Зъбки от толкова рано?Възможно ли е?

  • 1 635
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 766
Абсолютно е възможно Simple Smile
Инка вече има 2 предни долни зъбчета. Първото изби преди 2 седмици, а второто проряза в началото на тази седмица  Peace

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
И ние сме така слюнката направо тече от устата на беба. Дъвче си ръцете, пелените, дрехите каквото свари да навре в устата.
Сузи според мен е нормално. Преди да се покажат зъбките растат разтварят венците и това боли така 4е споко.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Съвсем нормален период, почти всички деца минават през него, месеци преди появата на зъбките. Не всяко лигавене означава зъбоникнене. Както и не всяко киселене. Според мен пък дори все още говорим за колики  Peace

# 18
  • Мнения: 4 915
Има бебета, които се раждат със зъбче.  Wink

Това, че прозират, не значи, че до дни ще избият непременно. При Сияна онзи ден проби резец, който прозира от 1 месец.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
Може Simple Smile
Ние се лигавихме 1 м. и на 4м. и половина ни излезна първото зъбче Simple Smile

# 20
  • Мнения: 589
И при нас лигавенето започна в края на трети месец. А сега, на 4 месеца, вече изби зъб и то кътник  Shocked

# 21
  • Мнения: 666
По принцип е възможно, но и при нас ги имаше тези признаци от 4 месец а чак сега в края на 7-мия ни избиха две зъбчета на куп. До колкото виждам бебчо е само на 2 месеца и половина възможно e и коликите пак да са се засилили по една или друга причина. Бебетата се опитват да се успокоят като си лапат юмручетата така че може и да е зъбче може и да не е. Thinking

# 22
  • Мнения: 911
Тези симптоми обикновено предшестват появата на зъбките с месеци. По принцип е възможно, но е много малко вероятно да се появят скоро.  Simple Smile
Лигавенето толкова рано рядко има нещо общо с тях.

И да добавя:Лигавенето може да продължи до 6 -10 мес.да речем, докато тръгнат зъбета. А нервността му ще затихне скоро.

# 23
Напълно възможно е да е зъбче, на Мони и изби на  3 месеца при което аз много се изненадох, защото тя нямаше никакви признаци, че ще излиза зъбче. Просто случайно една сутрин и го забелязах в устата. В последствие разбрах, че това си е ген. Wink

# 24
  • Мнения: 62
И ние сме на този хал, ще ни кажеш ли избиха ли вече или още не са? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт