Фетална морфология

  • 19 393
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
При д-р Марков в АГ Център Димитров 3 пъти през цялата бременност - 12, 22 и 28 г.с.
Първия път ако не бъркам беше 50 лв, а двата следващи по 30 лв. Сигурна съм само че разлика между първия и следващите прегледи беше 20 лв.

# 16
  • Мнения: 221
1. В 19г.с.
2. Д-р Томова, горещо ти я препоръчвам Peace, в клиника Света София.
3. 50 лв, касата не го покрива Naughty
4. Задължително е предварителното записване Peace

Успех Hug

# 17
  • Мнения: 329
Правих я при д-р Мазнейкова, по препоръка от моя гинеколог някъде в 23 г.с., струваше ми 50 лв., но не съм убедена , че беше на 3D ехограф.

# 18
  • Мнения: 1 311
На мен ми казаха, че се правят 2 (освен онази 13-14 седмица, дето си я пропуснала)
1. 18-22 седмица
2. 28-32 седмица

Първата я правих 19 седмица при Марков във Фемина и беше 50 лева, чакаше се около месец. Втората пак при него, но в новия му кабинет - 31 седмица, струваше 60 лева, записах си час 2 седмици по-рано, но беше в началото като си отвори кабинета и много много хората не му знаеха координатите, предполагам сега пак си е около месец сигурно чакането.
Една седмица по-късно ходих и при Томова в клиника вета София. Прегледа вече е 70 лв, също се чака един месец.

В общи линии хубаво е да побързаш. Томова преглежда и в Свети Лазар, за там се чака около седмица-две, защото прегледа е 120 лв и няма много наплив.

# 19
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Правих я при д-р Мазнейкова, по препоръка от моя гинеколог някъде в 23 г.с., струваше ми 50 лв., но не съм убедена , че беше на 3D ехограф.

Феталната морфология я правят на 2D.

# 20
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
А някой правил ли си е Фетална морфология при д-р Георгиев с клиника Медрал в Студентски град?
Току що говорих с моята лекарка и тя ми препоръча да отида при него.
аз вчера правих ФМ в клиника Малинов при Д-р. Георгиев.
Доволна съм. ПРегледа продължи 30 минути, доктора е много мълчалив по време на прегледа, но след това обяснява и отговаря на всички въпроси.
Първата ФМ я правих при д-р, Мазнейкова.

# 21
  • Мнения: 336
    Тези, които са ходили на ФМ при д-р Марков имат ли представа дали той работи и в Майчин дом, защото аз там съм била при един д-р Марков на прегледи, но не знам дали за него става въпрос.

# 22
  • София
  • Мнения: 470
1. В 21г.с. (но и да отидеш в 22-23г.с. няма проблеми)
2.В Медицински център София(намира се на Цар Борис 3, номер 54 ет.3),
при Доц.Томова тел.0887606830, останах страшно доволна толкова обясняваше че не остана
какво да я питам.
3.Струваше 70лв., вече са ти казали че не се покрива от касата, а тя ми предложи и в
клиниката на Мазнейкова(и там приема) за 5 дни по рано някъде и струваше там 120лв.
4.Записа ми час някъде за след 3 седмици, но на всеки е различно, не губи повече време
ами направо се обаждай на които си избереш, аз прочетох доста теми тук във форума
и доста се чудих при кой,но изобщо не съжалявам.
 Grinning
п.п. Прегледа продължи 30 мин. някъде  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 547
Искам да попитам как протича феталната морфология при другите лекари защото имам записан час за клиника Малинов за д-р Георгиев,но ако мълчи през цялото време и само гледаме образи аз едва ли разбирам толкова,че да задам после правилните въпроси като всичко е приключило.
Моля ви да споделите мнения за да реша дали да ходя или да сменя лекаря още повече че аз съм с близнаци и бремеността ми е доста тежка.
Благодаря ви предварително.

# 24
Аз искам да питам дали някой знае възможно ли е да ми запишат на диск/или сд/ целият преглед на фет.морфология ?

# 25
  • София
  • Мнения: 470
Искам да попитам как протича феталната морфология при другите лекари защото имам записан час за клиника Малинов за д-р Георгиев,но ако мълчи през цялото време и само гледаме образи аз едва ли разбирам толкова,че да задам после правилните въпроси като всичко е приключило.
Моля ви да споделите мнения за да реша дали да ходя или да сменя лекаря още повече че аз съм с близнаци и бремеността ми е доста тежка.
Благодаря ви предварително.
Когато ходих при Доц.Томова преди мен имаше една жена с близнаци и тя я преглежда
1 час някъде и на излизане каза че трябвало да се предупреждава за близнаци защото им
отделя по половин час на бебе и ги разглежда като две отделни, а при мен не млъкна
през цялото време всяко нещо което излизаше на екрана ми обясняваше какво е- сърце,
малък мозък, гръбначен стълб,бъбреци,пръстите.   Simple Smile

# 26
  • Мнения: 967
Много благодаря на всички за отговорите   bouquet  Heart Eyes
Другата седмица съм на преглед, след това ще пиша как е минало. Дано всичко с мъничето е наред    Praynig

# 27
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Искам да попитам как протича феталната морфология при другите лекари защото имам записан час за клиника Малинов за д-р Георгиев,но ако мълчи през цялото време и само гледаме образи аз едва ли разбирам толкова,че да задам после правилните въпроси като всичко е приключило.
Моля ви да споделите мнения за да реша дали да ходя или да сменя лекаря още повече че аз съм с близнаци и бремеността ми е доста тежка.
Благодаря ви предварително.
Заки, чак се виждам постинга ти. Ми мълчи през прегледа и след това го разпитваш.
Аз лично съм се записала за ФМ при Мазнейкова, Георгиев, Томова и Марков за по-сигурно.

# 28
  • Мнения: 842
Аз ходих на ФМ при Мазнейкова и въобще не съм доволна. Прегеледът продължи около 10 минути (а дали имаше и толкова), от които сигурно 5 минути ми го е показвала на ЗД. Така и не разбрах каква е разликата между обикновен прегред и ФМ  (изключвам ЗД, а и за мен целта беше да огледа хубаво бебчо, а не да ми го показва на мен на триизмерен). Освен това абсолютно нищо не обяснява. Смоталеви само едно "Бебето е момче, добре е, всичко е в норма" и толкоз. Накрая ме изръсиха 70лв и ме изпратиха по живо - по здраво.

# 29
  • Мнения: 130
Аз бях при д-р Томова. Координатите ги имаше някъде по горе. Останах много доволна .. всичко ми позна Peace
Успех

Общи условия

Активация на акаунт