Сладко или солено?

  • 6 007
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз пък сладко не обичам и мноооооого рядко ям. Между третия и петия месец се побърках от ядене на компоти от ягоди и праскови. И имам момче Wink

# 16
  • Мнения: 2 100
Много си обичам сладкото. През бременността доста бях злояда и наблягах главно на сладолед! Всеки ден трябваше да има заредено сладко в нас Simple Smile Имам момче  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 891
По принцип много обичам сладкото, но докато бях бременна ми се ядеше повече солено.
Сладко почти не съм хапвала.
Имам момиче.  Peace

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 А сега де ThinkingАз предпочитах кисело, обърка ме Wink Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 46 518
Нямах предпочитания нито към едното, нито към другото, вкусът ми си остана същия, само апетитът ми спадна.

# 20
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Не съм била никога фен на сладкото, не близвах сладко по време на бременността , само соленичко, тестено и киселичко и резултата е момче!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 123
миналата година бях бременна с близнаци момченца-не можех да понасям сладко.Сега пак съм бременна с момче,а са ми толкова вкусни еклерчетата и Наполеонките,шоколадите,баклавичките..... ooooh!

# 22
  • Мнения: 27 524
А сега де ThinkingАз предпочитах кисело, обърка ме Wink Heart Eyes

Солено значи  Peace Heart Eyes


И на мен  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 593
СлаДкО и СолЕнО   Mr. Green
И двете хапвах, но сладко много повече. Гласувах Сладко. Момче.


И при мен беше така с първата, сега предпочитам солено!

# 24
  • Мнения: 674
 Половината бременност ядох кисело, а другата половина - сладко! Shocked

# 25
  • Мнения: 447
Сладко
имам момиченце  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 2 734
Дааа,много сладко ядях.Имам момиче.

# 27
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не ми се ядеше изобщо! PeaceНо като,че ли повече сладко хапвах ,но аз и преди това си го обичах много.През цялата бременност ми казваха ,че ще бъде момче,а аз толкова исках момиче.....Е, в крайна сметка си имаме сладко момиченце! Heart EyesТака,че и при мене е вярно Wink

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Солено-имам момиче Peace

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 972
При мен също е вярно. Никога не съм обичала и не са ми допадали сладките неща, но по време на бременноста ела да видиш колко сладко ядях  Grinning и ето го резултата в подписа ми  Peace

Общи условия

Активация на акаунт