помпа за сополи

  • 10 485
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз имам, но никога не съм я ползвала

# 16
  • Мнения: 8 242
Страхотна работа ми върши  Peace
Но става само за водни сополки.. За "тапичките" - просто няма как  Wink

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Аууу как звучи помпа за сополи  Shocked.
Имахме няколко чифта такива помпички и никога не ми се е налагало да ги използвам. Отпушвам и нослето като впръсквам със спрейче и почиствам с клечки за уши.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 423
Имаме такава помпичка на Чико и върши работа. Капвам физиологичен разтвор и после действам с помпата. Става много бързо  Peace

# 19
  • Мнения: 317
Имам две помпички , обаче се използват само за гризане . Няма начин да му ги пъхна в носа . Затова  сега , когато има хрема , му капвам с триста зора физиологичен разтвор  и го пускам в кошарата да се бори с възглавницата - за 5 мин сополите са навън ! Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 718
Ползваме на Bebe Confort - много съм доволна. На Чико е с по-тънък накрайник и не ни е удобна.

Да, ползвам, лесно е. Хитра идея е докато изсмукваш едната ноздра да запушиш другата, за да изкараш повече секрети.

 Peace

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Ползвала съм, да. И сега ми се иска да ползвам, но детето вече е достатъчно хитро  Mr. Green Пък и вече сама си духа нослето, така че не е наложително.

# 22
  • Мнения: 91
ние ползваме на чико и наистина съм доволна ,но само ако преди това му пръсна физиологичен разтвор  Peace

# 23
  • Мнения: 3 500
Винаги съм ползвала. Върши чудесна работа. Иначе как да кажеш на бебе да си издуха носа?!

# 24
  • Мнения: 5 026
Ползвам ,да.Върши добра работа.

# 25
  • Мнения: 43
Върши чудесна работа, но трябва да се внимава колко се вкарва в ноздрата и тряба да се издърпва въздуха много рязко, за да има ефект. като й хванеш цаката ще разбереш ползата!

# 26
  • Мнения: 753
Страхотна работа ми върши  Peace
Но става само за водни сополки.. За "тапичките" - просто няма как  Wink
да,тапичките ги вадя с клечка за уши от най-тънките.Но при хрема помпата е незаменима.

# 27
  • Мнения: 2 757
Пробвай това - върши идеална работа

http://family-bg.com/prX_2014.htm

Стандартните помпички за нос не са толкова ефикасни според мен. Поне аз имам 3 и не ми вършат работа

# 28
  • Мнения: 208
и ние ползваме -Чико.
Първо стеримар и после започва тормоза.Има ефект , аз задобрявам всеки път ,а той я намразва още повече.Определено има ефект , особено като и хванеш цаката

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Ползвам на Чико.
Наистина върши чудесна работа.

Общи условия

Активация на акаунт