения: 139
Ами последната песен на Ъбсурд-Звездата?И въобще всички техни песни... ooooh!
На мен пък много ми харесват техните песни  Laughing Текстовете са безмислени но са весели  Crazy

Въобще не са им безсмислени текстовете, зад всяка дума стои нещо. А тези които не ги разбират, явно просто много повърхностно ги слушат и не им се затормозява да се замислят...

Общи условия

Активация на акаунт