Усмивки пускам и се смея, като АВГУСТовско слънце грея

  • 6 966
  • 307
  •   1
Отговори
# 285
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Аз да попитам трите ваксини Пентаксим за колко време се бият  newsm78

Три поредни месеца.

# 286
  • Мнения: 498
Марианамама, нали си от Славейков, или аз съм останала с грешни впечатления. Провери ли в денонощната аптека в бл.1, блока с надпис Поморин отгоре. Почти всяка вечер им правят зареждане и ефтино, храната там ни излиза най-насметка, не съм търсила ваксина, но все пак опитай. Hug

# 287
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
elissee  там ми идва мн дале4,защото първо трябв ада ида да я взема,после оттам до 4 поликлиника...доста ми е дале4,ама ако не намеря в поликлиниката пак  оттам ще я взема де.

# 288
  • Мнения: 1 462
Аз да попитам трите ваксини Пентаксим за колко време се бият  newsm78

Три поредни месеца.

Благодаря   bouquet

# 289
  • Мнения: 389
добър ден и от мен:)))
Сутринта бях на фризьор, малкия спа известно време и тъкмо си помислих- ето няма да ме изложи и той се разрева, една друга фризьорка го взема и нашия млъкна и взе да се кокори:Simple Smile
Активната гимнастика ни е на бертони,заиграва се вече с нея, рита играчките блъска ги с ръчички
чакам да качат обедните новини,че ги изпуснах,а и после от нета ще гледам "часът на мама" Кога щеше да е гост д-р Драганов?

# 290
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Много съм доволна. Градината на Танти от понеделник ще работи. newsm44

# 291
  • Мнения: 32
Добре дошла на мама Нели!!! Hug
Гита Heart Eyes

# 292
  • Мнения: 518
Здравейте!
Днес бяхме на лекар , биха ни ваксината , малката е наддала 800гр. и е 5100, пораснали сме с 4 см и е 57см.
Аз сокчета не давам и като разбра лекарката каза задължително да ги почвам. Имамла наблюдение че покъсно захранилите се деца за по уязвими на инфекции.
Малко и стана обидно че не съм ги почнала соковете(защото ми каза след 40 ден) не знам защо

# 293
  • Мнения: 22 535
lolii, да Грако е, много съм доволна. ))

# 294
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Здравейте!
Днес бяхме на лекар , биха ни ваксината , малката е наддала 800гр. и е 5100, пораснали сме с 4 см и е 57см.
Аз сокчета не давам и като разбра лекарката каза задължително да ги почвам. Имамла наблюдение че покъсно захранилите се деца за по уязвими на инфекции.
Малко и стана обидно че не съм ги почнала соковете(защото ми каза след 40 ден) не знам защо

Да, а по-рано захранените са по-уязвими към алергии. Peace

# 295
  • Видин
  • Мнения: 685
Мале каква съм заспала. #2gunfire #Cussing out Забравих да гледам новините Embarassed Embarassed Embarassed. Но си имам извинение. Марти нещо много плаче днес. Още не се е изакал. Rolling Eyes Вече 3 дни. Опитах с термометър, но нещо не се получи. След малко ще ходя до педи и ще я питам какво да го правя. newsm78 Ако каже ще взимам Дуфалак. Може ли някоя да ми каже колко струва, за да знам колко да изтегля Thinking Blush.
Мирама, не се притеснявай. Вчера ако си гледала "Часът на мама", казаха че недоносените бебета се развиват според термина, т.е. ако е нормално на 2 месеца да е около 5кг и 55см. то вие трябва да ги достигнете на 4 месеца Peace Дано не греша ooooh! Whistling
За активната гимнастика, Марти започна да си играе сам с нея от няколко дни Party Mr. Green

# 296
  • Мнения: 22 535
Не, не успях да го гледам, че по това време бяхме на разходка, използвахме хубавото време. ))
А за недоносените, поне до 1г се смята тяхната коригирана възраст. Тоест започват да се пресмята на колко месеца са от определеният термин за раждане. ))
Та в тази връзка Калина сега е на 5дена. ))) Simple Smile

# 297
  • Мнения: 223
Забелязвам, че имаме нова мама и отбор юнаци. Ето, че си имаме близнаци в августчетата и то родени на любимата ми дата!!! Чакахме ги ние тези близнаци!
Не съм ви чела, че мама е тук за кратко и гледам да сме заедно!
Ходихме на Стройко и за разни фаянси. Явор спа през цялото време. Направо да го изям. Вече се вози в тролей и в натъпкан до ушите автобус в час пик.
Слагам му коларгол заради сополите и май има ефект(то при нас е някаква задна хрем и сополи не текат, ама има хрипове чак в гърлото). С Коларгола не се цапаме - една капка точно в носа и край!
Май и вашите кожи  Laughingса започнали да се люспят. Казаха ми, че е от бързия растеж. Сега съм му взеле едно хипермазно кремче - Павлодерм (май македонско). Ще кажа действа ли!
Видяхте ли есента. Прелестна беше. Любим сезон, а тази година ми изневерява с тоя студ.
Да ви кажа един лаф на Драганов по повод репликата ми, че Явор е мързеланко:"Ами да, зашото мъж - първо са мързеливи, после страхливи Laughing Laughing
Не знам дали ще ви изчета Sad
Съгражданке, Душанка, не се връзвай за сокчетата. аз моята я лъжа:)), че давам.
Да, за недоносените е така. Ама после си наваксват след годинка. А на Мирама госпожицата трябваше да е есенно пиленце, нали?
Ох, пак се улях

# 298
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
newsm78 Ако каже ще взимам Дуфалак. Може ли някоя да ми каже колко струва, за да знам колко да изтегля

Едно пакетче=около 1лв.

# 299
  • Мнения: 1 462
Аз взимам Дуфалак като течност и струва около 10лв- 200гр. Има доза за кърмачета.
Нашата активна гимнастика е на Чиполино, но малкия още не му е интересно  Wink
Гледам новините в момента. Вече са ги качили в Нетера  Peace

Общи условия

Активация на акаунт