Вече есента настана, ФЕВРУАРЧЕТО играе в коремчето на мама!

  • 14 734
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 419
Евелинар,
миличка дано всичко е наред и занапред с вас. Аз лично много се притесних, как така ще прокървиш в така напреднала бременност. Стискам палци, ако имаш нужда от помощ-казвай. И задължително да пишеш всеки ден как си,моля те. Hug Hug

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 185
Момичета вижте какво кошче очите ми останаха. Аз няма да се възползвам, че ще ми дадат легло, но ако някой си е намислил да купува такава красота Simple Smile
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=112744&cat=4

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
аз съм шеста.момичета някой ще ми сложи ли щъркелче,че не успях Embarassedрозово.за сега ще сме дама! Grinning Hug
Имаш вече розово шъркелче  stork-girl
Някоя от мамите ти е сложила.

# 19
  • Мнения: 668
Запис и от мен в новата темичка.
Puhka - и аз вечер от тия цигари воня на пепелник! Тия мойте двете в стаята са подвижни комини, едната да загаси, другата ще запали. И нали стаята е малка и постоянно е опушено. Снощи като се прибирах даже от магазина пред мен вървеше един с цигара, и направо ми идеше на него да си го изкарам, защото ми димеше право в лицето. Ама няма начин, ще ги потърпя още малко, и после се усамотявам у дома с Вики и с плетките.

 Simple Smile

# 20
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Евелинка, притесни ни всички.Моля те пази се и да докладваш на групата как си.
На останалите хубава и спокойна вечер от мен Hug

# 21
  • Мнения: 124
Здравейте и от мен:)
Преди да запо4на да ви разказвам за разходката на бургаските тумбаци във варна бих искала да се обърна към вси4ки мами: НЕКА СПРЕМ ДА ПИШЕМ САМО "запис", при запо4ването на всяка нова тема или просто само благодарности за този който я е създал. Разбира се 4е вси4ки са благодарни за старанието което полагат моми4етата при създаването на новите теми. Наистина сте страхотни Hug Hug Hug и едва ли някой си мисли нещо друго. Казвам това защото на 4-5 дни максимум сменяме тема защото пак сме стигнали заветните 15 страници. Нека да си пишем и споделяме, а не запис и т.н.... Дано не ми се сърдите за това, което споделям, просто първите 2 страници на  по4ти всяка тема са зазубени в запис и прочее. Днес има подобрение:)

Сега за нас - днес си разходихме бургаските тумбаци във Варна и най вече по коридорите на Майчин Дом:) Чакането беше дълго - почти с 2 часа закъснение се движеха 4асовете, но Д-р Максим Яков си е пич и е супер спокоен и ни прегледа без да ни претупа Simple Smile Аз ще кажа за себе си  - моето щъркелче си остава синьо stork-boy newsm32 Бандита расте дебелан4о  feeding и дано да дебелее само той а не майка му Sad  eat Всичко е нормално-снимаха ни атрибута  Joy Joy Joy с послание към таткото "Не правете това у дома"  hahaha hahaha Остана ни само един преглед още в София - ще ни прават ехокардиография на бебока за да се види дали моето сърдечно заболяване може да му бъде предадено и на него. Шанса е минимален а и аз се чувствам много спокойна. И съм щастлива защото почвам да си пазарувам вече на спокойствие  newsm44 newsm44 newsm44....... изобщо изкарахме си един страхотен ден с balena, ele0nora, Meri и Ива и моят син Боби (който няма да видите на снимките по долу)  http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=182879
Хайде лека вечер и много усмивки и хубаво настроение желая на вси4ки:)
п.с galiv съжалявам 4е не се видяхме, но се надявам следващият път да успеем
evelinar грижи се за себе си и си по4ивай Simple Smile Praynig

# 22
  • Мнения: 23
оле,мерси много за щъркелчето.de3demonka извинявай! ooooh!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 259
Да споделя за един продукт против стрии, от който аз съм доволна.
Марката е Sanosan, немски продукти са. Цена около 10 лв за 100 мл, но го намирам за доста икономично. Плътно е, но се нанася лесно и попива изцяло и бързо. Кожата остава много мека. После като отида да си измия ръцете виждам, че е мазно и не се отмива без сапун, за разлика от Мустела, която ми е воднистичка и същевременно ми остава лепкаво накрая. Понеже не съм сигурна, че вмъкнах читаво изображението да дам и линка http://www.sanosan-bg.com/mama.html Blush
Имаше някой поръчал от e-bay ( австрийския май беше) количка, съжалявам, но забравих точно кой. Как става номера? Колко е доставката и защо точно оттам?
Бургазлийки, всички да рапортуват, да не си траят!

# 24
  • Мнения: 1 671
Момичета, ето снимки от вчера:
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=182895
Не съм ги надписвала още, гледам повече да съм в хоризонтална позиция  Tired, сигурно утре ще свърша това.
Благодаря ви за милите думи  Hug! Вече съм много по-спокойна. Като лежа и контракциите значително намаляват. Нина казва, че това е било предупреждение. Изкарах много тежка седмица, с ходене по болници заради мама и подготовката за празненството. В събота спретнах 2 сладкиша и омесих питка, предишния ден бях правила соленки и бях пазарувала. В събота не седнах и на всичкото отгоре през нощта не спах добре (контракциите започнаха тогава). Аз обаче съм си инатче и си реших, че няма да разваля празника, хайде още един ден на крак, пък то и положителните емоции изморяват. Нина не спря да върви след мен и да ми повтаря колко много контракции имам и да спра моментално да вдигам детето и да седна, накрая чак и стана неудобно. Като си тръгнаха гостите и аз хоп - пуснах съдомиялната, прибрах всичко, изчистих и измих целия апартамент.
Като отидох после до тоалетна и белята беше станала. Много ми приличаше на тапата, та му ударих един рев Cry. Днес ми казаха, че не е била тапата, защото разкритие нямам. По-скоро е от по-ниското прикрепване на плацентата и вдигането на тежко и умората, макар че отлепване няма. Много ми стана мъчно, защото хубаво ми се накараха в болницата, как сама се подредих така. Сега трябва да ангажирам свободното време на Нина и тя да се занимава с мен, вместо да си почива и ми е много неудобно. Все пак съм и благодарна, че предложи този вариант, иначе щяха да ме приемат в МД веднага. Изписаха ми Магнерот и Но шпа (последното мускулно). Поне има лека ръка и дупето ми не е синьо.
Утре по обед трябва пак да се чуем по телефона с Нинка и следобед каза, че няма да ми се разминат системите  Sad. Чудя се дали да я помоля да ми махне абоката за вечерта и в сряда пак да ми сложи, че искам привечер да отида да видя малкото змейче (той е при бабите Cry) и не искам да ме гледа така. Сега ми казваше, че за няколко дни ще овладеят положението, но вече ще трябва много да внимавам.

Последна редакция: вт, 16 окт 2007, 10:16 от evelinar

# 25
  • Мнения: 124
evelinar страхотни снимки  Peace
Пожлавам ти да се стабилизираш възможно най бързо и да гушкаш този сладур а февруари да те дари с най прекрасното бебе. ПОчивай си и бъди добра със себе си и не се натоварвай.  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 1 671
Бургазлийки, страхотни снимки! Всичките изглеждате страхотно, много усмихнати сте! Страшно се радвам за добрите новини! Hug

# 27
  • Мнения: 58
Здравейте, момичета....
Бургазлийки, много сте хубави....както винаги естествено... Hug
evelinar, почивай си повечко и скоро да ни зарадваш само с добри новини....Иначе снимките са чудесни...Змейчето също... Hug
Аз да ви се оплача...снощи не издържах на изкушението и опитах 50 грама червено винце... Embarassed Бебчо чяла нощ не е помръднал, явно и на него му е подействало и чак ей сега се разбушува. Blush
ЦилЮфки.... Hug

# 28
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Евелинар, пожелавам ти от сърце да се оправиш!Знам ,че на някой мами им се случва в средата на бременността. Така беше и с една моя позната. Но тя си роди едно здраво бебче. Само си почиваи повече. Знам ,че моите постове никой не ги чете, но какво да правя просто много ви обичам макар лично да не ви познавам. Вие ми давате сили да не се отчайвам , тъй като от бременноста окуцях и не мога да излизам много. Благодаря ви от сърце!  bouquet

# 29
  • Мнения: 384
Ох, не можах да спя изобщо тази нощ ooooh!. Явно прихванах някой вирус в работата, защото вечерта ме тресеше от студ, въпреки че се бях навлякла като за люта зима. През нощта ме заболя гърло, появи се и хрема. Иде ми да убия някой, не ми стигат противните им цигари, ами и вируси ще ми хвърлят #2gunfire. Проблемът е, че шефката ми е стара мома (на 46 години е, омъжена е за работата си, никога не е имала нито мъж, нито дете) и по никакъв начин не може да прояви съчувствие към някаква си бременна. Даже напротив, понякога я хващам, че ме гледа с озлобление - все едно съм някаква лигла и проявявам капризи, като отказвам да се товаря като магаре с работа както преди. Цялата ми бременна нервност се пренесе към нея и към още една колежка. Усещам инстиктивно, че им е неприятно и ми се задействат всякакви защитни реакции. Ще поработя днес, защото имам поети ангажименти, но ако продължава да ми е толкова зле, ще тегля една майна на всички и ще се прибера да се лекувам с мед и лимони.

Общи условия

Активация на акаунт