Плодове и чай с мед - 18 част

  • 11 725
  • 318
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 345
ДОБРО УТРО,МУЦУНКИ ЗЛАТНИ!!!! ЧЕСТИТА НИ НОВА ТЕМИЧКА И ЧЕСТИТА НОВА СЕДМИЦА!!!!! НЕКА БЪДЕ УСПЕШНА И УСМИХНАТА И МИНУСОВА,РАЗбИРА СЕ !!!!
Миранди,благодаря за хубавата темичка.Моля те ,тоя път не спирай посредата.Ако правиш нещо го прави,иначе по добре карай на смесено ограничен режим няколко дни,както беше казала Гери ,за да си подготвиш организма ,вместо да плодуваш 2-3 дни на по ябълка и после да правиш прегрешения.Направи постепенна подготовка ако е нужно.Бавно и славно стават нещата.Знам ,че можеш ,тиквичке моя! Hug   love001 Бичъм тъ ,картун такъв.  bouquet
Емия,добре дошла при нас.  bouquet
Бени ,браво сладката.Давай докато можеш и после ще рупаш морковче.Той организма си показва кога трябва да почнеш да захранваш. Hug Стискам ти палци за успешна седмица !  Heart Eyes
Дани,да оздравяваш.  bouquet Между другото ,плодуването би ти помогнало да оздравееш по-бързо ,може да не чакаш с него.
Кети,Успешно ново начало!  bouquet
Влюбена в живота, чул те господ.  Hug Hug Hug
Гери , мерси сладинка.Доста спинках снощи.Като че ли днес съм с нови сили! Дано така се задържа.Ти не се коркай ,нали знаеш ,че ще тръгнат надолу килата. Hug Hug Hug
Сладките ,стискайте ми палци ,тази седмица се очертава 2 пъти по-натоварена от предната.А като се има предвид ,че миналата беше фул макс изтисквейшън, стискайте ми палци да оживея и да не съм парцал.Утре вечер имам спектакъл-съответно днес 2 репетции,сутрешна и вечерна генерална + работа в клуба за няколко часа.Трябва да намеря време и да уча за курса. Стискайте палци на изтощеното ми телце да е ведро ,а не като напикано мушкатце.
Аууу забравих да кажа ,че имам - 1 см и в мерките-Ханш 89 , Талия 68,Бедро 50 ,прасец и ръка не мърдат.
БИЧКАМ ВИ ВСИЧКИТЕ!!!!! НЕКА ИМАТЕ СЕДМИЦА ИЗПЪЛНЕНА С ПРИЯТНИ ИЗНЕНАДИ!!!!
И разбира се закъде сме без 1вия чай за деня и седмицатa :

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 09:02 от Frozen_lady

# 16
  • София
  • Мнения: 317
Добро утро сладурки плодови!

Мен ми е смешно днес-почнах шофьорски курс и беше смешно-предупредих всичките си познати къде се вихря и да не излизат от къщи докато аз шофирам-ръце, крака и глава не бяха много в сихнрон  Joy

Хайде започва моят 26 ти ден.Ех голям кеф.Да кажа само за мерките нещо-предният път се мерих с едн метър тук в работата го бях докопала, а снощи с един странен хартиен китайски и кво съм измерила не е ясно-струва ми се не много точно-ще си купя нормален да се меря точно, че така се нервя  #2gunfire

Ами ми е смешно бе едно куче щеше да си изпати днес докато шофирах... Sick

Мирандичка, хайде сладурче повече воля и стискай зъбки ние сме тук и те обичаме  Heart Eyes

Фроузи шампион ще стана аз надъхана съм да съм на плод докато сваля излишното и стана 60, е може да се полакумя и за 58, ама ша видим таз работа-по петичките на Гери - не я изпускам от поглед  Hug и като я стигна тази гери ще я напрегръщам силно силно-спокойно всички ще ви напрегръщам ако ви пипна  Hug

Гериииии  сладкото ми Герииии     bouquet  bouquet  bouquet от теб за първи път чувам някой да е изкарал 50 дни така-амо меже да пробвам-ако мама не ме набие тази седмица, че ме заплашва с моркови-ама тя скоро ще си ходи и аз ще си правя каквото искам  Joy

Хайде отборче-нова тема, нова седмица-всички смело напред за да няма наказания после-следя ви всичките и ще ви се карам  bowuu

Лек плодов ден!!!!

# 17
  • Мнения: 346
Здравейте плодчета!  bouquet

Днес обявявам ден първи, вчера отново изкарах на плодове и чай, но последните два дни ще ги броя като подготвителни, защото количеството плодове беше много над 800 гр.
Миранди можеш да включиш и мен в табличката, защото този път съм се навила съвсем сериозно да видя сметката на всичките излишни килограми.

Плодчета,  пожелавам един страхотен ден изпълнен с много топлина, усмивки и спорна работа  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 228
Здравейте,

Аз не писала отдавна, но съм си тук. Simple SmileЕ, имах някои излагации, но продължавам.
Вече съм в застой доста време - все съм си 55кг и не мърдам. Но ако почна да се храня нормално, ще кача.А на всичко отгоре съм и в цикъл.Дано до края на седмицата да почна пак да свалям.Иначе днес ми е 12 ден.
Албиета - ти за тези 25 дни колко свали?

# 19
  • Мнения: 121
здравейте и от мене тъмко да се добавя още в началото на темата   newsm03 мерки трудно мога да дам че такова чудо като метър не съм виждала в нас от години  newsm78 иначе започвам точно от 100кг  Embarassed Embarassed Embarassed

# 20
  • София
  • Мнения: 317
Хрисси не знам колко точно съм свалила за 25 дни, но са към 10 кг-аз първо се мерих на аналогов кантар, после си купих електронени двата даваха разлика 2-3 кг и не знам от колко реално почнах

 Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 6 958
Здравейте сладки  Hug

Имах план да спазвам приблизително часовата схема и пак нищо не стана...  #2gunfire Рано разно излезнах на кафе и по улиците и провал... Не съм яла и пила нищо, освен кафе... Сега ще потренирам, но по малко от обичайното и после ще видим как ще се организирам до края на деня...

Въпроси:
Спазвате ли часовата схема, тренирате ли, пушите ли, кафе пиете ли, какви плодове ядете, мед, чай и вода по колко???  Mr. Green

Влюбена в живота, Дани, Кети, Пати - давайте да сложим успешното начало ДНЕС - СЕГА  Heart Eyes

Гери мерките ти са страхотни  Hug

Стеф дано успея да променя табличката навреме до довечера  Hug Мерките ти са отлични за кг. ти   bouquet

Фроузи побърка ме бе жена  #Crazy аууу много интензивна седмица ти се очертава - много успехи от мен в предстоящите начинания, а мерките ти са  Shocked Бичам си ви и аз всичките сладурке и аз  Hug  bouquet Hug

Алби и аз имам такива мераци - плод до 60 кила, но съм пълна трагедия за сега  #2gunfire От сърце ти го пожелавам да го достигнеш и то по скоро, заслужаваш го   bouquet Успешен и шофьорски курс  Wink

Стеф, защо да не ги броиш предните 2 дни, нали може и до 1 кило плод? Ти сега на 100 гр. ли мислиш да караш?  Crazy

Хрисси след МЦ ще си видиш реалните кг. и тогава ще си доволна  Peace

# 22
  • Мнения: 2 759
                 Бух, и аз у дълбокото  Mr. Green.

# 23
  • Мнения: 346
Миранди няма да ги смятам последните, защото хапвах сигурно по 2 кг плод и мед с голямата лъжица, ама тоз търбух лесно пълни ли се  Mr. Green, пък и килограмите същите, както и да е аз ще ги броя от днес.

# 24
  • Мнения: 6 958
Здравейте плодоранки, къде сте?  Cry

Как сте момичета? Как мина първия Ви плодов ден?  Heart Eyes

Аз си чакам да ми отговорите на въпроса по горе за плода, за чая, за кафето, за цигарите, за меда... Утре ще ходя да си пазарувам и незнам какво да си взема...  newsm78

Гери, Фроузи, Алби вие сте от напредналите, при вас как се развиват нещата?   bouquet

Стеф ти си знаеш как да си изчисляваш, значи започваме заедно днес  Hug

Днеска се чувствах страхотно през деня, следобеда когато ви писах бях тръгнала да тренирам за 45 минути горе долу, за да не се зоря със спорта, за да не се изморявам и да ми се яде толкова много..., но откарах без да искам цели 86 минути  Tired

След, което пих 1 фрешче от грейпфрут , пуших си съвсем спокойно 15 и като почна да ме тресе, като почна едно кихане и в момента да не ви казвам как съм...  Tired За броени часове се разболях и скапах тотално  Tired Сега хапнах 1 лимон  с малко медец и имам 2 чайчета изпити и това ми е за днес - ден 1 успешен файнали  Mr. Green

Черпя ви по едно вечерно чайче  и се пазате милички много, че една голяма зима се задава, че не е истина  Whistling

Гушкам ви всичките

# 25
  • Мнения: 69
Миранди,ето  и моите габарити,днес масажистката ме измери,че аз все различни резултати получавам...170см,преди 77,5 кг,сега 66,5кг,цел 58..талия 80,ханш 94,бедро 58,прасец34,ръка 30...нета ми е ужасен,дано да се изпрати........Поздрави на всички Hug

# 26
  • Мнения: 69
опааа,бюстието забравих... Mr. Greenедвам се точи  връзката и не мога да прелистя страниците,че не знам подгръдна ли,надгръдна ли.....за протокола:подгръдна-83,иначе-96 newsm78

# 27
  • Мнения: 818
Успешен 1ви ден и за мен.
Пих 3 пъти кафе с мед,1 банан,1 мандарина,чай с мед.Пуших доста. Embarassed
Този път ще издържа!(Поне на старта не се изложих;)

# 28
Днес беше успешен Плодов ден !!! Хапнах 2 круши и пих чайчета с мед и лимон! Още съм с хрема, но се държа!

 newsm10

При вас как беше?   bouquet   bouquet   bouquet

# 29
  • Мнения: 6 958
Промених табличката  Peace

Дани, правя ти компания в хремата  Sick Ти си отдавна така, оправяй се по скоро  Hug

Диорела и аз пуших доста (15'на цигари) Sick Принципно кафето със захар ли го пиеш (заради меда те питам), аз го пия черно, силно и горчиво (за протокола)  Peace

Джиото ти и на масажист си ходиш, браво на теб  bowuu За кг. ти мерките са уникални (доста малки и фини имам в предвид)  Flutter  А кой ден ти е?  newsm78

Патриция как мина денят ти?  bouquet

Гери колко часа е сега при вас, хич не моаааа го сметна - що те няма още  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт