Въпрос към бъдещи и настоящи майки

  • 3 458
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 679
Магнерот и но шпа съм пила - не са вредни.

# 16
  • Мнения: 724
Почти всички бременни пият Магнерот или Магнерич, но-шпа или Папаверин. Аз бях на Магнерич и Папаверин. Абсолютно безвредни са за теб и бебето.
Peace

# 17
  • Мнения: 728
През първия триместър бях на утрогестан,от 5мес.но-шпа 3Х1,от 6мес.магнирич 3Х2,който след първата седм.от приема намалихме на 3Х1-спрях магнерича и но-шпа преди 2дена,защото вече съм в 37г.с.и не е нужно да подтискам контр.

# 18
  • Мнения: 7 723
Няма да му навредят....

# 19
  • Мнения: 195
И аз ги пих- няма проблем  Peace

# 20
  • Мнения: 2 663
Пила съм ги и трите доста време, няма страшно......

# 21
  • Мнения: 2 908
Магнерот-а и Но Шпа са безвредни-Магнерота е магнезий,предотвратява контракциите.Първото не го знам какво е.

# 22
  • Мнения: 221
 ooooh!
Смени си надлюдаващия гинеколог щом имаш съмнения,че ти изписва вредни лекарства newsm78

за протокола: пила съм ги  Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 1 833
Пиех но-шпа за болките в началните месеци, а след това и магнерич.

# 24
  • Мнения: 1 672
От изброените съм пила само Но-шпа и Магнерот. На лекарят, който ми го изписа, имам пълно доверие. Flutter

# 25
  • Мнения: 865
а ти нямаш ли доверие на лекаря си?
newsm78

# 26
  • Мнения: 603
Гинипрала обикновено го предписват с верапамил. Ако не са го предписали с верапамил, да те предупредя че може да ти се разхлопа сърцето от него- обикновено час- час и половина след приема. Верапамил-а го изписват (по рецепта го пиех половин час преди гинипрала),  за да намали кръвното, което после пък гинипрала ще качи...
В общи линии лудница малка...

# 27
  • Мнения: 5 103
Но-шпа пиех ,ама само по време на една бъбречна криза докато бях бременна.

# 28
  • Мнения: 2 498
Спокойно!
И двете ми бременности бяха нон стоп на лекарства и на легло....пила съм изброените от теб до раждането-в никакъв случай няма да навредят на бебчо....

# 29
  • Мнения: 318
След 6я месец пих Магнерот заради контракции,след това минaх на Генипрал,но в комбинация с още нещо защото са много силни и предизвикват сърцебиене.Не са вредни,те помагат за по дълго износване на плода.

Общи условия

Активация на акаунт