Режим на Пиер Дюкан - 36 част

  • 24 858
  • 676
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 11 605
Блеки,Дори,Гери благодаря за хубавите пожелания!Дори днес се почита името на Великомъченица Злата Мъгленска,и тъй като аз се казвам Златка днес празнувам.
Честит рожден ден Елена!
Много здраве,много любов,много пари и много сбъднати мечти!

# 616
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, да де, но като цяло режимът на Дюкан е един белтъчен режим.Почти няма мазнини и въглехидрати.
Това със зеленчуците не е кой знае какъв въглехидратен прием.

Иначе има редуване, ясно, но това редуване не включва етап на мазнини и въглехидрати, примерно.Пак основното са белтъчините.Поне във фазите за слабеене.

# 617
  • Варна
  • Мнения: 2 785
Важното е, че действа.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 618
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро и от мен!  Grinning  Hug
Включих се отдавна, но така ме завъртя шайбата, че чак сега мога да драсна някой ред!
Честит празник на празнуващите!   bouquet
Поздравления за смъкналите! Мишле, 6 кг звучи супер!   bouquet
Клонка, мисля си, че по-добре ще е да намалиш маслеността и на млякото в кафето - има по 1.5 и още по-добре 0.1 %
Кри, прочетох че споменаваш розов и виолетов цвят за спалня - и моята е такава - в двата цвята  Hug
Пожелавам ви хубав и лек ден! И много успешен!  Sunglasses

# 619
  • Мнения: 537
Добро утро   bouquet
Абе, девойки, аз докато реша да се отчета вие сте изписали 30 страници  ooooh! Вече съм по добре, ама малката се разсополови, че и обрив има сега и вече не знам какво да правя, днес сме на консултация, да видим какво ще каже доктора.  Rolling Eyes Аз не съм много редовна в постовете, ама не си мислете, че щото нямам желание. Малко съм отчаяна тия дни, че втори ден кантара показва само по -100, 200 грама, а съм още на протеиновия етап  Tired На всичкото отгоре почнаха ми се цепят ъгълчетата на устните от липса на витамини, а до края на етапа има още 3 дни, а няма да ги сваля кг които искам и направо ми иде да се гръмна  #2gunfire На всички свалили браво и продължавайте все така, много ви се възхищавам, затова и още съм тука де, заради вас   bouquet А и още нещо, направих си хлебчето от овесените трици на Фоли ли беше, и вярно разхлабват ме триците, ама много по - малко ходям въпреки, че например един ден не съм ходила. Стомаха не ме боли не е подут, ама имам чуството, че защото не съм редовна и затова не свалям Sad Ще търся май и друго средство. Пих едно многооо късо нес кафе сутринта и ходих, ама при положение че вчера не съм много малко ми се видя  Shocked Дано все пак кантара и най - вече метърчето ме зарадват след като приключа протеиновите дни. Много прегръдки и целувки на всички и ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛЕНА! МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ, ЛЮБОВ И ЗДРАВЕ РАЗБИРА СЕ! И МИНУСЧЕТА НА КАНТАРА   bouquet

# 620
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро и от мен  bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛЕНА  bouquet
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАМА007  bouquet
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА aboea  
bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 621
  • София
  • Мнения: 8 316
...Гледах снощи Доц.Байкова, дето рече, че клетката имала памет, та не слабеела от един и същ режим.Аз, като гледам, тук много момичета с един режим постигат уникални резултати.
Ами доцентката с това си изкарва хляба викате през 2 седмици и ти сменя режиам срещу 50 лв...

# 622
  • Мнения: 980
...Гледах снощи Доц.Байкова, дето рече, че клетката имала памет, та не слабеела от един и същ режим.Аз, като гледам, тук много момичета с един режим постигат уникални резултати.
Ами доцентката с това си изкарва хляба викате през 2 седмици и ти сменя режиам срещу 50 лв...

 Joy hahaha...вярно !!

# 623
  • София
  • Мнения: 2 840
Важното е, че действа.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ами, нали и аз това казвам.
А докторката твърди, че не можело то така.

# 624
  • София
  • Мнения: 807
Малко съм отчаяна тия дни, че втори ден кантара показва само по -100, 200 грама, а съм още на протеиновия етап  Tired На всичкото отгоре почнаха ми се цепят ъгълчетата на устните от липса на витамини, а до края на етапа има още 3 дни, а няма да ги сваля кг които искам и направо ми иде да се гръмна  #2gunfire
Пети, няма да се отчайваш! Нали усещаш, че нещата са строго индивидуални. Понякога правиш всичко необходимо и не помръдваш! Друг път - направо си "изненадана" приятно някоя сутрин.
Дай си време на организма да се адаптира към промяната на този режим. И се наблюдавай. Понякога се случват "нелогични" неща. Например аз /преди съм го казвала и затова принципно не занимавам останалите с това/ след 4-ти протеинов ден качвам ВИНАГИ 1 кг. Него го свалям обикновено до 3-тия ПЗ ден, така че съм горе долу на кота 0 когато приключа ПЗ и съм готова за някое и друго кило надолу после през протеиновите дни Sunglasses Но понякога не се получава и така и се закучва... Божа работа!

# 625
  • Мнения: 537
Малко съм отчаяна тия дни, че втори ден кантара показва само по -100, 200 грама, а съм още на протеиновия етап  Tired На всичкото отгоре почнаха ми се цепят ъгълчетата на устните от липса на витамини, а до края на етапа има още 3 дни, а няма да ги сваля кг които искам и направо ми иде да се гръмна  #2gunfire
Пети, няма да се отчайваш! Нали усещаш, че нещата са строго индивидуални. Понякога правиш всичко необходимо и не помръдваш! Друг път - направо си "изненадана" приятно някоя сутрин.
Дай си време на организма да се адаптира към промяната на този режим. И се наблюдавай. Понякога се случват "нелогични" неща. Например аз /преди съм го казвала и затова принципно не занимавам останалите с това/ след 4-ти протеинов ден качвам ВИНАГИ 1 кг. Него го свалям обикновено до 3-тия ПЗ ден, така че съм горе долу на кота 0 когато приключа ПЗ и съм готова за някое и друго кило надолу после през протеиновите дни Sunglasses Но понякога не се получава и така и се закучва... Божа работа!



Мерси за успокояващите думи  Heart Eyes Знам че всичко е индивидуално, ама аз съм малко припряна и искам всичко бързо да става и си прая едно сметки, че до 10-я ден да сваля 8 кг и после минавам на смесен режим и после 10 кг надолу и след това трети... Joy Ама май няма да стане както си мисля, няма за къде да бързам де, много се надявам другото лято ако идем на море да не ме е срам и да си облека бански какъвто искам  Grinning

# 626
  • Мнения: 11 605
Пети не приемаш ли някакви витамини и минерали?Според мен не може да се разчита само на зеленчуците от ПЗ дните за набавяне на необходимите за организма витамини.

# 627
  • София
  • Мнения: 1 783
Здравейте момичета   bouquet,
Абоеа, да ти е живо и здраво другарчето и да бъдете много щастливи заедно Heart Eyes   Heart Eyes    Heart Eyes
Пупа,  smile3501
На Кри и Вещи   им пожелавам успех в протестите  Peace   Peace   Peace
Успешен ден на всички!

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 10:50 от Im_im

# 628
  • Мнения: 537
Пети не приемаш ли някакви витамини и минерали?Според мен не може да се разчита само на зеленчуците от ПЗ дните за набавяне на необходимите за организма витамини.

Ами не приемам, щото съм много умна и реших че няма да имам проблеми през тия дни, ама.... ooooh! И сега ще трябва да си купя, че и на малката. Искам да попитам момичетата от София, около автогарата и нагоре по бул. Христо Ботев има ли диетичен магазин или просто магазин където продават овесени трици?Ще ходим другата седмица и тъкмо ще се запася, ама не познавам столицата и ме е страх да не се загубим.  Rolling Eyes

# 629
  • София
  • Мнения: 1 783
Мама007 да ти се слави името, бъди по- малко мъченица и все по- златна    bouquet             bouquet
Елена бъди жива, здрава и мноооооого обичана    bouquet       bouquet         

Пети, предлагам ти да си купиш Герикапс - перлички. Съдържа вит. А и Е и десетина дни да пиеш 2 х1 капсула. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт