Пробиване на уши

  • 15 662
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Моята щерка беше на година и 2 месеца

# 46
  • Мнения: 8 505
Още не съм.Когато поиска тя.

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Аз и ги пробих на 11м. и знам че колкото по-рано толкова по-добре иначе като порастнат започватда се страхуват.

Глупости. За мен е издевателство над детето да му се пробиват ушите като бебе. Ами ако не иска да носи обеци като порасне?!

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Моята е на 2 г. и не съм й пробивала ушите. Моите ми ги пробиха в 3-ти клас, по мое желание. На мнение съм че някои избори не трябва да ги правим вместо децата си. Ако реши и когато реши тя нека си ги пробие, не вярвам че с тази процедура може да се закъснее.

# 49
  • Мнения: 3 886
Аз и ги пробих на 11м. и знам че колкото по-рано толкова по-добре иначе като порастнат започватда се страхуват.

Глупости. За мен е издевателство над детето да му се пробиват ушите като бебе. Ами ако не иска да носи обеци като порасне?!
Все още не съм видяла и чула някой да се е отказал или махнал Peace PeaceНо пък ако не иска може да ги махне  дупките  няма да личат Peace

# 50
  • Мнения: 463
На 4г., по нейно желание. Беше много смешно. Дълго ме молеше, аз мислех, че ще й мине.
Един ден падна на улицата, охлузи си лакета и като си сгъна ръчичката и взе да пищи : "Боли мееее, много ме болииии". И реве, ама яко. Мина половин час, не спира и крещи :"Заведи ме на лекаааар" Shocked Притесних се аз, викам си може да нещо да си е изкълчила ръката, да не е само охлузено.. До нас има болница. Водя я там, моля на регистратурата да ме насочат към съответния кабинет... В това време тя вече не плаче, тръгваме към кабинета, тя се опъва и надава ревлив вик :" Има ли кой в тая болница да ми пробие ушитеееее!" Shocked Shocked Ей така гледахме с жената от регистратурата  Shocked Обещах, че ако е добре ръчичката, ще пробием ушите, така и стана ....

# 51
  • Мнения: 3 886
На 4г., по нейно желание. Беше много смешно. Дълго ме молеше, аз мислех, че ще й мине.
Един ден падна на улицата, охлузи си лакета и като си сгъна ръчичката и взе да пищи : "Боли мееее, много ме болииии". И реве, ама яко. Мина половин час, не спира и крещи :"Заведи ме на лекаааар" Shocked Притесних се аз, викам си може да нещо да си е изкълчила ръката, да не е само охлузено.. До нас има болница. Водя я там, моля на регистратурата да ме насочат към съответния кабинет... В това време тя вече не плаче, тръгваме към кабинета, тя се опъва и надава ревлив вик :" Има ли кой в тая болница да ми пробие ушитеееее!" Shocked Shocked Ей така гледахме с жената от регистратурата  Shocked Обещах, че ако е добре ръчичката, ще пробием ушите, така и стана ....
Ей много хитро това дете  бе малиииии ум като река Peace Flutter Flutter Laughing

# 52
  • Мнения: 118
Аз си пробих ушите в 8-ми клас и около 2 години ходех непрекъснато с обеци,но с те4ение на времето реших че не се харесвам с обеци и от около 10 години съм без.Слагам изклучително рядко при специални случаи.Затова предпочитам дъщеря ми сама да реши дали иска да си продупчи ушите.

# 53
  • Spain
  • Мнения: 3 750
не си спомням то4но  на колко месеца беше (беше отдавна Simple Smile ) но между 1-я и 3-я месец . казаха ми даже 4е съм закъсняла . при нас уши4ките на моми4енцата се пробиват на 2-та седмица. тогава е наи лесно , децата не пла4ели  и не ги боляло . от ли4ен опит мога да кажа 4е нито са се възпалявали , нито са я болели , да не говорим да ги дърпа или нещо такова. беше голям проблем като загубихме едната - рев , къде ми е обицата . в детките градини и у4илищата децата са свикнали с обиците и никои на никого у6ите не дърпа ...моето мнение е колкото по - рано толкова по -добре  Peace 

# 54
  • Мнения: 463
Ей много хитро това дете  бе малиииии ум като река Peace Flutter Flutter Laughing
Хманах й аз номерата, обаче баща си го цака както си иска  Sunglasses, сори за спама

# 55
# 56
  • Мнения: 1 512
Имаме три чифта обици, все подаръци, но си стоят заключени. Девойката се присеща от време на време, но не настоява толкова, че да се зачудя къде да я водя, че да й продупчат ушите. Все още минават моите номера с обички с клипс или лепенки с картинки на принцеси.
Мисля, че трябва детето да си каже, иска или не обици. Аз самата поисках чааааак в 6 клас, но по-късно спрях да нося, сега слагам само по някакъв повод, когато се правя на жена  Mr. Green
Та исках да кажа - на този етап съм твърдо "нье" по отношение на този вид украшение.

# 57
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Бабите напират, а аз браня малката от подобни посегателства. Когато порасне и поиска, няма проблем.

# 58
  • Мнения: 3 268
Аз и ги пробих на 11м. и знам че колкото по-рано толкова по-добре иначе като порастнат започватда се страхуват.

Глупости. За мен е издевателство над детето да му се пробиват ушите като бебе. Ами ако не иска да носи обеци като порасне?!
Да, нека дадем избор на детето си.

# 59
  • Мнения: 1 416
Пробихме й ушите на 1,6 години. Доста време си носи обеците, но решихме да ги махнем. Редовно и се разраняваха ушите - при преобличане, при по-бурни игри в градината.
Скоро май няма да носи обеци.

Общи условия

Активация на акаунт