Kuwait Airways или поглед над Кувейт!!!-5

  • 33 121
  • 309
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 463
Дидка, явно ти е минало неразположението. Joy Joy Heart Eyes

# 226
  • София
  • Мнения: 1 043
Представям си в мюсюлманска страна да си извадиш оня работа публично, ми за здравето не е полезно Joy Joy Joy


 hahaha hahaha
 rotfImao rotfImao rotfImao

Не се бях замислила.

# 227
  • Мнения: 1 294
Дидка, днеска в един от най-големите вестници тук има статия за една индийка. Написала е книга за живота на семейството си тук. Потресаващи неща, направо не е за вярване.
http://www.dagbladet.no/magasinet/2007/10/14/515020.html за съжаление е на норвежки.

# 228
  • Мнения: 1 184
Добро утро на Кувейтския летателен екип  Mr. Green  Hug.
Гледам снощи сте били стенд-бай и никой не ви е привикал на полет  Joy. Починахте си вече, затова приготвяйте куфарите и отново на път. Днес ви черпя с една авио-закуска  Twisted Evil.


Днес ни е последния ден от ваканцията и трябва да се подготвяме утре за училище  Confused /само не знам как ли ще я накарам да си легне довечера в 7, но да доживеем до тогава  Mr. Green/. Добре, че поне направихме домашното  Grinning. Миличките още от сега започват с домашни по английски, арабски и математика. Представям се като стигнат до 11ти клас какво ли ще учат  newsm78. Но да са живи и здрави.

Лек ден ви пожелавам, момичета.

# 229
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Стюардесата, за мен кафе и сок моля!!! Wink Heart Eyes Flutter
Добро утро.... Hug

# 230
  • София
  • Мнения: 1 043
Добро утро и от мен  Hug

Ели, колко ти е голяма дъщеричката, че вече и на училище ходи?

Оф, сега чух новините. Креми, надявам се да нямате пострадали близки в Карачи  Sad

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 08:55 от lila

# 231
  • Мнения: 1 184
Лила, почти на 4 /сега на Хелоуин ще направи 4  Twisted Evil/. Нашите детски градини са в училищата. Тук нямаме отделни. Но като се замислиш колко неща учат още от сега, си е чисто училище, а не градина  Thinking. Тази година имаме нови предмети. Миналата учихме само английски, арабски, арт и спорт, а тази година са включили и математика и фонетика newsm78 /плюс Ислям разбира се/. Абе голяма работа сме, да знаеш  Mr. Green.

# 232
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Абе какво стана с Ноя, да не е паднала броейки полетите на кувейтските авиолинии надвесена!!??!! Whistling Mr. Green

# 233
  • София
  • Мнения: 1 043
Лила, почти на 4 /сега на Хелоуин ще направи 4  Twisted Evil/. Нашите детски градини са в училищата. Тук нямаме отделни. Но като се замислиш колко неща учат още от сега, си е чисто училище, а не градина  Thinking. Тази година имаме нови предмети. Миналата учихме само английски, арабски, арт и спорт, а тази година са включили и математика и фонетика newsm78 /плюс Ислям разбира се/. Абе голяма работа сме, да знаеш  Mr. Green.

Леле и вече учат толкова много неща  Crazy
Сещам се, че на мъжът ми единия племенник започна да учи азбуката също на 3 годинки и малко в детската градина.
А в какво училище учи? За местни или за чужденци?

# 234
  • София
  • Мнения: 1 043
Абе какво стана с Ноя, да не е паднала броейки полетите на кувейтските авиолинии надвесена!!??!! Whistling Mr. Green

Еее, бъди търпелива. Ден след тежка нощ  Twisted Evil При тях нали започна уикенда  Grinning

# 235
  • Мнения: 1 655
Добро утро !
Пак късно станах, ех да са живи и здрави раннобудните!  bouquet
Добро утро и от мен  Hug

Ели, колко ти е голяма дъщеричката, че вече и на училище ходи?

Оф, сега чух новините. Креми, надявам се да нямате пострадали близки в Карачи  Sad
Нямаме там роднини, повечето са около  лахор  и исламабад!
Абе какво стана с Ноя, да не е паднала броейки полетите на кувейтските авиолинии надвесена!!??!! Whistling Mr. Green
Надвесена или надупена! rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
А може и още  да се връщат от кънтри клуба! hahaha

# 236
  • Мнения: 1 184
А какви са новините за Карачи  newsm78??? Пропуснала съм ги тази сутрин.

Лила, в международно училище учи, но има и местни деца там. Избрахме го заради разширеното обучение по арабски, тъй като аз не мога да й помагам. Но все пак предметите й са на английски.

# 237
  • Мнения: 1 138
Добро утро и от мен момичета.
Може ли и за мен kaffeetrmker_2 че едвам гледам. Моя маймун вече трета нощ не ме оставя да спя. Разнасям го по цяла нощ, реве, абее ужас ooooh!

Момичета снощи се сетих да ви питам за имената. Всички ли са толкова дълги. И дали значат нещо, каква е символиката на имената. Предполагам там не е собствено, бащино и фамилно както тук.

Какво е станало в Карачи?

# 238
  • Мнения: 3 463
А какви са новините за Карачи  newsm78??? Пропуснала съм ги тази сутрин.



Беназир Буто се е прибрала снощи от Дубай след като Мушаров й даде пардон.Избухнала е бомба, към 130 души са убити, 80 ранени. Тя е жива благодарение на бронирания камион,  в който се е возила.

Абе какво стана с Ноя, да не е паднала броейки полетите на кувейтските авиолинии надвесена!!??!! Whistling Mr. Green
Надвесена или надупена! rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
А може и още  да се връщат от кънтри клуба! hahaha


Правете си шегички вие, сега ще видите какво ще ви се случи в следващия ми пост. Twisted Evil

Лила, така са "детските градини" тук, направо прогимназии. Laughing

# 239
  • Мнения: 1 138
А и още нещо се сетих.
Едно време имах едно гадже от Ирак /абеее гадже силно казано излизахме два три пъти само/, та от него знам че имал мнооого братя и сестри. Навсякъде в арабския свят ли е така.
А сплотени ли са, събират ли се по разни празници.
Дайте някоя снимчица на къщите, само предполагам колко много стаи трябва да има къща ако едно 9 членно семейство /примерно/ трябва да живее заедно.

Общи условия

Активация на акаунт