Юлче сладки сънища сънува, а мама за мъже бленува

  • 11 013
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73
Здравейте и от мен!

Едвам прочетох всичко  Crazy
Честито на сладурите Кати, Кико и Сашко! Simple Smile /а виждам, че Кати продължава да е експерт по смешните физиономии Laughing /
Стефи, кураж  Hug Аз не съм от често пишещите тук, но редовно чета и знам, че и друг път си имала поводи за притеснения, но всичко се е оправяло .Стискам палци! Praynig
Бързо оздравяване и на мъниците на Веси и Андромеда! Между другото още не съм водила Герито на ортопед, мисля скоро да поправя тази грешка.
За професиите - завършила съм финанси и работя в Булбанк /нещо като кредитен експерт за фирми/ и въпреки, че ми допада работата с клиенти, не ми се връща толкова скоро.
А таткото много помага, не мога да не го похваля Аз дори не знам това прахосмукачка какво е  Joy /само памперси не може да сменя, но мисля да го преглътна Wink/.

Момичета, моля кажете къде мога да намеря люлката на Фишер Прайс 3 в 1, в Пигито я няма  newsm78

# 16
Gerundi, провери за люлката в магазин Пакостник. Ето им тел  в Овча купел 0899 118 220
И да заведеш Гери на ортопед. А моята Кати има и още смешни снимки но са на телефона, а не мога да ги сваля.

Стефи, милото детенце какво ли не препати, дано бързо да кажат нещо лекарите и да не е обезпокоително! Бъди все така силна и борбена, той го заслужава   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 153
Днес съм много активна в нета  Laughing

Сефтосахме космонавта, но не е толкова студено, вчера беше по-неприятно.

Лекси, много е пораснала Теди, отдавна не сме се виждали "на живо", голяма е сладурка, надявам се още да е толкова добричка и послушна, както до сега  Hug

Стефи  Hug

# 18
  • Мнения: 73
Томасе, благодаря, ще проверя  Hug
А за ортопед -  мисля на Драганов да звънна , нямам направление и се надявам да ми даде час по-скоро.

# 19
  • BG
  • Мнения: 2 217
Момичета, изчетох темата и искам да ви благодаря!  Heart Eyes Толкова сте мили - стоплихте ми сърцето. Благодаря за милите думи, предложената помощ и куража, който ми давате.
Mokoloko, надявам Тошко се скоро да се оправи  Praynig. Ние имаме шум в сърцето и ще ходим на 22-ри на преглед в 3-та Градска за да видим дали има подобрение.
беболинчо, хайде на разходка ... има ли кой да се накани да ходи в Боримечката? Утре можем да се организираме.
Искре, честит рожден ден на патерица! Желая ти много здраве, късмет и любов!  newsm67
VESI_DIMITROVA  , желая скорошно оздравяване!  Praynig
Честити месечинки на патерица на Коки, Яни и Пепи.  ura
Мими, честито ти христянче!  Tada

# 20
  • Мнения: 984
ураааа разходкааааа  Joy Joy Joy
хайде хайде хайде
и nellyani се върна и Gerundi е в София вече... много сме  Mr. Green
пък и утре го дават малко по-топло Simple Smile)))
Казвайте час и място за чакане.

# 21
  • Мнения: 117
Хееей! Искам и аз на разходка!!! Ама тук в пловдив никой не познавам още. Гледам да трамбовам поне по различни улички всеки ден, че да разучавам района поне Mr. Green
А това детенце как усеща че искам да свърша и някои други неща??? Сложа ли го в шезлонга и ревва!!! Crazy Много си го обичам  и ми е много хубавичко да си го гушкам, ама как да сготвя с една ръка и да измия чиниите!
Таткото сутринта ни изненада -беше измил и ошетал кухнята като станахме! Hug

# 22
  • Мнения: 640
Стефи  Hug Дано само със съмненията си останат. Моля се да се оправи всичко и то скоро  Praynig
Кати, аз сама си правих снимката. Нагласих си апарата на статива, самоснимачка и после обработката пак аз си я правих.
Танче, аз пък си мислех, че си една от малкото в нашите отчетни, дето се обича със свекито  Simple Smile
Цвети, ако не ни се размине тази събота ходенето до Пловдив, ще се обадя за разходка  Wink

# 23
  • Мнения: 4 300
2 часа бяхме на разходка, малкия змей спа непробудно. Ама хванахме хубаво време, един час от разходката всъщност беше печене на пейка пред блока. Майка ми е тук ( забравих дали писах в предния си пост newsm78) и днес ми е сготвила мусака от тиквички и макарони на фурна Whistling. Познайте кой ще е големия прасчо довечера Mr. Green.
Утре се планира среща със свеки, да видим как ще мине, може да стискате по някой палец.
Ще имам и ранен подарък за РД от майка ми, изобщо засега хубави неща се случват..
Герунди, и аз работя в Булбанк, но в централата. Може на лични да доуточним, може и да се познаваме ( със сигурност задочно).
Се Дим, аз в такива ситуации слагам Ники с шезлонга на масата, така че като ходя из кухнята да може да ме вижда и не реве. Естествено нашата кухня е 12 кв.м. и всичко е на една ръка разстояние.

# 24
  • Мнения: 1 786
Стефи, колкото доктори, толкова мнения. Цунки на Етко Hug То и всичко ние на сме абсолютно здрави, но като става въпрос за децата ни сме особено чувствителни...
Герунди, за люлката - в Хипо и май я мернах в премама. Там по принцип има люлки на фишерпрайс...
Честито на смешните ни бебчета - все такива сладки муцунки да са, за да ни създават хубаво настроение  Hug
Ние вече имахме два урока по плуване. Инструкторката забеляза тонусно изкривяване на Никола от едната страна /по-развити са му мускулите от едната страна а трябва да е симетричен на тази възраст/. Според нея не е страшно и ще се коригира с упражнения. Да обаче педиатърът ми не го е забелязал...Оказа се, че бебчето трябва да спи еднакво време на двете страни /което аз знаех/, но освен това и да се носи по равно време на двете ръце  Shocked е това никой не ми го беше казал. Потърсих инфо и сега ще водя Никола при един лекар да видя и той какво ще ми каже
Ето и една снимчица на плувчо

# 25
  • Мнения: 4 300
Мариса, и Ники има нещо подобно. Ходихме при Алексиев в Горна баня, много съм доволна между другото. Значи засега при нас нещата може би ще се оправят с обръщане и стимулация за гледане на обратната страна. След няколко месеца ще ходим пак и ще каже доктора как върви. Ако няма подобрение в болницата там предлагат масажи и рехабилитация. Времето за "оправяне" на този дефект е до 4 години, а ако е прекалено силно изразено се нарича тортиколис. Предполагам че и при вас става въпрос за същото нещо.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 244
Честито християнче Томасе! И честита победа! И аз за Кати гласувах, както и за Влади на Це Дим.
Честита победа и на Кико и Сашко!

Това вчера явно е било от храна, защото днес слава Богу съм на 6. С Ицо му ударихме едно голямо чистене. Та по последната тема - той е на вълни, понякога с кран не мож го помръдна, друг път като се разшета, направо ме засрамва  Rolling Eyes Но аз не държа много да ми помага в домакинството, радва ме, че си върши "мъжката" работа - никакви ремонти и поправки не могат да му се опрат  Hug А и с Ники много се занимава, прави го с кеф, понякога настоява той да смени памперса, да я къпе или храни (откакто въведохме и шише)...
Ками, за сега работите са на кантар, така да се каже, още сме на смесено хранене. Всеки път цедя различно - веднъж много, та се зарадвам, че има резултат, следващия - пак малко... Ще видим.

Днес най-накрая се свързах с д-р Драганов, часът ни е чак за 15 ноември, а направлението изтича на 3-и. Какво се прави в този случай? Може ли да се издаде ново или старото да се удължи..?  newsm78

Гледахте ли Часът на мама? На мен ми допадна, по-нататък като се изпедепцат, сигурно ще става и по-добре. А и от край време много харесвам Ива Дойчинова.

# 27
  • Мнения: 984
Да ви се похваля направих нещо като детски кът на малчо  Mr. Green Понеже той вече се опитва да се обръща, а ми е съвестно да го спирам понеже ме е страх да не падне... и едно надуваемо двойно легло влезе в употреба  Mr. Green

А и освежих едни грозни витринки с кристалните чаши на свеки, които не сме ползвали нито веднъж и не мога и да гледам  Crossing Arms Налепих всякакви хубави снимки по въпросните витринки от най-хубавите ни моменти с таткото  Mr. Green
Ако бях и посвършила нещо в къщи щеше да е хубаво, но пък аз се нацупих сутринта на таткото.. може да мине номера че още ме държи  hahaha

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 559
Здравейте и от нас,

честито на победителите!
Стефи пак ви мъчат тези "лекари", ако имате възможност за Австрия определено е най добрия вариант.Ние естествено много ще ви стискаме палци.     bouquet

На останалите боледуващи - бързо оздравяване.

Макс е пощурял, от два дни се буди в 5 сутринта  Shocked а в допълнение днес яде в 1,30 през нощта и после чак в 1 на обяд.   #Crazy  Та сега съм в чудене каква е причината, зъби не мисля че са,  защото е подуто само където са кучешките, а те никнат доста по късно. Може ли някой да каже дали и при други е така подуто точно на това място

# 29
  • Мнения: 4 300
Деси, и Ники има едно нещо, като бяло оризче, точно на мястото на кучешкия. Не съм го пипала още обаче да видя зъб ли е, какво е. Обаче според мен го сърбят венците, защото понякога докато го държа ми гризка ръката.

Днес много пиша, да ме прощавате Wink.

Общи условия

Активация на акаунт