База за ФДТ

  • 1 465
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 438
Не е ли база за грим?  newsm78 За пръв път чувам база за ФДТ.
Не съм ползвала до сега,правя си я с ФДТ и прахообразна пудра.  Grinning Винаги ми се получава.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 624
Аз доколкото зная базата за лице на АртДеко не се внася в Бг.../но все пак проверете-не съм сигурна/.
Тази на Лумен може да я пробвам.
Мерси,sunkiss  bouquet

Да,наистина липсва в сайта,ще проверя и по магазините,да видим,но ако я няма аз също ще си взема на Лумене.

# 17
  • Мнения: 624

Продавачката каза, че става за сенки  и за лице и че е страхотна тази основа! Струваше 17 лв!
[/quote]


Странно,тогава защо произвеждат и база за сенки newsm78,щом с един продукт можем да се мажем навсякъде Thinking

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 277
Ами става въпрос само за тази на Лумене-че може и за сенки  и за лице! Другите марки са поотделно!
А ако знаете в колко магазини  като питах за база за сенки-как ме гледаха като полезно изкопаемо! Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз мисля да пробвам тази на Лумене,доволна съм от продуктите им. Grinning

# 20
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

А ако знаете в колко магазини  като питах за база за сенки-как ме гледаха като полезно изкопаемо! Grinning
Знам , знам.... и мен редовно ме гледат така....лятото като си търсих  един парфюм на sisley, ме гледаха с този поглед... #Crazy
и ми казаха 4е това е виз6ата мода на Бенетон Grinning(само дето не схванах откога Бенетон прави виз6а мода) newsm78
опитах се да им обясня 4е няма ни6то об6то и марката, която търся е френска, а не италианска...
и зад гърба си 4ух коментара.... "абе дойдоха от селата и се правят на граждани"
Направо 6тях да умра от смях...

# 21
  • Мнения: 1 541

А ако знаете в колко магазини  като питах за база за сенки-как ме гледаха като полезно изкопаемо! Grinning
Знам , знам.... и мен редовно ме гледат така....лятото като си търсих  един парфюм на sisley, ме гледаха с този поглед... #Crazy
и ми казаха 4е това е виз6ата мода на Бенетон Grinning(само дето не схванах откога Бенетон прави виз6а мода) newsm78
опитах се да им обясня 4е няма ни6то об6то и марката, която търся е френска, а не италианска...
и зад гърба си 4ух коментара.... "абе дойдоха от селата и се правят на граждани"
Направо 6тях да умра от смях...


 Shocked В какъв магазин ги намери тези ЕнтЕлегентни продавачки?!? Това освен по будките около пазарите направо не мога да си представя в големите козметични магазини  ooooh!

Аз ползвах до сега тази на Clarins, но сега чух, че Guerlain ще пускат нова база със златни частици! Чакам я да излезе и се позлатявам  Twisted Evil
http://www.dillards.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay … 0164&R=CBF008

# 22
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222


 Shocked В какъв магазин ги намери тези ЕнтЕлегентни продавачки?!? Това освен по будките около пазарите направо не мога да си представя в големите козметични магазини  ooooh!


Тази с виз6ата мода бе6е от специализирания магазин в сградата на кауфланд Пловдив...
А по вси4ки парфюмерии на главната в Пловдив ме гледаха , като извънземно, докато накрая ме изпратиха в един луксозен магазин  до хотел Република и там мацката ми каза 4е нямало тестер Mr. Green ако съм го купела , можело да го пробвам след това  newsm78 ако само съм 6тяла да мири6а... друг път Mr. Green
Имам и други бисери, ама да не разводнявам темата....

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 13:25 от sl

# 23
  • Мнения: 880
Купих си въпросната база на лумене.В упътването пише да се смеси съвсем малко количество с овлажнител?Вие така ли правите?Мислех че базата се нанася директно и отгоре фон дьо тен.В превода на български не беше уточнено,но сега като разгледах по-внимателно го видях.Купих си базата с идеята да я слагам вместо крем,а сега се оказва,че има нужда и от двете Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 372
Аз не съм много по грима, особено ФДТ, но все пак ми звучи малко парадоксално да има база за ФДТ - та нали самия ФДТ е база за останалия грим?? и накак си се получава "база за базата"...  newsm78
Базата за сенки или червило ми е по-ясна като предназначение - на клепачите и устните нали не се слага ФДТ..
База за ФДТ обачеее... Laughing
Е, щом са я измислили - сигурно е поредният незаменим продукт Wink

Общи условия

Активация на акаунт