Кое е първото нещо което ви впечатли в настоящия ви съпруг\приятел

  • 4 136
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 459
на първата среща не го харесах изобщо, после се влюбих,по-късно разбрах, че искам да е баща на децата ми.  Heart Eyes
Горе-долу нещо такова,еее харесах го и тогава,но не е както сега,сега го обожавам  Laughing.

# 16
  • Мнения: 6 164
Стори ми се непримирим, борбен и дързък. Сега не ми се струва точно така. А и не помислих, че тези качества в брака се обръщат срещу мен.

# 17
  • Мнения: 2 212
Впечатли ме с това, че е мъж с ценности. Исках го за баща на детето си. Хубостта е до време, а на децата им трябват ценности.

Понеже ми е актуален тоз момент и интересен, може ли без никакво физическо привличане? В смисъл, да нямаш тръпка от нещо физическо, а да е само на интелектуално ниво и ценностна система...съвсем от любопитство и добронамерено питам.

А за да не е само оффтопик, мен ме впечатли също, че 1. висок, 2. устните - някаква невероятна извивка виждах...

# 18
  • София
  • Мнения: 3 099
Впечатли ме с това, че е мъж с ценности. Исках го за баща на детето си. Хубостта е до време, а на децата им трябват ценности.

Понеже ми е актуален тоз момент и интересен, може ли без никакво физическо привличане? В смисъл, да нямаш тръпка от нещо физическо, а да е само на интелектуално ниво и ценностна система...съвсем от любопитство и добронамерено питам.

Физическото привличане при мен настъпва след интелектуален флирт. Красива опаковка не ме подмокря.
По принцип харесвам мъже извън стандарта за красавец, но с характер, умствен капацитет и/или ценности (заедно или поотделно).

# 19
  • Sf
  • Мнения: 808
Видях себе си в него. Размисли, смях, внимание, умение да слуша, силен и спокоен.

# 20
  • Мнения: 249
.... 4е му трепереха малко ръцете. Помислих си, 4е е може би наркоман, или алкохолик, или не6то подобно. После се оказа, 4е имал малко малко по-бърза обмяна на ве6тествата от нормалното. Така 4е първото впе4атление бе6е поскоро негативно, отколкото позитивно.

# 21
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
1. ....хубаво и срамежливо момче...., Wink
2......това е мъжът за който ще се оженя /наистина така стана след три години/ Още на втората минута от нашето запознанство инстинкта ми каза,че това ще е мъжът ми. Peace


п.п. Сега след 17 години е още по-хубав вече мъж Laughing

# 22
  • Мнения: 727
ръцете му.......... Crazyогромни са,представях си как ме обгръща с тях Mr. Green Whistling
устните,очите му едни такива присвити са.....ммммм(гледа много загадъчно)и друго нещо ама в последствие го установих Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 841
Видях го да чука.  Laughing

Забиваше един пирон в една греда. И си помислих щом едно такова просто действие върши с такъв ентусиазъм и въодушевление, какво ли ще е в наистина съществените неща... Може да звучи смешно, но наистина един прост пирон ми даде представа за какъв човек става въпрос всъщност - за Мистър 100% всеотдайност.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 672
С приказки , явно не празни !  Blush

# 25
  • Мнения: 1 477
Е, разбира се ,че  външният вид.Няма да си кривя душата.В последствие вече и останалите неща...

# 26
  • Мнения: 74
Беше в обедна почивка  - в един ресторант. Рус перчем и готииин... И нахалеен.. Embarassed smile3508 txtloves smile3533

# 27
  • Мнения: 3 091


Различен цвят на очите, много фини пръсти! отлични маниери и интелект! глезльо...

# 28
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Височината - аз понеже съм от дребните миньончета, винаги съм си умирала за високи мъже.
И после това, че беше скромен - наложи се аз да съм нахална Mr. Green И ако трябва да пиша и третото - това, че беше стабилен, мъж на място и с него нямаше никакви игри - всичко беше (и продължава да е) открито, спокойно и ясно.

# 29
  • Мнения: 205
Невероятното му чувство за хумор

Общи условия

Активация на акаунт