Пробиване на уши

  • 15 677
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 577
Не съм ги пробила още,но и не смятам да го правя скоро.

Аз също.

На мен лично ми е смешно гологлаво бебе с обеци или с лента на главата. Peace

Даааа. А болшинството от момиченцата се сдобиват с обеци точно по причината, че нямат коса и ги смятат за момчета. А картинката става една...

# 31
  • Мнения: 118
На голямата ги пробихме на  2г., а на малката на 1 и 10г. Направихме го в кабинет УНГ,  лекаря  беше много внимателен и стана много бързо, дори малката не усети какво стана. Сега вече два месеца ги носи и постоянно ги показва, че чичото й ги е сложил и е страшно доволна.
 Май найстина е най- добре да се поставят докато е по малко детето. newsm78   

# 32
  • Мнения: 3 886
На мен лично ми е смешно гологлаво бебе с обеци или с лента на главата. Peace
Еми мойто е точно такова ела да видим дали ще ти е смешно или ще ти хареса

# 33
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Актуална тема за нас, пробихме ги скоро, преди 2 седмици. Аз също имах угризения, дали на нея ще й хареса, дали няма да ме обвинява като порасне. Тя искаше да й се пробият ушичките и да има обеци, но аз не бях сигурна в съзнателния й избор. Безспорен е факта, че като съм й лепяла обички на ушите, някак си изглеждаше по-нежно и по-момичешко. Правеше и разлика, като й слагах лепящи се обеци, казваше, че иска като моите. Та, се реших и го направихме. Тя направо летеше, беше на седмото небе, не знам дали я бях виждала по-щастлива и си казах, че не съм сгрешила.... Ще видим, въпросителната, грешка или не, остава...

# 34
  • София
  • Мнения: 7 211
Аз лично съм от отбора, който ще чака детенце само да си поиска  Mr. Green
Но за друго пиша: на племенницата и пробиха ушите точно на 1 годинка. После едната обица се изгуби, дупката започна да зараства и я заведоха втори път. Може и да е малко странно, но тъй като живеят в Австрия, ушите и ги пробива личият педиатър. Както и да е, въпросът е че след второто ходене, детето вече е развило неистов страх от хора в бели престилки  newsm78
(а обиците ги махнаха). Разбира се, не казвам, че това ще се случи на всички, но аз лично не бих стресирала детето си излишно.

# 35
  • Мнения: 234
Но за друго пиша: на племенницата и пробиха ушите точно на 1 годинка. После едната обица се изгуби, дупката започна да зараства и я заведоха втори път.
Ми само не ми стана ясно,защо са чакали докато зарасне дупката на ушенцето ,та чак тогава да вземат някакви мерки.Можело е да и купят други обеци и нямаше да са имали такива проблеми в последствие.

# 36
  • Мнения: 667
Дъщеря ми поиска сама. Беше някъде на ок. 5 години. Имаше силно желание - не заплака по време на процедурата.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 10 808
Вики от едно известно време насам ме врънка за обички, все иска да ги вадим от кутийката и да ги гледа. Казва, че нямала да плаче като й продупчват ушите...

В тази връзка, някой да ми препоръча къде във Варна да свършим тази работа, която най-вероятно ще отложим за пролетта.

# 38
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Моята дъщеря е вече на 5 годинки и още не са й пробити ушичките. Преди няколко месеца тя сама прояви интерес да ги пробием, но й мина мерака и сега чакам следващия път като реши да действаме.  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 7 211
Но за друго пиша: на племенницата и пробиха ушите точно на 1 годинка. После едната обица се изгуби, дупката започна да зараства и я заведоха втори път.
Ми само не ми стана ясно,защо са чакали докато зарасне дупката на ушенцето ,та чак тогава да вземат някакви мерки.Можело е да и купят други обеци и нямаше да са имали такива проблеми в последствие.
Ами не го обясних подробно, затова не ти е станало ясно  Mr. Green
Беше се разранила едната дупка, затова я оставиха да заздравее, а тя всъщност започна да зараства.

# 40
  • Мнения: 1 117
Аз лично съм против обиците на малки деца, ако поиска като поотрасне няма да забраня

# 41
  • Мнения: 6 417
Аз оставих дъщеря ми(на 6 г.) сама да реши да има ли дупки на ушите или не. От една седмица само за това ми говори. Мислех, че ще й мине, ама не. Сега се чудя къде да я заведа за да й продупчат ушите. Някакви предложения?  newsm78

# 42
  • Мнения: 3 886
Аз оставих дъщеря ми(на 6 г.) сама да реши да има ли дупки на ушите или не. От една седмица само за това ми говори. Мислех, че ще й мине, ама не. Сега се чудя къде да я заведа за да й продупчат ушите. Някакви предложения?  newsm78
В фризьорските салони и в козметичните има почти във всички Peace

# 43
  • Варна
  • Мнения: 478
Аз и ги пробих на 11м. и знам че колкото по-рано толкова по-добре иначе като порастнат започватда се страхуват.

# 44
  • Мнения: 3 886
Аз и ги пробих на 11м. и знам че колкото по-рано толкова по-добре иначе като порастнат започватда се страхуват.
Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт