По колко пъти на ден мислите за секс?

  • 4 138
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • France
  • Мнения: 726
Миналата седмица зададох този въпрос на един познат, и под натиска на две хубави жени, обеща, че ще брои Laughing На следващият ден, ние го попитахме, и той ни отговори скромничко: " 7-8 пъти". Склонна съм да мисля, че мъжете по-често мислят за секс от нас.
Аз лично, ако съм в овулация, мисля повечко Grinning Grinning Grinning

# 16
  • Мнения: 6 164
Различно - зависи къде ходя и какво/кого виждам. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 8 999
Изобщо не мисля за секс. Обикновено мисълта ми е заета с по-трудно постижими екстри. Това е все едно да ме попиташ по колко пъти на ден мисля за пица - не мисля, когато ми се дояде отивам и си купувам. Това е едно от удобствата на брака, пък и мъжът ми е доста дащен.

# 18
  • Мнения: 4 978
Явно аз съм най-зле. .... Два пъти в месеца да речем. добре, че по-често правя.  Laughing

Споко Дес, и ти ще станеш на 35 и тогава ще видиш  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 070
Явно аз съм най-зле. .... Два пъти в месеца да речем. добре, че по-често правя.  Laughing

Споко Дес, и ти ще станеш на 35 и тогава ще видиш  Mr. Green

Ааа, аз съм си много споко. Все пак го правя редовно и не се чувствам зле. даже напротив, ако и разни мисли започнат да ми се въртят в главата, докъде ще се докарам? И без това съм достатъчно разсеяна, няма нужда и затова да мисля.  Wink

# 20
  • Мнения: 205
Доста често си мисля Blush

# 21
  • Мнения: 47 988
мисля, поне по 3-4 пъти на ден
не мисля че има връзка с това колко често го практикуваме

# 22
  • Варна
  • Мнения: 672
Зависи, от много неща зависи.....
Случвало се е и нула пъти на ден да мисля за секс.

# 23
  • Мнения: 674
Много зависи. Има дни когато съм много заета въобще не се сещам и обратно има дни когато се случва и по 5-6-7 пъти на ден.
По принцип лятото съм мноогоо по активна и дейна!! Laughing Embarassed Mr. Green

# 24
  • Мнения: 46 518
При наличните до тук отговори отказвам да отговоря отивам да си махна "Консерва" от личната титла   Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 400
 Embarassed Embarassed Embarassed
Как да кажа...като ме е срам Blush

# 26
  • Мнения: 6 167
Имам едно такова питане.
Понеже имаме спор с мъжо ми.....


ами кажи на мъжо ти, че не съм на норма.

# 27
  • Мнения: 727
Изобщо не мисля за секс. Обикновено мисълта ми е заета с по-трудно постижими екстри. Това е все едно да ме попиташ по колко пъти на ден мисля за пица - не мисля, когато ми се дояде отивам и си купувам. Това е едно от удобствата на брака, пък и мъжът ми е доста дащен.
ахааааааа Mr. Green,те повече мъже са така,не отказват Joy

# 28
  • Мнения: 5 577
специално пък секса го правя , не го мисля.

# 29
  • Мнения: 460
е като си женена какво значи?да не би да ти пречи на мисълта?

Общи условия

Активация на акаунт