А ако вие сте жената на шефа?

  • 3 485
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 865
Между другото не винаги е секретарката.

# 46
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Веднага се сетих за една книга, имаше и такъв филм "Клуб Първата  съпруга", или нещо подобно беше заглавието, извинете ме ако го бъркам. Там мацките им попиляха бизнеса и ги направиха на луди.

# 47
  • Мнения: 5 103
Ще я уволня и ще се постарая да я съсипа, да не си намери работа дългооооо време, и още куп мръсотийки ще и направя.
Кво ме боли тя щи остане наебаната секретарка/примерно/, а аз ще продължа да съм жената на шефа Mr. Green .

# 48
  • Мнения: 3 268
Всъщност почти винаги така става,съпругата си остава съпруга и бди над домашното огнище,а въпросната млада дама е сменена с друга млада дама.Шефът е в най-изгодна позиция,все си има две дупета за е...не.

# 49
  • Мнения: 165
Аз съм жената на шефа! Подчинените му имат страх от мене, щот съм дива и проклета! Пък ако го хвана направо ще го разпоря!
Нея ще я изкормя и ще я влача за червата от единият край до другия край на центъра на града за назидание на другите кучки, на които дори им е минала мисъл да изневеряват с моя мъж.
Ако иска да плющи чуждо, да се разведе с мене! Като му сваля три кожи и му взема детето, ще види тогава!
Направо ще му отровя животя! Нейния също!

# 50
  • Мнения: 5 103
Всъщност почти винаги така става,съпругата си остава съпруга и бди над домашното огнище,а въпросната млада дама е сменена с друга млада дама.Шефът е в най-изгодна позиция,все си има две дупета за е...не.
Права си , а и хората с положение не се развеждат ей така заради някаква забежка, прощават си Mr. Green
В най-лоша позиция е "младата дама" излъгана, предадена, използвана за задоволяване на сексуалните нужди и изхвърлена.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Спред мен един човек, който не държи на семейството си няма да държи и на работата си. Такива хора не са добри ръководители, защото за да е добър шеф 1-во трябва да се отнася към семейството си като към   Клиент №1.
                                               

# 52
  • Мнения: 165
Прошка ли ?!? Олее майко, дупе да му яко!

# 53
  • Мнения: 10 758
На думи много неща мога да направя,но в действителност много ще страдам.Невъзможно е да спреш един мъж,ако е обзет от желание и страст.Само можеш да чакаш.
Да.Точно така е.
Предпочитам да не знам.

# 54
  • Мнения: 4 753
Твоят мъж работодател ли е?

# 55
  • Мнения: 3 268
Всъщност почти винаги така става,съпругата си остава съпруга и бди над домашното огнище,а въпросната млада дама е сменена с друга млада дама.Шефът е в най-изгодна позиция,все си има две дупета за е...не.
Права си , а и хората с положение не се развеждат ей така заради някаква забежка, прощават си Mr. Green
В най-лоша позиция е "младата дама" излъгана, предадена, използвана за задоволяване на сексуалните нужди и изхвърлена.
Младата дама не е особено прецакана.Прибрала някое и друго подаръче,вкусила е морски деликатеси в рибен ресторант,където цените са непосилни за нейната заплата,натрупала е спомени и опит.Тя накрая си намира някой добър и предан мъж и му ражда деца.Приказката трябва да има щастлив край все пак.

# 56
  • Мнения: 165
Абе вие луди ли сте ?!? Той ще чука странично, пък после ще му прощавате?! Е, това не го разбирам!

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Колко е простено, не се знае.Най-често наистина остават заедно,пък дори и за да не се разправят пред хората.Но не знам как живеят след това?Когато веднъж най-близкия ти човек те предаде, как после живееш с него?

# 58
# 59
  • Мнения: 3 268
Абе вие луди ли сте ?!? Той ще чука странично, пък после ще му прощавате?! Е, това не го разбирам!
Лелееее,добре,че не съм ти мъж Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт