Плодове и чай с мед - 18 част

  • 11 760
  • 318
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 121
еееееее Кисче ми ние за това сме се събрали да се подкрепяме   bouquet определено подкрепата е много важна и аз като бях с родителите си ми беше доста трудно сега с мъжа ми е по лесно hug като усещам подкрепата пък и при вас момичета е много добре  Embarassed Embarassed Embarassed  иначе се разписвам 3 ден 98.1кг въпреки семчиците ми снощи Whistling и ще направя контра на прегрешенията обещавам  spam2 днеска съм на 2 кафенца и 2 ябълки гери ти си просто невероятен стимул smile3525

# 76
  • Мнения: 6 958
Алекса квийй са теЗ приказки за ПърЖоли Уеее  baby_neutral baby_neutral baby_neutral И в тон с това... ''ПърДжола като една чоВеШка длан, но по голЯма ти не си ми нуЖна, защоТо не мога да те изЯм - аМ, аМ"  Joy hahaha Joy А сега успешно плодолечение   bouquet

Кисче всичко за схемата на плодуването и захрнването го има на 1'ва страница, прочети го внимателно и го осмисли добре!!! Съветвам те как да започнеш... започни плодуването с банани (4-5 ако трябва), диня (1 кило ако се наложи) - това са плодове, които пълнят добре стомаха и засищат... Пий вода колкото можеш (за сега аз съм на 1 литър, но гледам да увелича), пий чайчета с мед (от 1 дневно аз стигнах до 3-4), яж и мед (от 2 дена ям здраво мед, вече бая от буркана липсва)... и това ще бъде като супер ЯКА подготовка (за спирането на нормална храна) и в същото време същинско плодолечение. Ако кантара те изнервя, не се тегли всеки ден, а си избери 1 ден седмично за теглене и мерене с метъра (не го забравяй и него). И не на последно място, когато посегнеш към храна, веднага забвавяш за това и идваш тук на компа при НАС, убедена съм, че все някой ще има ОНЛАЙН и ще ти подаде ръка в труден за теб момент... Измисли си мотивация, постави си цел, и мисли мисли мисли и пак мисли каква искаш да си след 30 дена примерно и ще успеешшшшшшшшшш. Всички вярваме в теб - започни ВЕДНАГА  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Патриция поздрвления, можеш и ТИ, семки не семки, има резултата и сега лека полека САМО плодове!!!   bouquet



# 77
  • Мнения: 6 958
Споделям нещо с вас... Повод за нова дискусия в темата, който желае може да напише и своите мотивация, цели и начин за действие/план за неговата си дета...  Peace Призовавам всеки да напише своя ''Дневник''      (да обменим или взаимстваме малко полезни идеи и др.)  Peace



''Дневникът" на Миранди Heart Eyes

Мотивиция: (лични причини и др. за които сме говорили и преди с вас..., а другата е големия тефтер, в който виждам своя прогрес +/-)

Днес си разчартах нови графи в него и споделям с Вас, а те са: (надявам се да служи за пример и добра идея за някой, а други да не се смеят много много)  Mr. Green (Така се роди и идеята за темата ''Дневникът'' - правя го от както се захванах сериозно с диетите) Peace

- дата; (начална 15 Октомври - крайна 13 Ноември - до тогава ми е целта на същинското плодуване дай Боже т.е. 30 дни)
- кг. в момента;
- свалени до сега;
- оставащи кг. до целта;
- процент мазнини;
- процент вода;
- ханш;
- талия;
- бюст;
- предгръдна;
- корем;
- бедро;
- прасец;
- ръка;
- изпита вода;
- изпито кафе;
- изпити чайчета;
- бр. липозан (пия и това в различни бройки през деня);
- бр. карнитин (с почивка от няколко дена, т.е. хаотичен прием и само преди тренировка);
- минути на тренировка;

...

Отделно всеки ден ми е на нова страница, в който пиша:

- пиене и хранене в кой часове и с какво;
- изпушени цигари (но приблизително, защото все им губя броя);

Еми това е...  Flutter Остава само да се слабее, иначе организацията си я имам...  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 121
Споделям нещо с вас... Повод за нова дискусия в темата, който желае може да напише и своите мотивация, цели и начин за действие/план за неговата си дета...  Peace Призовавам всеки да напише своя ''Дневник''      (да обменим или взаимстваме малко полезни идеи и др.)  Peace



''Дневникът" на Миранди Heart Eyes

Мотивиция: (лични причини и др. за които сме говорили и преди с вас..., а другата е големия тефтер, в който виждам своя прогрес +/-)

Днес си разчартах нови графи в него и споделям с Вас, а те са: (надявам се да служи за пример и добра идея за някой, а други да не се смеят много много)  Mr. Green (Така се роди и идеята за темата ''Дневникът'' - правя го от както се захванах сериозно с диетите) Peace

- дата; (начална 15 Октомври - крайна 13 Ноември - до тогава ми е целта на същинското плодуване дай Боже т.е. 30 дни)
- кг. в момента;
- свалени до сега;
- оставащи кг. до целта;
- процент мазнини;
- процент вода;
- ханш;
- талия;
- бюст;
- предгръдна;
- корем;
- бедро;
- прасец;
- ръка;
- изпита вода;
- изпито кафе;
- изпити чайчета;
- бр. липозан (пия и това в различни бройки през деня);
- бр. карнитин (с почивка от няколко дена, т.е. хаотичен прием и само преди тренировка);
- минути на тренировка;

...

Отделно всеки ден ми е на нова страница, в който пиша:

- пиене и хранене в кой часове и с какво;
- изпушени цигари (но приблизително, защото все им губя броя);

Еми това е...  Flutter Остава само да се слабее, иначе организацията си я имам...  Mr. Green


чак такива точни данни не водя но от както минах на японското почнах да си записвам и аз килограмите какво да ви кажа момичета ставам от леглото и   goodscale  Embarassed Embarassed Embarassed

# 79
  • Мнения: 121
сега мацки ще ви споделя с каква простотия се занимавах до сега възползвах се че съм си у майка  Whistling Whistling Whistling и обърнах гардероба и какво да ви кажа  newsm78 newsm78 newsm78 извадих всякакви размери дънки като почна от номер 30/32/34/36/ бях стигнала до там че 40номер не ми ставаха от месец август до сега влязах в 40я номер и за капак сега и в 38 влязах  newsm44 което за мене си е живо постижение та замисъла на цялата ми глупост извадих си старите дрехи и ще си ги взема в нас  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms да си ги гледам за стимул  smile3515 да ви кажа не виждам какво съм си въобразявала че съм дебела  newsm77 на номер 30 примерно #Cussing out и майка ми чак сега като и ги показах и ми вика ми ти си беше много добре тогава виж колко си напълняла  #2gunfire #2gunfire #2gunfire и ми заяви че съм отслабнала много ДОБЪР ДЕН  smile3515 като не ме е виждала 2 месеца сега съм отслабнала

# 80
  • Мнения: 278


  Здравейте Съкровища!!!!

  remybussi  mrstraetz  Heart Eyes

 Благодаря ,за това че сте ме разбрали HugМиранди не бе милинко не ми дреме нали съм ти казвала че съм дарта ,но го казвам за респект бе Simple Smileзаради гадният опит натрупан зад гърба ми за сметка на мен  Sick
 И ето нещо което съм пропуснала по горе....Милинки само на Бени съм казала май заради прегрешения съм стигала до болница ...аз съм същата както всеки от нас ,но гадостите които ми се случиха ме научиха на дисциплина и сега просто искам да предам опита си на вас Hugзащото вече не прегрешавам и сега разбирам(от последните 6 месеца) ,как е по лесно и как самата диета става истинска!!!

  Бени Сладка моя hugкъде си ,как си справяш ,ли се ?успя ,ли да се мотивираш...ще ги махаме ,ли килата ??Аз съм плътно с теб  Hug

  Фрозенце голямото ми удоволствие от познанството ми с теб идва от там ,че харесвам личноста ти...просто си мого малко мъниче а докато сте мъничета само "глупости" в главите ви Joyза разлика от теб разбира се ,за това те  Hug Heart Eyes txtloves

 Горещо лято добре дошла отново,държим се за ръце Hug

 Кети къде се загуби?Как я карате момичета?Джиото,Дани,Петя..всички?????

 Ден за покупки днес!!!Оставям ви ,и ви обичам HugДо скоро!!!!

# 81
  • Мнения: 2 426
Gerri68 държим се , държим се Hug  friendship newsm19
За мен - първи ден успешен newsm68 newsm44 На две ябълки и три чая съм, а сега ще се поналивам и с вода Laughing
patriciq напрееед до номер 30 на дънките Wink
Миранди на какво беше днес? Аз имам предложение за още една графа в дневника ти(защото са ти малко Laughing) - графа за мазане на кожата с някакъв лосион след тренировка Simple Smile
Къде сте всички плодчета? Heart Eyes

# 82
  • София
  • Мнения: 317
Тук сък Гери добре съм-хапнах само 2 ябълки и половин грейпфрут  newsm53

Държа се прилично поне за сега  Hug Hug Hug

# 83
  • Мнения: 6 958
Здравейте плодчета    bouquet

Днеска малко се ''полакомих''  baby_neutral - 1 банан, 1 лимон, 1 фреш грейпфрут, 2(след малко още 1 чай) с мед, 2 кафета.

Малко ме боли кратУната и кЪркори шкембото в тон с тресящите се сланини около мен...  Tired абе малко ми е депрес нещо  Cry Confused нооо шъ съм ок, ни ма мислети...

Самър да имам и ред в който записвам, ако съм се мазала с нещо допълнително + сауна костюми и тем подобни екстри... Сега вече може да ти стане още по смешно  Laughing Честит успешен ден    bouquet

Гери не знаех за болници разни, незнам какво е сатвало, но важното е да си жива и здрава    bouquet Приятни покупки  Hug

Патриция не знам какъв номер дънки ми беше преди... (Гери имах едни разни 18 номер от Олд Нейви прай си извод, 20 панталон некъф от Гапа и др. в тези размери). Сега съм 32 БГ номер, за сравнение ханш преди 124-125, сега 106-107, по назад съм писала и останалата разлика в мерките си... Но не си спомням за БГ какво носих преди, защото едвам си намирах... аааа и бяха от мъжката номерация, то тя женската стига до 32, максимум 33-34 (супер рядко, а едно време имаше до 36 по спомен карам)

Албиета много добре си се справила днес   bouquet

Фроузи  Heart Eyes

Останалите, как сте?    bouquet

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 19:56 от Миранди

# 84
  • Мнения: 121
ми аз до 40 тая година си намирах по магазините и наистина много рядко и по едно време и те ми бяха малки сега съм влязла в тях и сам на 38 и са все дамски ама до нова година жива умряла ще смъкна до 36 те са ми от студентските години Joy Joy Joy Joy

# 85
  • Мнения: 69
 Hug на всички момичета!
Миранди,Гери,пиле шарено,много стрес,че нали ще пътувам малко и гледам да я сколасам,ама иначе държа фронта!Вече не плодувам,ама се ограничавам в храненето,разтоварвам 1-2 пъти седмично и си смъквам "тънката",средата на ноември пак ще плодувам,че много ми хареса newsm10 Иначе не се отлъчвам от вашата група,та да не загубя мотивация...Една седмица няма да съм тук и как ще издържа без да се тегля не знам,че сутрин съм като сомнамбул...ставам,тоалетна и КАНТАРА
Албенче,горе главата!
  Naughty

# 86
  • Мнения: 187
привет и от мен,
много работа и ве4ер уж да приспя малкия и аз заспивам преди него.та зна4и......2 дни успешни и днес........маааалко се усвиних  Embarassed съжалявам,но......това е!сега ми е криво.утре пак продалжавам!  Naughty
миранди,гери и на вси4ки моми4ета голяма  Hug и  Heart Eyes.......4акам по4ивен ден да попиша пове4е    bouquet

# 87
  • Мнения: 152
Здравейте плодоранки Heart Eyes
След днешния ми неуспешен ден ...сега вечерта ми изби канчето и си казах започвам "сега" а не от утре и се зарекох в нещо важно за мен...както беше казала Гери Naughty...да видим дали ще проработи като волята ми да не ям се пречупва, дали ще се пречупи толкова лесно като знам в какво съм се зарекла!!!!! Crossing Arms smile3505
Миранди честито  ново кантарче!!! Дано отмерва само килограми надолу thumbsup
Иначе за "моята система на плодуване"...денем плод най-често вечер нещо друго!!! тази система трябва да претърпи кардинална реформа #Sniper
Геринка Всичко което си написала е напълно вярно, всяка една дума,  и съм сигурна че никой няма да ти се разсърди за казаното! От това което си написала, аз май най-точно попадам в групата на момичетата, които смъкват повечко килца и после се започва едно туткане, мрънкане, канене и т.н Казвам го,защото в началото на годината варирах между 76-80кг. Сега стигнах 66 и се стопирах! smile3511Това ми се случва за 2ри път, но не искам, ТРЯБВА резултата да не е същия! Ппреди 2 години, покрай бала, отслабнах пак така и след това ме обхвана едно спокойствие....и хоп не само, че не смъкнах грам повече, хем неусетно се превърнах в  261uu Animal Pig  261uu тъ...всичко пак наново! #Cussing out
Много се разписах и потънах в обяснения....не е важно какво е било важно е какво ще бъде и тъй като не мога да променя миналото поне  да се постарая бъдещето да е различно!!
Фроузи  Heart Eyes ...като чета какво си писала направо ми става едно такова готино....да знам че има толкова позитивни и енергични хора...много ти се радвам  mrstraetz Heart Eyes
Много се радвам на всички вас,които сме се събрали тук...все хубави хора!!!! Hug
Много си Ви обичкам, не мога без вас!!!!  bouquet

Цунки за Лека Нощ! smile3524

# 88
  • Мнения: 523
От днес тоест от утре съм на линия!Ще се хваля утре!Ще успея на плод и чай ,а не на вода!  bouquet
И ще показвам после снимки !Обещавам,че ще успея,защото не искам повече да се предавам и да се дъня,искам си моето тяло и ще си го върна!Ще се боря с всички сили и съм убедена,че мога! Flutter
Утре отново ще пиша!Щом се събудя и скачам тук! Hug Hug Hug

Искате ли такова тяло-яжте плод и пийте чай!

# 89
  • Мнения: 6 958
Здравейте,

прибавям още един изяден банан към днешните неща... Малко се полакомих, но съм доволна, че денят бе изцяло успешен  Peace

Кисче и Влюбена в живота успешен старт утре   bouquet Ето ще си имате компания да си се водите заедно двечките  Heart Eyes

Джиото приятен и лек път   bouquet

Кети какво да ти кажа и на теб, прегрешиш ли - продължаваш веднага след това и пак няма начин-да няма начин  Hug

Патриция аз свалих 15 кг. за 35 дена плодова диета, когато бях на твоите кг. Дано това ти служи за пример (според мен си е супер резултат)...  Peace

Сладки сънища плодчета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт