Кое е първото нещо което ви впечатли в настоящия ви съпруг\приятел

  • 4 150
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 107
чувството му за хумор

# 91
  • Мнения: 1 546
Парфюма....мале,мале, подкосяваха ми се краката щом го усетех... и свежия му дъх.... Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 60
усмивката му и как се отразяваше тя в очите му и в малките, симпатични бръчици около тях

# 93
  • Мнения: 3 268
Привлече ме чисто визуално,с външността си.После се оказа и че е много готин и сладък.Имаше много красиви устни,до сега не съм виждала по-хубави устни на мъж.Мдааа,бях на 16 г. и такива неща ме впечатляваха тогава.

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 13:39 от stefani6

# 94
  • Мнения: 4 754
 Отношението.

# 95
  • Мнения: 460
дупето!! Peace

# 96
  • Мнения: 1 761
Писахме си в нета.После той ми изпрати една негова черно-бяла снимка, с много лошо качество и аз реших,че е арабин,защото беше много мургав на снимката.Когато се срещнахме на летището се изненадах колко е бял,висок,срамежлив ( много харесвам скромни,срамежливи мъже),с много изразителни очи и хубава усмивка.Живели сме в различни държави, по съвсем различен начин,а понякога имам чувството,че сякаш заедно сме израсли.Мъжът ми е много интересен човек,когото аз намирам за много секси.

# 97
  • Мнения: 211
Определено очите.
Но, тъй като първоначално го фиксирах доста отдалеч (тия флуиди явно са доста скоростни Laughing),
може да се каже и цялостната му визия Heart Eyes
После, като застана пред мен( Heart Eyes Heart Eyes и..  smile3544 smile3544 smile3544),
направо се омагьосах.. Погледът му, гласът, леко наболата брадааа.... Всичко.

# 98
  • Мнения: 274
Сините очи, черната къдрава коса и невероятната нежност и галантност!

# 99
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Очите.Просто ме омагьоса с тях.Преобладаващи между синьо и зелено,цветът им е вълшебен. Blush
След тях започнах да разбирам,колко невероятен човек е всъшност,но очите бяха първото нещо с което ме впечатли.

# 100
  • Мнения: 436
Очите, погледът - още при запознаването ни потънах в него, нито помня какво точно си казахме, нито цветът на очите му видях ...
Изгубих се просто...

# 101
  • Мнения: 3 782
Това, което ми направи силно впечатление е неговата нежност, беше изключително мил с мен, е не ми подари цветя, но беше по детски добър. Може би и заради това се влюбих в него.

# 102
  • София
  • Мнения: 408
Очите и чувството за хумор Shocked

# 103
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Едни очила, които бяха холограмни и представляваха две огромни очи с мигли  Joy Joy Joy

# 104
  • Мнения: 948
Очите, височината, усмивката, чаровната тръпчинка.... Whistling Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт