Хапвахте ли си туршийка?

  • 2 775
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
не го знаех това за киселото и че ще е момче  newsm78 обаче туршия страшно обичам и като намеря си ям, и още как!  Mr. Green и кисели краставички също  Peace

# 16
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Умирах си за кисело зеле. Grinning Като гледам, не му е навредило. Всъщност, обикновено е доста кисел, но едва ли е от зелето.  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз умирах за кисело зеле и за оцет и си хапвах порядъчно.
Спокоойно, няма да навреди на малкия човек. Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 44 114
не пречи разбира се....имаше суеверие, че ако ядеш туршиии и кисели краставички, значи е момче, а ако хапваш сладко - момиче...аз лично ядох по много и от киселите и от сладките неща...но все пак е момче Wink

# 19
  • Мнения: 674
 Аз лятото изядох зимнината от кисели краставички! Sick

# 20
  • Мнения: 27 524
Аз лятото изядох зимнината от кисели краставички! Sick

 Joy

# 21
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
По време на бременността не съм яла,но сега много я уважавам Peace

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз ядях туршия със сирене  Sick всички ми се подиграваха, но само това ми се ядеше в първите месеци от бременността.А към края пък умирах за Милка с ягоди и кока-кола  Laughing .Даже тайно си купувах по един шоколад и количка си ги ядях, а мъжа ми след работа ми носеше други, насищане нямах.А бе аз през цялата бременност като се замисля все едни такива странни неща ми се хапваха  Wink

# 23
  • Мнения: 883
През цялата ми бременност хапвах здраво кисели краствици и портокали, все на кисело ме караше.

# 24
  • Мнения: 2 755
На мен изобщо не ми се промени вкуса. Не ми се е прияждало нищо.

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 09:13 от acer

# 25
  • Мнения: 4 496
Хапвах си кисели краставички,от което задържах вода и ми се надуваха краката. Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 1 248
Не пречи на бебето.По-скоро на бъбреците ти.Аз така получих бъбречна криза. Peace

# 27
  • Мнения: 2 755
До преди няколко седмици си шофирах с буркан от кисели краставички в колата Embarassed Понеже все ми се ядеше нещо кисело Rolling Eyes Спиях да ги разнасям  когато отидох на автомивка и там момчетата ме изгледаха странно като го откриха да се търкаля под седалките newsm78 Embarassed
Чак пък и докато караш да не можеш да се лишиш от ядене newsm78 да не минаваш Транссибирската магистрала Simple Smile

# 28
  • Мнения: 133
Хапвах си кисели краставички,от което задържах вода и ми се надуваха краката. Wink
+ повишава кръвното налягане!!!
Трушийките никак не са безобидни по време на бремнност, защото съдържат много сол, но ако лекаря ти е доволен от изследванията ти - няма проблем да си хапваш...

# 29
  • Мнения: 2 910
И през първата бременност и сега обичам да ям кисели краставички и туршийка.
А люто яли ли сте?

Общи условия

Активация на акаунт