Ако можеше така....

  • 1 687
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
ако можеше утре да започна с кафе в приятна компания, и да отиде до вечерта, но трябва и на работа да се ходи по някое време.

# 16
  • Мнения: 1 629
11:30 събуждане (стачката е свършила, детето е на градина, заведено от баща си, аз съм оставена да спяяяя)

12:30 ставане от леглото
13:00 среща за по джинче (така де, обяд мина, може да се почва)
15:00 среща за обеден покер и клюки, може би на ядки и ирландско
18:00 лека вечеря с шардоне
19:00 обзор на варненските заведения, започваме с коктейли...

# 17
  • Мнения: 5 577
Деанко, дай инфо за диското

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Деанко, дай инфо за диското
"The voice" се казва

# 19
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Ох, ако можеше да ми се сбъдне прогнозата на хороскопа ми за днес:
Хороскоп за днес (16 октомври 2007)
Днес имате добри възможности за печалба.
Приходите ви ще се увеличат вследствие на сполучливи сделки.
Очаквайте евентуално пътуване по повод завещание с благоприятни за вас последици.


# 20
  • Мнения: 4 447
11:30 събуждане (стачката е свършила, детето е на градина, заведено от баща си, аз съм оставена да спяяяя)

12:30 ставане от леглото
13:00 среща за по джинче (така де, обяд мина, може да се почва)
15:00 среща за обеден покер и клюки, може би на ядки и ирландско
18:00 лека вечеря с шардоне
19:00 обзор на варненските заведения, започваме с коктейли...



21:00 АМ ....

# 21
  • Мнения: 1 080
Аз и малкия да сме здрави ,само това .

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ставам много рано - наспана, бягам леко кросче в градината. Връщам се, приятно душче. Обаждат ми се от работа, че днес може и да не ходя - ОК, няма. От друго място ми се обаждат, че са ми приготвили дължимата сума, да съм минела да я взема - ОК, отивам с детето и си правим разходчица. До обяд - запълнено. След обед го оставям на маминка му. Отивам на пазар /не плодово-зеленчуков/. Мъжът ми се обажда, че ме канел на специална вечеря, посветена на сиренцата и виното - ОК, с радост!
Ей такива неща - съвсем реални, само да се сбъднат.

# 23
  • Мнения: 8 999
Я да видим сегаааа .....
В 7.30 ме събужда мъжът ми със тел. звън, за да ми съобщи, че мнооого са го повишили в службата и мноого му е заякнала заплатата.
В 8.00, след като съм си изпила кафето на спокойствие, се обаждам на шефа си и му казвам, че напускам.
8.30- обажда ми се един приятел и ме кани да работя при него - срещу комисионно възнаграждение, не всеки ден и не по цял ден /говоря за една съвсем конкретна работа, която много харесвам и бих вършила с удоволствие при горепосочените условия/
9.00 - обажда се купувач за апартамента ми.
9.30- намирам друг апартамент - по-хубав и в по-добър квартал, но за сметка на това пък по-евтин с 20 000 евро.
10.00 - правя закуска за децата

# 24
  • Мнения: 3 447
Това е достатъчно  Tired

# 25
  • Мнения: 1 629
уфхх, налиии ooooh! алкохолецът после го турих само за цвят Embarassed

# 26
  • Мнения: 4 447
уфхх, налиии ooooh! алкохолецът после го турих само за цвят Embarassed

 Mr. Green Hug

# 27
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Ако можеше още тази вечер да ми се обадят,че спешно заминавам на турне утре сутрин.За поне 2 седмици във Франция и Италия. newsm08

# 28
  • Мнения: 5 370
Печеля отнякъде 300 000 лева. Отсега знам къде ще ги наместя.И животът ми е оправен. Hug

# 29
  • Мнения: 1 533
Касиди да пусне тема, да бъде видяна 7683558 пъти, да няма нито един отговор и да си отплува назад.

Общи условия

Активация на акаунт