летен вирус

  • 20 524
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
за колко време минава тоя проклет вирус? вече 4ти ден само ми лежи детето.  Cry

# 1
  • Мнения: 236
А какви са симптомите на този летен вирус?
Снощи синът ми повръща,а днес има и разстройство. Температура няма за сега.

# 2
  • Мнения: 4 546
повръщане, разстройство, температура в различни комбинации. при нас е без повръщането.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моята дъщеря вчера беше с много висока температура, която се повлияваше от хомеопатия. Вечерта температурата падна, детето се изпоти няколко пъти и заспа спокойно. Тази сутрин обаче има нова екстра- разстройство. Температура слава богу няма. Дадох ентерол.

# 4
  • Мнения: 594
И моите и двамата са така. Дъщеря ми през ден повръща, а след това вдига температура - до 38,6 и сама си я сваля. В деня с повръщане се търкаля по леглото и е адски отпаднала. Разстройство няма. Това продължава от сряда.... Казват, че за седмица минавало  Praynig Синът ми пък е само с температура, без повръщане и разстройство....
Много ме е яд...Цял месец бях на село с децата - голи, боси, мокри до костите и един път не ми се разболяха, а в Бургас на третия ден "цъфнаха"  Close

# 5
  • Мнения: 4 546
И моите и двамата са така. Дъщеря ми през ден повръща, а след това вдига температура - до 38,6 и сама си я сваля. В деня с повръщане се търкаля по леглото и е адски отпаднала. Разстройство няма. Това продължава от сряда.... Казват, че за седмица минавало  Praynig Синът ми пък е само с температура, без повръщане и разстройство....
Много ме е яд...Цял месец бях на село с децата - голи, боси, мокри до костите и един път не ми се разболяха, а в Бургас на третия ден "цъфнаха"  Close
а на плаж ходят ли? аз си мисля, че от там го пипна  Confused ние сме по-добре вече. но на сироп, защото започна и да повръща. на 5тия ден  Confused

# 6
  • Мнения: 594
Амиии ...в понеделник ги заведох на пясъка за половин час да си поиграят (ако това се брои за плаж ... ) . Във водата не са влизали. Истински плаж все още нямат за това лято  Confused
Бързо да се оправяте!

# 7
  • Мнения: 4 546
благодаря, вие също   bouquet

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моята дъщеря днес е добре. Но ние за разлика от вас все още не сме на морето.  Бързо оздравяване на всички болни дечица.

# 9
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Преди 2 седмици малката беше с повръщане. Вечерта ми изписа лекаря 1/2 ампула деган и сироп натриев цитрат. Повърна 2 пъти и през ноща. На другият ден повърна след като стана следобяд от сън и това беше. Пожелавам ви бързо оздравяване!

# 10
  • Мнения: 1 727
При дъщеря ми премина за 24 часа, разстройство и повръщане многократни, температура- 37,5.
При мъжът ми за 3 дена с температура 38,5.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Явно при всеки е различно и зависи от организма най- вече. Адекватното лечение не бива да се подценява също.

# 12
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 545
оофффф докато обяснявах на мъжо за този вирус и се чудех как Нико още не го е лепнал-2 пъти повърна на фонтян ама якоо и дрисна малко.......
така ли започва тоя гад  Tired
ние бяхме на плаж ако е от значение   Confused

# 13
  • Мнения: 594
оофффф докато обяснявах на мъжо за този вирус и се чудех как Нико още не го е лепнал-2 пъти повърна на фонтян ама якоо и дрисна малко.......
така ли започва тоя гад  Tired
ние бяхме на плаж ако е от значение   Confused
При нас така започна  Confused Да се похваля - този вече го преборихме... Сега пък лепна друг бацил с кашлица дъщеря ми...Писна ми!  #Cussing out

# 14
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 545
ох милата-дано и този бързо го изкара

Общи условия

Активация на акаунт