Сладко или солено?

  • 6 019
  • 145
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 478
Хмм, не можах да гласувам с две опции. Първият път сладко -излезе момиче. Сега пак сладко, но казват че  е момче.  То верно че гаранция няма докато не излезе, но уж 3 различни места ми потвърдиха една прогноза.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Ядях много и сладко и солено, но като се замисля повече сякаш соленко - имам момче  Wink

# 32
  • до канала
  • Мнения: 518
Ядях много сладко и имам момче .И аз съм го чувала това.Ами надявах се че ще момиче ,но ми остана сама надеждата. Wink

# 33
  • Мнения: 1 059
сладко и имам момче Simple Smile

# 34
  • Мнения: 337
сладко - имам момче  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 82
Като се замисля и аз предпочитах да хапна нещо солено пред сладките изкушения по време на бременността,а само за информация да кажа,че съм пристрастена към шоколада от както се помня Laughing

# 36
  • Мнения: 17 409
Имам момичета. И двата пъти предпочитах солено. Сладкото- на един по-късен етап от бременностите си Mr. Green
Последна опция.

# 37
  • Мнения: 3 695
Солено, по възможност - мръвка (много нетипично за мен)  ooooh!  Момиче.  Laughing

# 38
  • Мнения: 5 393
Ами.... аз обичам и сладко и солено.По време на бременността ядях всичко- не помня кое беше в по-големи количества. Имам момче.

# 39
  • Мнения: 344
Аз си хапвах страшно много сладко.По-цял ден все нещо имах в устата.А нощно време се будих;хапвах нещо сладко най-често течен шоколад и после заспивах спокойно.
И да имам си момиченце.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 249
Блонди, трябваше да дадеш възможност за две опции.
При мене беше вярно твоето твърдение:
1. Син - солено
2. Дъщеря - сладко.  Peace

# 41
  • Мнения: 4 496
Хапвах повече солени и кисели храни.Имам момиченце.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 679
С голямото дете хапвах повече солено - момиче, сега повече ми се яде сладко и казват, че ще е момче - другата седмица ще потвърдя  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 043
Ядях много сладко, а по принцип наблягам на соленото. Крайният резултат- момче  Laughing

# 44
  • Мнения: 5 391
Първият път солено сякаш.Имам момче.
Сега вторият път определено сладко.Казват, че ще е момиче.

Общи условия

Активация на акаунт