Режим на Пиер Дюкан - 36 част

  • 24 856
  • 676
  •   1
Отговори
# 630
  • Пловдив
  • Мнения: 14 119
И аз не вземах нищо, но косата ми нещо почна да капе повечко. Дори се замислих кое е по-добре - дебела и с гъста коса или нормална и плешива  newsm78 Та си взех Калмацин и се допитах за това какво да правя с косата си. Мариетка от рицарките ми препоръча маска от жълтък, зехтин и мед, която още на втория път имала ефект, та смятам да я пробвам.

# 631
  • София
  • Мнения: 2 613
И аз забелязвам, че напоследък повече ми пада косата, въпреки че мие гъста Rolling Eyes

# 632
  • Мнения: 123
Вещи, моята коса капеше ужасно, много преди да почна диетата, направо взе да ми прозира темето, купих си ревалид и съм много доволна, една опаковка с 90 капсули е около 25 лв., стига за цял месец, още не съм свършила първата, но има ефект, святам да го пия поне 3 месеца, за да може да ми се възстанови косъмът

# 633
  • София
  • Мнения: 807
Мерси за успокояващите думи  Heart Eyes Знам че всичко е индивидуално, ама аз съм малко припряна и искам всичко бързо да става и си прая едно сметки, че до 10-я ден да сваля 8 кг и после минавам на смесен режим и после 10 кг надолу и след това трети... Joy Ама май няма да стане както си мисля, няма за къде да бързам де, много се надявам другото лято ако идем на море да не ме е срам и да си облека бански какъвто искам  Grinning
Сигурна съм, че с постоянство ще го постигнем! И аз така си мислех... брей, как бързо смъквам... още 1 месец и съм готова. Да, ама - не! Никаква прогноза не се наемам да дам за следващите ми 10 кг, които предстоя да смъкна. Може да успея за 3 месеца, но може и... 10  Rolling Eyes Така или иначе - нямам закъде да бързам, едва сега правя нещо истинско за тялото си и този път - ще го слушам и ще се съобразя с него!  Sunglasses Mr. Green
До другото лято има време и ще успееш!  sun

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 14 119
Мама 007, честит Имен ден! Много щастие, късмет и любов!





Бъчвата е пълна с айрян Wink , гроздето е за украса

# 635
  • София
  • Мнения: 1 783
Пети на самия "Хр. Ботев" не се сещам за диетичен магазин, но приблизително в района са магазина на "Пиротска" №2 - това е един безистен до Халите, "Екзарх Йосиф"19, това е улицата успоредна на "Пиротска". Правя уговорката, че скоро не съм ги посещавала.
Диетични щандове има и в Билла и в Пикадили /супермаркетите в МОЛ-овете/.

# 636
  • Мнения: 980
И аз не вземах нищо, но косата ми нещо почна да капе повечко. Дори се замислих кое е по-добре - дебела и с гъста коса или нормална и плешива  newsm78 Та си взех Калмацин и се допитах за това какво да правя с косата си. Мариетка от рицарките ми препоръча маска от жълтък, зехтин и мед, която още на втория път имала ефект, та смятам да я пробвам.

И аз си правя маска с желтък и зехтин, но вместо мед слагам една ампула витамин А. Косата ми просто оживява след няколко такива маски. А сега си капе просто защото и е "сезон ".Поне при мен е така - пролет и есен си пада.

# 637
  • Мнения: 70
Привет и от мен!

Днес много празнуващи! На всички много любов и усмивки.[/b][/color]
И ние с мъжо имаме повод.  Laughing
Черпя по една скара и по една кола, но се мъча да вмъкна изображение и не става. newsm78

Честито на всички отслабващи, задържащи, рожденници, именници и т.н.!
Хубав и усмихнат ден! Simple Smile

# 638
  • Пловдив
  • Мнения: 14 119
Елена, честит Рожден ден! Много късмет, любов и щастие!



# 639
  • Мнения: 556
дидоки,честита ви годишнина-много влюбени и щастливи бъдете

# 640
  • Мнения: 2 331

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 11:26 от Били хлапето

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 14 119
Аби, честит празник на половинката ти и нека да има очи само за теб и да е сляп за подобни поздрави!



# 642
  • Мнения: 11 585
След Японското чудо косата ми започна направо да капе. ooooh! Тогава си взех Калмацин и още след 2 седмици имаше резултат.Така,че момичета не пренебрегвайте витамините и минералите.Аз предпочитам да приемам витамините отделно-пия вит.С,Неуробекс,Герикапс и Калмацин.Им Им,Вещи,Дидоки благодаря за пожеланията!За бъчвата разбрах,че е пълна с айрян,ама какво има в онез малки чашки? Thinking Да ме прощава Дюкан,но довечера ще трясна една малка чашка. Sunglasses Дидоки честита ви годишнина!  bouquet Много любов и разбирателство още много,много години! 1dating

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 14:10 от mama007

# 643
  • Пловдив
  • Мнения: 14 119
Дидоки, честит ви празник, много любов още дълги, дълги години!!!



# 644
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
 За всички които имат и нямат повод да празнуват днес!



Нищо не пишете за  lalalala

Общи условия

Активация на акаунт