Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 11 758
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Зеленчукова супа само, понеже днес сме сами с детето.

# 226
  • Мнения: 3 036
Винен или т.е. тас кебап със зелева салата с морков и  кервиз.

# 227
  • Варна
  • Мнения: 3 271
За обяд - сръбска наденица на скара със салатка; за вечера - скумрия на скара и картофено пюре. Направих и чудно-вкусен десерт - шоколадова баклава Grinning

# 228
  • варна
  • Мнения: 1 830
Днес за закуска - мляко с овесени ядки, обяда го пропуснахме , а за вечеря - салата с рачешки рулца, варено пиле и пъпеш и кивита за десерт! А утре newsm78

# 229
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Днес имахме гости и вечерята беше следната: шопска салата, салата Шарлота, руло Алисиа, пилешка наслада с чушки и сладкиш с круши

# 230
  • София
  • Мнения: 3 818
Вчера сготвих телешко варено, за днес мисля "Пиле с болярски сос" допадна ми рецептата.  chef

# 231
  • Мнения: 2 829
днес-палачинки
агнешко печено със зелена салатка

# 232
  • Мнения: 913
 Вчера-супа,пилешки хапки и картофено пюре.Днес мекици,боб с пушено месо,салата от марули;следобедна закуска-кренвиршки.

# 233
  • Мнения: 5 713
Съботата мина със закуска направена от мъжа ми: палачинки, голям им е майстор; пълнежът беше сладко от смокини, мед, сирене. За обядо-вечеря картофите на Буболина.

# 234
  • Мнения: 6 060
Днес:     Страхотните и лесни печени пилешки крилца на Руска, питки, руска салатка

# 235
  • Мнения: 3 435
пържени филийки с мед и сирене,винен кебап с топла гарнитура от карт.пюре и ориз,за десерт има още от вчера крем-карамел

# 236
  • Мнения: 25
Вчера кюфтета по чирпански и сладкиш с ябълки. Днес пълнени чушки с кайма и ориз.

# 237
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Кюфтета с бял сос и салата зеле.

# 238
  • Мнения: 2 724
Уаууу, нямам думи ,страхотно меню smile3501
Разгледах и другите ти изкушения newsm10

# 239
  • София
  • Мнения: 21
Събота-традиционно ден за готвене: кюфтета по чирпански, пържени кюфтета, салата от зеле, моркови и още нещо, торта "Наполеон" (първи мой опит - страхотна е). Закуската беше макарони със сирене.

Торта Наполеон?
Дай рецепта!!! Може и на лични
Предварително благодаря Simple Smile


Аз вчера сготвих на моя приятел пълнени тиквички и чушки Simple Smile С бял сос са превъзходни, може и само с кисело мляко:) И зеленчукова супа за мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт